Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

curry
Dajcie spokój, ja się teraz na wieś przeprowadzam i zastanawiam się czy mi ludzie żyć dadzą jak nie będę chodziła do Kościoła. W mieście duża anonimowość więc inaczej, a inaczej na wsi.

to prawda, ale zalezy jaka wieś. Jeśli to miejscowość w duzej mierze zamieszkiwana przez młodych, gdzi ejest dużo nowych domów to nikt sie Twoim ateizmem nie przejmie.

Odnośnik do komentarza

curry
Dajcie spokój, ja się teraz na wieś przeprowadzam i zastanawiam się czy mi ludzie żyć dadzą jak nie będę chodziła do Kościoła. W mieście duża anonimowość więc inaczej, a inaczej na wsi.

tak na wsi,to inaczej "czas płynie",co ksiądz z ambony powie to święte
ale może nie będzie tak źle,i zaakceptują Ciebie jako osobą mądrą i życzliwa

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

curry
Dajcie spokój, ja się teraz na wieś przeprowadzam i zastanawiam się czy mi ludzie żyć dadzą jak nie będę chodziła do Kościoła. W mieście duża anonimowość więc inaczej, a inaczej na wsi.

ja pochodze ze wsi:D
teraz mieszkam w miescie:lol:

w podstawowce chodzilam do kosciola
w sredniej,od swieta;)
teraz jak jestem na wakacjach-wogole-nikt jeszcze nie zwrocil na to uwage
po za tym duuuuzo osob w mojej wsi nie chodzi do kosciola(albo wogole albo od swieta)

wies nie jest zla:D

Odnośnik do komentarza

agusia20112
a tak z innej beczki
dziewczynki dziś można wygrac w lotto 50 milionów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to by było,do końca zycia ustawić się idzie ,i siebie i rodzinę....ach pomarzyć,taka kasa

jeśli któraś gra-to trzymam kciuki :36_2_25::36_2_25:

rozmawiałam własnie dziś z kumpelą z pracy o tym, i takiego ustawienia siebie, swoich dzieci, wnuków i prawnuków to ja nie chcę. Lenie z nich powyrastają, egoiści. Wolałabym 10 milionów :P

Odnośnik do komentarza

iszmaona
curry
Dajcie spokój, ja się teraz na wieś przeprowadzam i zastanawiam się czy mi ludzie żyć dadzą jak nie będę chodziła do Kościoła. W mieście duża anonimowość więc inaczej, a inaczej na wsi.

to prawda, ale zalezy jaka wieś. Jeśli to miejscowość w duzej mierze zamieszkiwana przez młodych, gdzi ejest dużo nowych domów to nikt sie Twoim ateizmem nie przejmie.

Pół na pół. Jest trochę nowych domów - ludzie w Wro się przeprowadzili, jak ja. I drugie pół to część starsza, zamieszkała przez rodowitych mieszkańców. Osoby starsze i w średnim wieku. Pola, zwierzęta, itp.

Odnośnik do komentarza

agusia20112
curry
Dajcie spokój, ja się teraz na wieś przeprowadzam i zastanawiam się czy mi ludzie żyć dadzą jak nie będę chodziła do Kościoła. W mieście duża anonimowość więc inaczej, a inaczej na wsi.

tak na wsi,to inaczej "czas płynie",co ksiądz z ambony powie to święte
ale może nie będzie tak źle,i zaakceptują Ciebie jako osobą mądrą i życzliwa

zalezy od wsi-jak zadupie,gdzie jedyna rozrywka po odejsciu od pluga jest msza niedzielna-to moze byc cos w tym prawdy

ale na mojej tak nie bylo:D

Odnośnik do komentarza

Helena
curry
Dajcie spokój, ja się teraz na wieś przeprowadzam i zastanawiam się czy mi ludzie żyć dadzą jak nie będę chodziła do Kościoła. W mieście duża anonimowość więc inaczej, a inaczej na wsi.

ja pochodze ze wsi:D
teraz mieszkam w miescie:lol:

w podstawowce chodzilam do kosciola
w sredniej,od swieta;)
teraz jak jestem na wakacjach-wogole-nikt jeszcze nie zwrocil na to uwage
po za tym duuuuzo osob w mojej wsi nie chodzi do kosciola(albo wogole albo od swieta)

wies nie jest zla:D

Ja bardzo lubię wieś :D Dlatego właśnie się tam przenoszę :36_15_9:
A to co piszesz napawa mnie optymizmem :)

Odnośnik do komentarza

iszmaona
agusia20112
a tak z innej beczki
dziewczynki dziś można wygrac w lotto 50 milionów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to by było,do końca zycia ustawić się idzie ,i siebie i rodzinę....ach pomarzyć,taka kasa

jeśli któraś gra-to trzymam kciuki :36_2_25::36_2_25:

rozmawiałam własnie dziś z kumpelą z pracy o tym, i takiego ustawienia siebie, swoich dzieci, wnuków i prawnuków to ja nie chcę. Lenie z nich powyrastają, egoiści. Wolałabym 10 milionów :P

bo to też trzeba być mądrym człowiekiem,aby umieć przyjąć taką kasę
i nie zwariować,kiedys czytałam artykuł,że wielu z tych co wygrało kupę kasy,i tak bankrutuje,albo traci rodzinę
trzeba umieć takimi pieniędzmi dysponować,nie zachłysnąć się

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
iszmaona
Curry, jeśli choć jedna rodzina ma krowe to nie wieś! Teraz na wsiach nie ma krów! Dzieciom w książeczkach trzeba pokazywać. Wiej stamtąd gdzie pieprz rośnie ;)

u nas niby miasto-prawa miejskie ma,a jest trochę krów
i kury widziałam

WIEJĘ!!! :36_15_9:

Hihihihi a teraz mieszkam we Wro a sąsiadka ma kury i gęsi. A 3 domy obok jest stajnia i sa konie! Ale nie do jazdy na nich tylko po prostu sobie biegają :D

Odnośnik do komentarza

agusia20112
ale coś w tym jest,że "pieniądze szczęścia nie dają"
tylu sławnych bogatych ludzi,u szczytu-pogubiło sie i skończyło w narkotykach,lekach i samotności...jak wielu popełniło samobójstwo,albo się zaćpało,zapiło....niby mieli wszystko,a tak na prawdę byli nieszczęśliwi

z braku pieniedzy tez ludzie popelniaja samobojstwa,pija,cpaja,czasem zdarza sie ze i w glowie sie im psuje

Odnośnik do komentarza

Helena
agusia20112
ale coś w tym jest,że "pieniądze szczęścia nie dają"
tylu sławnych bogatych ludzi,u szczytu-pogubiło sie i skończyło w narkotykach,lekach i samotności...jak wielu popełniło samobójstwo,albo się zaćpało,zapiło....niby mieli wszystko,a tak na prawdę byli nieszczęśliwi

z braku pieniedzy tez ludzie popelniaja samobojstwa,pija,cpaja,czasem zdarza sie ze i w glowie sie im psuje

Wiem ,niestety wiem
ale chyba bardziej rozumiemy biedaka,bo ma "powody"
a bogaty wydaje sie ,że ma wszystko

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...