Skocz do zawartości
Forum

Blondynki świata łączmy się :)


ronia

Rekomendowane odpowiedzi

aneta1808
Witajcie laseczki :)))
jak wam mija sobotni dzien?? ja juz od rana latalam sprzatalam ale juz mam blysk Nikola sie bawila z babcia,a potem poszla sobie wywalac wszystko z polki wszystkie ubrania byly na srodku pokoju...potem maly spacerek a teraz chwila dla mnie :)))) tadam!!!! pareting :))) troszke jeszcze boli mnie gardlo zachryplam ale mam nadzieje ze mi przejdzie bo mnie juz to denerwuje....no nic nie zanudzam was-zostawiam BUZIACZKI MILEGO WIECZORKU I MILEJ NIEDZIELI :))) POZDRAWIAM

mówisz że młoda porządki robi :lol:
zdrówka dla ciebie - całkowitego rzecz jasna :D

Odnośnik do komentarza

KATARZYNKA78
ronia
KATARZYNKA78
no ja też jeszcze ponad pól roku mam umowę wytrzymamy a co :):) teraz u teściowej sobie sciągam na pamięc to co chcę żeby sobie nie skracać transwera teściowa ma przewodowy więc u niej szponcę:)

biedna teściowa :D

e tam biedna ona lubi jak u niej jeste,m:)
wierze Ci na słowo :Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Witam pochmurnie i deszczowo :Oczko:
Korzystam z okazji,że mój poszedł się:bath:-moge spokojnie popisać.:yuppi:
mielismy dziś w planach wycieczke do znajomych ale jest tak brzydko,że nic mi się nie chce:Szok:
Może kawka postawi mnie na nogi?hihi,bo wyglądam jak 100 nieszczęść :Śmiech::Śmiech:

Miłego dnia blondyneczki :Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

dobry wieczor::):
u mnie piekna pogoda, 18 stopni i sloneczko jeszcze grzeje. ehhh wiosna::).

ronia poki co mam lozysko przodujace. wczesniej sie tym nie przejelam az do wczoraj gdy postanowilam sprawdzic w internecie co to znaczy, niby w tak wczesnej ciazy to normalne ale mam slabe plamienia. zobaczymy co gin jutro powie. przestrzegal ze moga sie pojawic ale strach jest.

Dok

Odnośnik do komentarza

madlene-trzymam kciuki za Was!!:yes::yes:

a ja w nocy przeżyłam koszmar!
wczoraj zatruliśmy się z M czyns i o 12 w nocy obudził mnie mega ból brzucha, myślałam, że się zaczyna, więc poszłam na kibelek, a tu.. jakieś bóle jakby na biegunke.. M wstał i to samo... i tak do 2 spędziliśmy zmieniajć się na toalecie. O 2:20 dostałam drgawek i nie mogłam opanować drżenia, meega drżenia całego ciała, nie miałam siły wstać, ubrać się nic, trzęsło mną jakbym zmarzła, szklanka leciała mi z rąk.... zadzwoniliśmy na pogotowie, a oni do nas, że jest tylko 1 karetka i czy damy radę sami przyjechac.... M mnie musiał ubrać, bo nie dałam rady, pojechaliśmy a tam na izbie przyjęć domofon i gościu nie otweira.... M zadzwonił na oddział połozniczy i połozna wyszła, zabrała nas na górę. A w tym czasie te drgawki mi mineły... podłączyła do KTG, powiedziała, że może się zaczyna. Po 20 minutach zawołała lekarza i o ku**a tu się zaczął istny koszmar - dlatego nie cchę tam rodzić.
Przyjął mnie jakiś stary emerytowany pierdziel, krzyczał na mnie, że cicho mówię, był gburowaty i bardzo nieuprzejmy. Kazał sę rozebrać i wejśc na samolot cały czas gapiąc się jak się rozbieram i z gołą du*ą gramolę się na samolot. Przy badaniu kryzczał, że mam się rozluźnic i strasznie naciskał... koszmar... Chciało mi sie wyć....
Powiedział, że na pewno nie miałam drgawek tylko drżenie dłoni!!! Fi*t jeden. I dał Aspargan, wydruk KTG nie objaśniająć co tam jest i spytał czy chce zostać. Ku*wa, na pewno. Pojechalismy do domu, a tam dalej biegunka nas męczyłą.... rano zadzwoniłam do mojego gina, przepisał syrop i ścisłą dietę i kazał dużo pić. Powiedział, że drgawki to z obniżenia poziomu elektrolitów w ciele i odwodnienia.
Ja pinkole, nadal mam srakę, choć mniejszą, a pupcia mi odpada... najadłam się strachu a ten lekarz w szpitalu mnie popamięta.
Boże, jestem wyczerpana... :-(((

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie....
madlene ja rowniez trzymam mocno kciu bedzie dobrze :*
Redbery wspolczuje przezyc w szpitalu i zycze ci naprawde dobrego lekarza i zdroweczka:*
ronia co u ciebie?? jak dzieciaczki?? buziaczki dla nich:*
Ania jak zdrowko lepiej?
katarzynka juz dawno nie klikalysmy mam nadzieje ze sie sklikamy :*
a gdzie reszta kolezanek??? CZEKAMY NA WAS!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

madlene powiem Ci że ja też miałam krawienia a konkretnie plamienia w ciąży z Olką, okazało się że porobiły się krwiaczki i jak się bobo powiększało to tamto krwawiło wiem co to strach z tym związany współczuje ale dla pocieszenia dodam że od nas sierpniowek też jedna dziewczyna miala łożysko przodujące i wszystko było dobrze ba ! nawet się to cofnęło i urodziła zdrowego bobasa :)

red pij dużo ale nie w sensie leżenia i chlania butlami tylko małymi łyczkami a częściej i zdrówka dla Was ale niefart że cie tak na końcówce złapało ::(:

Reszta co tam u was?

niezmiennie prosze o głosiczki dla Olci :Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...