Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Inkaaa
iszmaona
Inkaaa
Lekarz mi powiedział, że mam dzwonić jak dostanę @ to zadzwoniłam i mi pielęgniarka powiedziała, że mam jednak dzwonić jak będzie koniec @ więc zadzwoniłam dzisiaj i okazało się, że robią jedno badanie dziennie, a jako że wykonuje się je 2-3 dni po @ to wypada mi je zrobić w pon a najpóźniej we wt i nie ma już miejsc bo te terminy są zajęte...

trzebaby opierdzielić kogo trzeba. Chodzisz od ginekologa prywatnie? Jeślii tak, ja bym zadzwoniła do niego, przedsstawiłą sprawę i on mógłby miec wpływ na znalezienie miejsca.

Tak, chodzę prywatnie. On jest ordynatorem oddziału ginekologii i to tam mam mieć robione to badanie. Ale ja widzę, że tak pielęgniary rządzą :lup:

zrobiłabym tak jak Iszmona napisała....zadzwoniłabym do gina

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Powołałam się na Niego, ale ich to chyba nie rusza. Dzwoniłam do Niego, ale jest po za zasięgiem :Szok: zadzwonie jeszcze później może odbierze i zapytam dokładnie kiedy w końcu mam dzwonić. A w lutym to ja się tam osobiście wybiorę na ten oddział, żeby się zapisać, bo to co one robią przechodzi ludzkie pojęcie normalnie!

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
Lekarz mi powiedział, że mam dzwonić jak dostanę @ to zadzwoniłam i mi pielęgniarka powiedziała, że mam jednak dzwonić jak będzie koniec @ więc zadzwoniłam dzisiaj i okazało się, że robią jedno badanie dziennie, a jako że wykonuje się je 2-3 dni po @ to wypada mi je zrobić w pon a najpóźniej we wt i nie ma już miejsc bo te terminy są zajęte...

Musisz z nimi negocjować, bo tak to możesz czekać w nieskończoność.

Ja też niby nie mogłam Szymka na kwiecień zapisać, bo już nie było terminów, a jednak się znalazł.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

iszmaona
curry
Inka, ja tez myślę, że trzeba się pokłócić trochę.

Curry ale może Inkaaa jets z tych delikatniejszych niż my awanturnice :hahaha:

A tak serio, to Inka przemyśl sprawę. Nic nie tracisz, mozesz tylko zyskać.

oj też z tych o swoje będą walczyć.
wczoraj dzwoniłam do banku, żeby panią spokojnie aczkolwiek stanowczo opierd...ć;P

Odnośnik do komentarza

Yvone
iszmaona
curry
Inka, ja tez myślę, że trzeba się pokłócić trochę.

Curry ale może Inkaaa jets z tych delikatniejszych niż my awanturnice :hahaha:

A tak serio, to Inka przemyśl sprawę. Nic nie tracisz, mozesz tylko zyskać.

oj też z tych o swoje będą walczyć.
wczoraj dzwoniłam do banku, żeby panią spokojnie aczkolwiek stanowczo opierd...ć;P

zrozumiała chociaż?

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Yvone
iszmaona

Curry ale może Inkaaa jets z tych delikatniejszych niż my awanturnice :hahaha:

A tak serio, to Inka przemyśl sprawę. Nic nie tracisz, mozesz tylko zyskać.

oj też z tych o swoje będą walczyć.
wczoraj dzwoniłam do banku, żeby panią spokojnie aczkolwiek stanowczo opierd...ć;P

zrozumiała chociaż?

mam nadzieję, bo tłumaczyła się za inną niekompetentną osobę od nich, nawet przeprosiła..
ale co mi po ich przeprosinach jak konsekwencje błędu ich pracownika ja ponoszę. ech..

Odnośnik do komentarza

iszmaona
curry
Inka, ja tez myślę, że trzeba się pokłócić trochę.

Curry ale może Inkaaa jest z tych delikatniejszych niż my awanturnice :hahaha:

A tak serio, to Inka przemyśl sprawę. Nic nie tracisz, mozesz tylko zyskać.

Oj ja nie wiem czy ja jestem taka delikatna :sofunny: jak mnie ktos wkurzy to ma pozamiatane po całości :D hehe

Martek73
Inkaaa
Lekarz mi powiedział, że mam dzwonić jak dostanę @ to zadzwoniłam i mi pielęgniarka powiedziała, że mam jednak dzwonić jak będzie koniec @ więc zadzwoniłam dzisiaj i okazało się, że robią jedno badanie dziennie, a jako że wykonuje się je 2-3 dni po @ to wypada mi je zrobić w pon a najpóźniej we wt i nie ma już miejsc bo te terminy są zajęte...

Musisz z nimi negocjować, bo tak to możesz czekać w nieskończoność.

Ja też niby nie mogłam Szymka na kwiecień zapisać, bo już nie było terminów, a jednak się znalazł.

Jak w lutym będzie taka sytuacja to będę z nimi negocjowała bo ja nie będę czekała w nieskończoność na jedno badanie...

Yvone
iszmaona
curry
Inka, ja tez myślę, że trzeba się pokłócić trochę.

Curry ale może Inkaaa jets z tych delikatniejszych niż my awanturnice :hahaha:

A tak serio, to Inka przemyśl sprawę. Nic nie tracisz, mozesz tylko zyskać.

oj też z tych o swoje będą walczyć.
wczoraj dzwoniłam do banku, żeby panią spokojnie aczkolwiek stanowczo opierd...ć;P

i jak opier...? :D czy pani się broniła? hehe ::):

Odnośnik do komentarza

iszmaona
curry
Inka, ja tez myślę, że trzeba się pokłócić trochę.

Curry ale może Inkaaa jest z tych delikatniejszych niż my awanturnice :hahaha:

A tak serio, to Inka przemyśl sprawę. Nic nie tracisz, mozesz tylko zyskać.

Ojjj Inka, umie powiedzieć dosadnie :D z tego co wiem i znam :D :oczko:

Odnośnik do komentarza

Inkaaa

Oj ja nie wiem czy ja jestem taka delikatna :sofunny: jak mnie ktos wkurzy to ma pozamiatane po całości :D hehe

oj tak;)
Inkaaa

i jak opier...? :D czy pani się broniła? hehe ::):

w sumie to ja zadzwoniłam tam tylko powiedzieć im co o nich myślę, trochę się wyżyć, niż czekać na to co ona konkretnego powie, a bronić się nie bardzo miała jak, bo ja miałam rację;)

Odnośnik do komentarza

curry
iszmaona
curry
Inka, ja tez myślę, że trzeba się pokłócić trochę.

Curry ale może Inkaaa jest z tych delikatniejszych niż my awanturnice :hahaha:

A tak serio, to Inka przemyśl sprawę. Nic nie tracisz, mozesz tylko zyskać.

Ojjj Inka, umie powiedzieć dosadnie :D z tego co wiem i znam :D :oczko:

:hahaha: :yes: :D

Odnośnik do komentarza

curry
iszmaona
curry
Inka, ja tez myślę, że trzeba się pokłócić trochę.

Curry ale może Inkaaa jest z tych delikatniejszych niż my awanturnice :hahaha:

A tak serio, to Inka przemyśl sprawę. Nic nie tracisz, mozesz tylko zyskać.

Ojjj Inka, umie powiedzieć dosadnie :D z tego co wiem i znam :D :oczko:

nie wiem, nie miałam przyjemności :D

Odnośnik do komentarza

frania
Inkaaa
Dzień dobry wszystkim! Przyszłam z nowiną - nie znaleźli dla mnie miejsca w tym miesiącu na badanie :glass:

:noooo::noooo::noooo:

nie mam słów

i miesiąc stracony :lup:

franiu to już drugi stracony miesiąc, bo w grudniu nie pasało im, że miałam @ w czasie świąt i powiedzieli, że "na spokojnie zrobi sobie pani to badanie po nowym roku"... no to sobie zrobię po nowym roku :uff2: tylko nie wiem po którym :sofunny:

Odnośnik do komentarza

iszmaona
curry
iszmaona

Curry ale może Inkaaa jest z tych delikatniejszych niż my awanturnice :hahaha:

A tak serio, to Inka przemyśl sprawę. Nic nie tracisz, mozesz tylko zyskać.

Ojjj Inka, umie powiedzieć dosadnie :D z tego co wiem i znam :D :oczko:

nie wiem, nie miałam przyjemności :D
:uff: ufff hihihihihi :Oczko:
:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Yvone
iszmaona
Yvone
a bronić się nie bardzo miała jak, bo ja miałam rację;)

z iloma to ja takimi miałam od czynienia co za grosz racji nie mieli a kłocili się jakby o zycie chodziło :D

ale że twierdzisz, ze ja racji nie miała czy co..? :hmm:

o matko..... skad taki wniosek, przeciez nie wiem o co poszło. Yvone no proszę. Napisałam to, bo trafiłaś na kulturalną kobietę co potrafiła przeprosić, a jakbyś trafiła na durnego babsztyla, to w zyciu by nie przeprosił i bez znaczenia byłby fakt, ze Ty te rację masz.

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Yvone
iszmaona

z iloma to ja takimi miałam od czynienia co za grosz racji nie mieli a kłocili się jakby o zycie chodziło :D

ale że twierdzisz, ze ja racji nie miała czy co..? :hmm:

o matko..... skad taki wniosek, przeciez nie wiem o co poszło. Yvone no proszę. Napisałam to, bo trafiłaś na kulturalną kobietę co potrafiła przeprosić, a jakbyś trafiła na durnego babsztyla, to w zyciu by nie przeprosił i nie przyznał się do błędu nawet jeśli nie miałby racji.

to taki zadziorny żarcik był;)
owszem pani potrafiła przyznać, że to ktoś od nich zawalił sprawę, a to rzadko się zdarza.

Frania co to się u Ciebie dzieje?

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
frania
Inkaaa
Dzień dobry wszystkim! Przyszłam z nowiną - nie znaleźli dla mnie miejsca w tym miesiącu na badanie :glass:

:noooo::noooo::noooo:

nie mam słów

i miesiąc stracony :lup:

franiu to już drugi stracony miesiąc, bo w grudniu nie pasało im, że miałam @ w czasie świąt i powiedzieli, że "na spokojnie zrobi sobie pani to badanie po nowym roku"... no to sobie zrobię po nowym roku :uff2: tylko nie wiem po którym :sofunny:

:lup: :lup: :lup:

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...