Skocz do zawartości
Forum

e-booki


Gość iszmaona

Rekomendowane odpowiedzi

iszmaona
Daffodil
Ale tak sumarycznie nie jest to tani interes...
Sama cena urządzenia do zaakceptowania, bo to jednorazowy wydatek, ale piszecie, że e-book do kupienia już od 10 zł :whistle:
Gdyby ktoś rzeczywiście kupował książki, to fakt, e-booki wychodzą taniej.
Ale tak dla przykładu ja dzisiaj odwiedziłam bibliotekę, wypożyczyłam w sumie 10 książek na dwie karty, wystarczy mi to mniej więcej na miesiąc.
Przy takim czytaniu wydawałabym miesięcznie co najmniej stówę, w bibliotece mam za darmo...

Daffodil matko kiedy ty masz czas czytać to wszystko?? 10 książek na miesiąc?? I jak to robisz, ze czytasz wszystko co wypożyczyłaś? Ja to bardzo często jak się nie wgryzę w książkę do kilkudziesięciu stron, to nie zmęczę jej za skarby świata.

_Alfa_
Może skończyła kurs szybkiego czytania :D

He he kursu wprawdzie nie kończyłam, ale rzeczywiście czytam dość szybko :) Tak średnio koło 90-100 stron przemielam w godzinę, oczywiście jeśli mi nikt nie przeszkadza :)

Czytam głównie wieczorami, czasem zarywając noce, jak książka wciągnie :) Choćbym się na nogach słaniała ze zmęczenia, to i tak chociaż parę stron muszę przeczytać, takie zboczenie nieszkodliwe :) Dodatkowo w kolejce u lekarza czy przy jakiś innych niespodziewanych przestojach, książkę zawsze mam przy sobie :smile_move:
A co do czytania wszystkiego, to przyznam, że już w bibliotece przeprowadzam dość gruntowną selekcję i chwilę przeglądam książkę zanim się na nią zdecyduję. Oczywiście czasem zdarza się taka, z którą trochę dłużej się 'męczę', ale na taką, której bym nie mogła skończyć nie trafiłam już bardzo dawno.
Ale ja to maniak książkowy jestem :36_11_5: Jak wracam ze stertą książek z biblioteki, to uśmiech mi z buzi do wieczora nie schodzi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...