Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Helena
iwonek

Helena, dzieci chrzciłam jak miały ponad 3 -4miesiac:) dla mnie chrzest w pierwszm m-cu odpada;) chyba przesadnie higieniczna jestem;) ale tak małego dziecka do takiego skupiska ludzi nie zabieram;)

ojeju jeju - no nie bierzcie tego jednego miesiaca tak doslownie:na:

terefere, to pisze co myśli, a nie sie czepia:Oczko:

http://lbdf.lilypie.com/zF4dp1.png

http://lb2m.lilypie.com/rqmhp1.png http://lb4m.lilypie.com/Qkwup1.png

Odnośnik do komentarza

Helena
iwonek

Helena, dzieci chrzciłam jak miały ponad 3 -4miesiac:) dla mnie chrzest w pierwszm m-cu odpada;) chyba przesadnie higieniczna jestem;) ale tak małego dziecka do takiego skupiska ludzi nie zabieram;)

ojeju jeju - no nie bierzcie tego jednego miesiaca tak doslownie:na:

bo my takie czepialskie jesteśmy:sofunny:

Świeżaczku kciuki nieustanie za Was zaciśnięte:*

Odnośnik do komentarza
Gość iszmaona

iwonek

iszmaona, wcale cie nie wywoływałam:Oczko:
ale chodzi mi o to, ze ktoś nie spełnia określonych warunków, a wręcz żąda, żeby ksiadz bez mrugniecia oka spełnił jego. A potem jeszcze chodzi opowiada jaki ksiadz jest niedobry.

i rozumiem, ze sa rózne sytuacje... no ale to co opisałam to nie sa wyjatki. Przynajmniej te przypadki o których wiem.

idąc do księdza w sprawie chrztu, liczyłam się z tym, że może mieć obiekcje, ale nie miał. Powiedział jedynie, że moze jednak zastanowimy się nad ślubem kościelnym, bo wtedy dziecko będzie mogło być ochrzczone uroczyście, podczas mszy, a nie tak na szybko poza mszą. A ja wolałam skromniejszą ceremonię :)
Świeżak no to zaciskam kciuki :)
Iwonek a Ty kiedy planujesz odwiedzić ginekologa?

Odnośnik do komentarza

iwonek
curry, ja cie rozumiem, to cos jakby mnie zabrali do buszu, tańczyli nade mną jakies szamańskie tańce i modły odprawiali...
)

ja tez bym do buszu nie polazla, bo mi sie ciemnoskorzy mezczyzni nie podobaja:lol:

Odnośnik do komentarza

Helena
iwonek
curry, ja cie rozumiem, to cos jakby mnie zabrali do buszu, tańczyli nade mną jakies szamańskie tańce i modły odprawiali...
)

ja tez bym do buszu nie polazla, bo mi sie ciemnoskorzy mezczyzni nie podobaja:lol:

o żesz....... :sofunny: :sofunny:

Ja lubię blondynów :D Zboczenie mam takie :D Ale mój mąż nie blondyn :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

iszmaona
iwonek

iszmaona, wcale cie nie wywoływałam:Oczko:
ale chodzi mi o to, ze ktoś nie spełnia określonych warunków, a wręcz żąda, żeby ksiadz bez mrugniecia oka spełnił jego. A potem jeszcze chodzi opowiada jaki ksiadz jest niedobry.

i rozumiem, ze sa rózne sytuacje... no ale to co opisałam to nie sa wyjatki. Przynajmniej te przypadki o których wiem.

idąc do księdza w sprawie chrztu, liczyłam się z tym, że może mieć obiekcje, ale nie miał. Powiedział jedynie, że moze jednak zastanowimy się nad ślubem kościelnym, bo wtedy dziecko będzie mogło być ochrzczone uroczyście, podczas mszy, a nie tak na szybko poza mszą. A ja wolałam skromniejszą ceremonię :)
Świeżak no to zaciskam kciuki :)
Iwonek a Ty kiedy planujesz odwiedzić ginekologa?

moje drugie dziecko bylo chrzczone na 12 w niedziele- mimo, ze ja chcialam zeby bylo ochrzczone tak jak pierwsze- w dzien powszedni, bez mszy
ksiadz powiedzial ze mu najbardziej pasuje niedziela:wink:

z tego co wiem- wierni nie wytykali nas, ze nie poszlismy do komuni:D
podziwiali moje dzieci:sofunny:
i ze to tak fajniie wygladalo, jak dziecko jest chodzace:wink:

Odnośnik do komentarza

Yvone
Helena
iwonek

Helena, dzieci chrzciłam jak miały ponad 3 -4miesiac:) dla mnie chrzest w pierwszm m-cu odpada;) chyba przesadnie higieniczna jestem;) ale tak małego dziecka do takiego skupiska ludzi nie zabieram;)

ojeju jeju - no nie bierzcie tego jednego miesiaca tak doslownie:na:

bo my takie czepialskie jesteśmy:sofunny:

:lol:

Odnośnik do komentarza

Helena
iwonek
curry, ja cie rozumiem, to cos jakby mnie zabrali do buszu, tańczyli nade mną jakies szamańskie tańce i modły odprawiali...
)

ja tez bym do buszu nie polazla, bo mi sie ciemnoskorzy mezczyzni nie podobaja:lol:

no nie żartuj, mi tam sie podobają tylko cii:Oczko:

curry, ja za to blondynów niekoniecznie:hahaha:

iszmaona, ja 11go mam wizyte dopiero, ale do tego lekarza tak długo trzeba czekac... ale tylko do niego chcę;)
a Ty była już? który tydzien u ciebie?no i napiszesz cos wiecej?::): juz lepiej psychicznie?

http://lbdf.lilypie.com/zF4dp1.png

http://lb2m.lilypie.com/rqmhp1.png http://lb4m.lilypie.com/Qkwup1.png

Odnośnik do komentarza

iwonek
Helena
iwonek
curry, ja cie rozumiem, to cos jakby mnie zabrali do buszu, tańczyli nade mną jakies szamańskie tańce i modły odprawiali...
)

ja tez bym do buszu nie polazla, bo mi sie ciemnoskorzy mezczyzni nie podobaja:lol:

no nie żartuj, mi tam sie podobają tylko cii:Oczko:

curry, ja za to blondynów niekoniecznie:hahaha:

iszmaona, ja 11go mam wizyte dopiero, ale do tego lekarza tak długo trzeba czekac... ale tylko do niego chcę;)
a Ty była już? który tydzien u ciebie?no i napiszesz cos wiecej?::): juz lepiej psychicznie?

Ale ja nie jestem w ciąży kochana :Szok:
Przynajmniej ja nic o tym nie wiem :lol:

Już zmieniłaś z curry na iszmaona :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Gość iszmaona

planowałam iść 12, bo tak sensowniej byłoby, ale z racji infekcji musze przyspieszyć (przez chorobę nie mogłam pójść w zeszłym tygodniu), tak, ze w ten wtorek późnym wieczorem.
U mnie to gdzieś około 6 t i 4 dni obecnie.

Odnośnik do komentarza

iszmaona
planowałam iść 12, bo tak sensowniej byłoby, ale z racji infekcji musze przyspieszyć (przez chorobę nie mogłam pójść w zeszłym tygodniu), tak, ze w ten wtorek późnym wieczorem.
U mnie to gdzieś około 6 t i 4 dni obecnie.

A kiedy planujesz powiedzieć synkowi? :))

Odnośnik do komentarza
Gość iszmaona

curry
iszmaona
planowałam iść 12, bo tak sensowniej byłoby, ale z racji infekcji musze przyspieszyć (przez chorobę nie mogłam pójść w zeszłym tygodniu), tak, ze w ten wtorek późnym wieczorem.
U mnie to gdzieś około 6 t i 4 dni obecnie.

A kiedy planujesz powiedzieć synkowi? :))

jak się okaże, że wszystko gra :)
choć chyba jednak nie, jak wejdę w 2 trymestr. Mój dziwoląg jak go pytałam ostatnio czy chciałby mieć rodzeństwo, szybko odpowiedział NIE. Więc poczekam jak się pojawi brzuszek.
Matko ale mam stresa przed wizytą u gina:36_2_21:

Odnośnik do komentarza

curry
Helena
iwonek
curry, ja cie rozumiem, to cos jakby mnie zabrali do buszu, tańczyli nade mną jakies szamańskie tańce i modły odprawiali...
)

ja tez bym do buszu nie polazla, bo mi sie ciemnoskorzy mezczyzni nie podobaja:lol:

o żesz....... :sofunny: :sofunny:

Ja lubię blondynów :D Zboczenie mam takie :D Ale mój mąż nie blondyn :Padnięty:

Właśnie po to dopytywałam - żeby zrozumieć jak na to patrzysz...

A ja za blondynami baaaaaaaaaaaaarrdzo :36_3_1::36_3_1::36_3_1:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

iszmaona
curry
iszmaona
planowałam iść 12, bo tak sensowniej byłoby, ale z racji infekcji musze przyspieszyć (przez chorobę nie mogłam pójść w zeszłym tygodniu), tak, ze w ten wtorek późnym wieczorem.
U mnie to gdzieś około 6 t i 4 dni obecnie.

A kiedy planujesz powiedzieć synkowi? :))

jak się okaże, że wszystko gra :)
choć chyba jednak nie, jak wejdę w 2 trymestr. Mój dziwoląg jak go pytałam ostatnio czy chciałby mieć rodzeństwo, szybko odpowiedział NIE. Więc poczekam jak się pojawi brzuszek.
Matko ale mam stresa przed wizytą u gina:36_2_21:

Na Jamajce mówią YA MAN, NO WORRIES :D Więc i ja Ci powiem, no worries :D

Koliberek
curry
Helena

ja tez bym do buszu nie polazla, bo mi sie ciemnoskorzy mezczyzni nie podobaja:lol:

o żesz....... :sofunny: :sofunny:

Ja lubię blondynów :D Zboczenie mam takie :D Ale mój mąż nie blondyn :Padnięty:

Właśnie po to dopytywałam - żeby zrozumieć jak na to patrzysz...

A ja za blondynami baaaaaaaaaaaaarrdzo :36_3_1::36_3_1::36_3_1:

A Twój chłop blondyn? :D

Odnośnik do komentarza

iwonek
curry
iwonek
curry, moze to jakas wróżba:hahaha:

Byle na lato :D Ale byłam teraz u gina na USG i napisał w opisie "macica pusta" :Szok: Brzmi strasznie :hahaha: ale jakże prawdziwie :D

ale na lato zeby zaciążyć czy urodzić?:Oczko:

Raczej urodzić to nie dam rady :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...