Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

nikawa ola ma rację dla matek to chyba najpiękniejsze móc wychowywać dziecko i widzieć jego postępy ale wiadomo dzieci rosną i juz nas w pewnym momencie tak bardzo nie potrzebują i myślę ze w takim momencie praca zawodowa jest lekarstwem na ten upływający czas
ja pracuje od 7-15 rano m zawozi Natasze do szkoły na 8.30 a ja odbieram 15.20 bo tak kończy po dodatkowych zajęciach i jest super

Odnośnik do komentarza

Natka no to rzeczywiście masz fajne "urzędnicze" godziny, wymarzone dla matki. Pamiętam jak jeździłaś na jakieś tam szkolenia przed tym stażem to pisałaś że trwały długo, że późno wracałaś i że dojazd zajmował Ci masę czasu. a jak teraz z dojazdem? Jak to możliwe że zdążysz córkę odbierać o tej 15.20? Chyba że też chodzi do szkoły w samej Warszawie albo niedaleko Twojego miejsca zamieszkania. Bo Warszawka to zakorkowana przecież strasznie. Taką ją pamiętam sprzed 3 lat, chyba że coś się zmieniło.
Co do godzin pracy to sama chciałabym w takich pracować (do tej pory raz mi się taka praca trafiła), bo jak nie to w życiu nie pójdę do pracy, a przynajmniej do 5 klasy podstawówki moich dzieci.

Odnośnik do komentarza

tak zgadzam się z Wami, te Natki godziny są idealne, dlatego sama szukam dla siebie czegoś o bardziej przyzwoitych porach
mojego m. praktycznie na tygodniu w domu nie ma dlatego im Julia starsza tym bardziej muszę intensywniej myśleć co to będzie
Betty ten katar to jakaś plaga teraz mnie dopadł, spać się nie daje, najgorzej że niczym go nie można wytępić a też pogoda taka niesprzyjająca :(

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

adasaga3
Natka no to rzeczywiście masz fajne "urzędnicze" godziny, wymarzone dla matki. Pamiętam jak jeździłaś na jakieś tam szkolenia przed tym stażem to pisałaś że trwały długo, że późno wracałaś i że dojazd zajmował Ci masę czasu. a jak teraz z dojazdem? Jak to możliwe że zdążysz córkę odbierać o tej 15.20? Chyba że też chodzi do szkoły w samej Warszawie albo niedaleko Twojego miejsca zamieszkania. Bo Warszawka to zakorkowana przecież strasznie. Taką ją pamiętam sprzed 3 lat, chyba że coś się zmieniło.
Co do godzin pracy to sama chciałabym w takich pracować (do tej pory raz mi się taka praca trafiła), bo jak nie to w życiu nie pójdę do pracy, a przynajmniej do 5 klasy podstawówki moich dzieci.

co do korków w Wawie nic się nie zmieniło ale ja mam do instytutu 20 minut od siebie bo on jest pod Warszawą czasem nawet w 15 minut się wyrabiam rano zaczynam pracę przed 7.00 bo syna podwożę do autobusu na 6.25 więc tez przed 15.00 mogę spokojnie wyjść zresztą nikt tam nikogo nie wylicza co do minuty i to mi się podoba i te godziny są wprost wymarzone jak dla mnie

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Natka - tyle kciuków zaciśniętych więc na pewno ci się uda ja też mocno trzymam kciuki Zapowiada się świetny bal u was
ola - tak kariera mamy najpiękniejsza :)
U nas kataru ciąg dalszy ...
Wczoraj produkcja pączków ruszyła
Życzę Wam smacznego obżarstwa pączkowego :)

Bettyy współczuję kataru, bal jeszcze trwa ale ja juz wróciłam później wstawię jakieś zdjęcia

Odnośnik do komentarza

Betty dokładnie, także my dzisiaj byłyśmy na basenie miałam z Julcią pójść wczoraj jednak ten katar to koszmarny jest.
Natko piękne zdjęcia - córcia nie do poznania, moja Julcia też przebrana była za kotka tylko my bal miałyśmy 28.01 tylko że moja Julcia nie chciała pomalowanej mieć twarzy ale najważniejsze że kostium miał ogonek ;)

monthly_2015_02/pogaduchy-o-wszystkim-i-o-niczym_24866.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

cudniaste Te Wasze kociczki :D
zdrówka dla zakatarzonych! moja mama miała przyjechać do nas ale właśnie dzwoniła, że też właśnie raczej nie przyjedzie ze względu na potężne katarzysko :(
Ja dziś smażyłam pączki i wszystko było by idealnie ale po usmażeniu wyszły mi w środku puste -jakby sama skórka była :P - wie któraś może dlaczego bo nie mam pojęcia :P

Odnośnik do komentarza

Natka to świetnie się składa że nie musisz dojeżdżać do samej Warszawy, oszczędzasz czas.
Bal "jak na sto par". :-) Gdzie to było? Twoja córka chodzi jeszcze do przedszkola czy do pierwszej klasy podstawówki?

Martek mi by chyba praca na 3/4 etatu się nie opłacała. Jeśli miałabym jeszcze doliczyć koszty dojazdu do innego miasta, prawdopodobnie Rybnika (bo tam są największe szanse znalezienia pracy) to finansowo byłoby to nieopłacalne.

Domi81, jeśli można wiedzieć to gdzie pracujesz i w jakich godzinach że Ci nie odpowiadają? Ciężko znaleźć pracę od 7-15. W tych godzinach to działają chyba tylko urzędy.

Anaaa w kwestii pączków i ja nie pomogę, u mnie zawsze piekła je mama. Ja wczoraj piekłam faworki.

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo..my dziś lekarzowo mamy... w południe logopeda .. (obym nie przegapiła godziny znów bo mnie pani udusi) ... a wcześniej muszę iść po nowe skierowanie .. czyżby jakieś zmiany weszły, że po roku chodzenia trzeba nowe skierowanie(?) .. aż na swoją wizytę za miesiąc do swojego lekarza chyba wezmę nowe coby potem nie wyszły problemy ..

wczoraj kasia spadła z sofy na głowę zapewne bo ona bolała .. dziś się przyznała, że jeszcze trochę boli - kurcze martwić się już czy nie? to dziecko to się chyba nigdy nie nauczy siedzieć spokojnie na 4 literach :/ .. a jadła tylko kolację echh

Odnośnik do komentarza

ano i nie poszłam z nią nigdzie ..bałam się, że choróbsko przywlecze wtedy jakieś.. na razie przeszło ...ją to tak dziwnie bolało bo z obu stron po bokach głowy. Bo jak jakiś siniak to raczej by nie było tak równolegle do siebie.. ale na razie ok ..i oby już tak zostało ..

my po logopedzie i placu zabaw - dziś u nas wiosna ! w sumie fajnie..tylko Wiki chodzi i jojczy, że co to za zima no i rację ma niby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...