Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

anusiaelbląg widziałam ,że też masz nocnego marka !

Zaglądałam też na "porady logopedy" ale odechciało mi się pisać bo ta pani każdemu pisze to samo czyli żeby nic nie robić,nie czytać internetu a naj lepiej biec odrazu do logopedy.

Zastanawiam się czy z Lenka się wybrać nie będe musiała bo ona dalej nie wymawia T,L,W
T zastępuje K,L i W zastępuje J ...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Ej, co jest, cala banda sie zleciala jak mnie tu akurat nie ma?? Leeee a ja musialam dupe przewiezc do miasta, ale przy okazji zaliczylam kawusie u przyjaciolki. :lol:

Ale ci fajnie ! Ja nie mam z kim wypić kawki właściwie można powiedzieć,że auta też nie mam bo od kiedy się mój ojciec dopadł do kluczyków...
Ale powiedz mi jak ty to robisz,że jesteś w stanie z 3 kobietkami zaliczyć jakąś znajomą i jeszcze napić się kawy !!??

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Ej, co jest, cala banda sie zleciala jak mnie tu akurat nie ma?? Leeee a ja musialam dupe przewiezc do miasta, ale przy okazji zaliczylam kawusie u przyjaciolki. :lol:

Ale ci fajnie ! Ja nie mam z kim wypić kawki właściwie można powiedzieć,że auta też nie mam bo od kiedy się mój ojciec dopadł do kluczyków...
Ale powiedz mi jak ty to robisz,że jesteś w stanie z 3 kobietkami zaliczyć jakąś znajomą i jeszcze napić się kawy !!??

Ubieram, sadzam w megi, wioze, ide dzieci sie bawia Blanka spia ja pije kawe :D

Kaszaa zapraszam na skypo kawe tylko kiedy??

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela
Ej, co jest, cala banda sie zleciala jak mnie tu akurat nie ma?? Leeee a ja musialam dupe przewiezc do miasta, ale przy okazji zaliczylam kawusie u przyjaciolki. :lol:

Ale ci fajnie ! Ja nie mam z kim wypić kawki właściwie można powiedzieć,że auta też nie mam bo od kiedy się mój ojciec dopadł do kluczyków...
Ale powiedz mi jak ty to robisz,że jesteś w stanie z 3 kobietkami zaliczyć jakąś znajomą i jeszcze napić się kawy !!??

Ubieram, sadzam w megi, wioze, ide dzieci sie bawia Blanka spia ja pije kawe :D

Kaszaa zapraszam na skypo kawe tylko kiedy??
Jak mój ojciec wyjedzie :))

Oopsy Daisy
Kaszaaaaaa do ''łoka'' doszłam:D

he ?? chińszczyzna dziś ?
qmpeela
Kaszaaaa daj jej moze jeszcze troche czasu co??

A pewnie,że dam :) Wogóle się nigdzie nie wybieram w sumie myślałam,że w przedszkolu sie takie problemy "załatwia" jedynie problem w tym jak się nie dostanie to co będzie jedynym dzieckiem cztero letnim krzyczącym na swojego ojca Kako ?? Nie wspominając,że przecież jest lalkomaniaczką więc codziennie słysze "kako pobawimy sie Jajami ???"

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Aaaaaaaaaaaaaaaaa "kako pobawimy się jajami" WYMIATA :D

Hujek tez boski :D

Pociesze Cie ze moja Lena tez długo zamieniala litery. k z t b z g i inne tez z tego co pamietam.

Ale ona jeszcze nigdy nie wypowiedziała T ! A jak prosze by naśladowała to się wstydzi ! Tak samo się wstydzi kaszleć ucieka do pustego pomieszczenia odkaszlnąć za to puszczanie bąków jest tym śmieszniejsze im głośniej sie uda i im więcej ludzi z opadnietymi koparami !

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Aaaaaaaaaaaaaaaaa "kako pobawimy się jajami" WYMIATA :D

Hujek tez boski :D

Pociesze Cie ze moja Lena tez długo zamieniala litery. k z t b z g i inne tez z tego co pamietam.

Ale ona jeszcze nigdy nie wypowiedziała T ! A jak prosze by naśladowała to się wstydzi ! Tak samo się wstydzi kaszleć ucieka do pustego pomieszczenia odkaszlnąć za to puszczanie bąków jest tym śmieszniejsze im głośniej sie uda i im więcej ludzi z opadnietymi koparami !

***** Kaszaaa co się czepiasz? Ona ma dopiero niespełna 3 lata!
Niech sobie puszcza bąki i nie wymawia T, nauczy się z czasem, mówię Ci to ja, matka panikara co jak dziecko kaszlnie to już mam wizję zapalenia płuc ;)

Odnośnik do komentarza

anusiaelblag
Dzień dobry tak na szybciora :D

Mam kupe sprzątania i obiad do zrobienia (! :D) a jeszcze dziś egzamin :D

Trzymajta za mnie kciuki :hahaha: To tylko teoria ale jak zdam to będę jedną nogą bliżej prawka :D:D
co prawda juz po czasie, ale powodzenia:P

anusiaelblag
Italy Ależ Cię dawno nie było na forum bynajmniej ja Cię dawno nie widziałam :D:D No nigdy nic nie wiadomo mój mężulo za 6 podejściem zdał :sofunny::sofunny: ale ja z niego przykładu brać nie będę :D

Ty sie nie smiej z mezula:lol:
ja np zdaje zdaje ii zdac nie moge
a umie jezdzic:D
tylko ze zdaniem kiepszczoza- no ale sie juz staram nastawic na " noł stres"

ja z Asia rozbierałam choinkę...dzwoniłam tez do Emilki,prawdopodobnie jutro do domku...jeszcze czekam na wieści od pielęgniarki

o to super, jeszcze zeby tylko wyniki byly dobre:usmiech:

jak ja wroce do domu, to trzeba bedzie zwloki choinki wyniesc na smeici...a tak wogole ciekawe ile zostalo na niej igiel:lol:

ja dzis w radio slyszalam o tej reklamie heya i leninie- ze internautom sie niespodobala
internauci, to maja moc:lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...