Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie by bylo, bo juz mnie irytuje moje marudanie w temacie prawa:P
nawt chlopak, z ktorym dzis pierwszy raz jezdzilam zdziwil sie ze nie zdaje....:36_19_1:

no pocieszam sie ze na sukces zawsze\zazwyczaj trzeba ciezko pracowac:wink:

Curry, jeszcze nie czytalam o tej swietej geometrii:(

Odnośnik do komentarza

Widzę, że znowu estetyczna reklama na górze z pryszczami tym razem :lup:

Helenka
, nie myśl o emocjach, skup się na zadaniu! Głowa do góry (serio! Fizycznie zadrzyj głowę!) powtarzaj sobie "dam radę, co to dla mnie". I myśl o tym, że trzeba zrobić to czy tamto, a nie o stresie. I uśmiechaj się, to łagodzi napięcie. Wręcz zmuś się do uśmiechu, trzymaj głowę do góry, a plecy wyprostowane, reguluj oddech na spokojny. Ciało jest zgrane z psychiką. Jak wyluzujesz ciało, psychika też odsapnie.

Odnośnik do komentarza

Na dzisiaj tez mam wykupiona jazde.

Ile to zdrowia i kasy idzie
teraz jakby znow mnie stres zdominowal, musze wykupic 5 godzin-zeby moc ustalic egzamin.
Postaram sie zastosowac do Twoich rad, Curry.
No juz bym wolala jutro isc i rodzic blizniaki niz zdawac egzamin.
Kto chetny do zamiany?:wink:

Odnośnik do komentarza

Helena
Na dzisiaj tez mam wykupiona jazde.

Ile to zdrowia i kasy idzie
teraz jakby znow mnie stres zdominowal, musze wykupic 5 godzin-zeby moc ustalic egzamin.
Postaram sie zastosowac do Twoich rad, Curry.
No juz bym wolala jutro isc i rodzic blizniaki niz zdawac egzamin.
Kto chetny do zamiany?:wink:

Ja mogę za Ciebie iść na ten egzamin :D Uwielbiam siedzieć za kółkiem :D Ale za te bliźniaki to jednak podziękuję.... :wink:

Odnośnik do komentarza

Curry a wracając do rozmów kwalifikacyjnych, to zwracasz uwagę na mowę ciała i jak Ci ktoś dłoń podaje? Ja np nie cierpię jak prywatnie ktoś się ze mną wita "na śniętą rybę"

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Świeżak
Curry a wracając do rozmów kwalifikacyjnych, to zwracasz uwagę na mowę ciała i jak Ci ktoś dłoń podaje? Ja np nie cierpię jak prywatnie ktoś się ze mną wita "na śniętą rybę"

Nie przesadzam w tym temacie, bo zdaję sobie sprawę ze stresu. A w stresie wiadomo, ludzie zachowują się inaczej. Zwracam uwagę tylko jak ktoś dość mocno odbiega od normy. Np. W ogóle nie podnosi wzroku albo właśnie nie poda wcale ręki, albo poda mokrą rybę. Choć i to jest czasem od stresu. Ja jestem taka, że najbardziej zwracam uwagę na to CO ktoś mówi i na osobowość :)

Odnośnik do komentarza

iszmaona

Yvone i jak Wam się mieszka w kamienicy? Przyzwyczajona?

wiesz powiem Ci, ze to nawet nie kamienica tylko duży dom , podzielony na 2 mieszkania. a mieszka nam się super:) jest cisza spokój, niezależność, a jednocześnie w samym centrum miasta. naprawdę jesteśmy zadowoleni, ze się skusiliśmy na zmianę i nawet to ogrzewanie gazowe nie wyszło tak tragicznie za grudzień. zmiana jak najbardziej pozytywna:D

curry
Widzę, że znowu estetyczna reklama na górze z pryszczami tym razem :lup:

jak reklama? ja nic nie widzę..:/ ale może to mój m poblokował reklamy dlatego mi nie wyskakuje nic.

Świeżak
Curry a wracając do rozmów kwalifikacyjnych, to zwracasz uwagę na mowę ciała i jak Ci ktoś dłoń podaje? Ja np nie cierpię jak prywatnie ktoś się ze mną wita "na śniętą rybę"

o masakra... i nie wiesz czy to już podał rękę czy nie trafił czy co..:36_11_23:

Odnośnik do komentarza

Yvone
iszmaona

Yvone i jak Wam się mieszka w kamienicy? Przyzwyczajona?

wiesz powiem Ci, ze to nawet nie kamienica tylko duży dom , podzielony na 2 mieszkania. a mieszka nam się super:) jest cisza spokój, niezależność, a jednocześnie w samym centrum miasta. naprawdę jesteśmy zadowoleni, ze się skusiliśmy na zmianę i nawet to ogrzewanie gazowe nie wyszło tak tragicznie za grudzień. zmiana jak najbardziej pozytywna:D

curry
Widzę, że znowu estetyczna reklama na górze z pryszczami tym razem :lup:

jak reklama? ja nic nie widzę..:/ ale może to mój m poblokował reklamy dlatego mi nie wyskakuje nic.

Świeżak
Curry a wracając do rozmów kwalifikacyjnych, to zwracasz uwagę na mowę ciała i jak Ci ktoś dłoń podaje? Ja np nie cierpię jak prywatnie ktoś się ze mną wita "na śniętą rybę"

o masakra... i nie wiesz czy to już podał rękę czy nie trafił czy co..:36_11_23:

Była rano. Teraz zniknęła. Była tam gdzie są inne tematy, tylko że po lewej.

Odnośnik do komentarza

Helena
Na dzisiaj tez mam wykupiona jazde.

Ile to zdrowia i kasy idzie
teraz jakby znow mnie stres zdominowal, musze wykupic 5 godzin-zeby moc ustalic egzamin.
Postaram sie zastosowac do Twoich rad, Curry.
No juz bym wolala jutro isc i rodzic blizniaki niz zdawac egzamin.
Kto chetny do zamiany?:wink:

Helena, zaraz Ci tyłek skopię! :Oczko: Nie stresować się! Wyluzuj babo;) My tu kciuki trzymamy a Ty się martwisz:Padnięty: Będzie dobrze, to nie koniec świata. bez nerwów pójdzie Ci lepiej, Jakiś dowcip powiedz egazminatorowi, sama rozluźnij atmosferę:Oczko:

http://lbdf.lilypie.com/zF4dp1.png

http://lb2m.lilypie.com/rqmhp1.png http://lb4m.lilypie.com/Qkwup1.png

Odnośnik do komentarza

iwonek
Helena
Na dzisiaj tez mam wykupiona jazde.

Ile to zdrowia i kasy idzie
teraz jakby znow mnie stres zdominowal, musze wykupic 5 godzin-zeby moc ustalic egzamin.
Postaram sie zastosowac do Twoich rad, Curry.
No juz bym wolala jutro isc i rodzic blizniaki niz zdawac egzamin.
Kto chetny do zamiany?:wink:

Helena, zaraz Ci tyłek skopię! :Oczko: Nie stresować się! Wyluzuj babo;) My tu kciuki trzymamy a Ty się martwisz:Padnięty: Będzie dobrze, to nie koniec świata. bez nerwów pójdzie Ci lepiej, Jakiś dowcip powiedz egazminatorowi, sama rozluźnij atmosferę:Oczko:

albo 50-tkę sieknij sobie przed egzaminem na rozluźnienie :D

Helena
dziewczyny dobrze mówią, zdecydowanie lepiej Ci pójdzie jak pozbędziesz się choć połowy stresu, bo ten blokuje. Powtórz sobie: Jestem dobrym kierowcą, lubię prowadzić, i głowa do góry. Wyluzowanym łatwiej w zyciu ;)

Odnośnik do komentarza

Helenko nie wiem czy Cię to jakikolwiek sposób pocieszy, ale ja też na stres reaguję kiepsko. I o dziwo inaczej w podobnych sytuacjach.

Z mojego egzaminu na prawo jazdy pamiętam tylko, że Mama nafaszerowała mnie jakimiś ziołowymi tabletkami na uspokojenie, chyba dlatego, że i ona ich całą garść połknęłam przed moim egzaminem. A później mi wmawiała, że jestem blada, że mam przestać się stresować, że nic się nie stanie jak nie zdam... Podobnie reagowała przed niedawnym egzaminem mojego brata.

A ja wylosowałam podjazd pod górkę (wtedy się to losowało, nie było obowiązkowe jak łuk), a to ćwiczyłam tylko raz na jakiejś ulicy.
I o dziwo jako jedyna wyjechałam na miasto z grupy zdających nas chyba 5 osób z jednej szkoły jazdy. A jak wróciłam z miasta i usłyszałam "zdałaś" i wybiegłam powiedziec rodzicom to te 4 osoby mówiły, że pewnie gościowi w łapę dałam, bop to niemożliwe. I jeżdżę już 11 lat prawie.

A nogi mi sie trzęsły same i nie mogłam nogi na sprzęgle utrzymać, bo mi kolano latało. A punciak miał rozregulowane sprzęgło na maksa.

Głowa do góry! Może melisa albo "50" na odwagę :oczko: ale ta "50" to chyba soku jabłkowego :oczko:

Odnośnik do komentarza

Curry dojedziesz na jutro do swietokrzyskiego:lol:

Dzieki Dziewczyny-dam z siebie wszysto egzaminatorowi, niech to on sie stresuje:D
chociaz ja to ostroznie jezdze-wiec jak wyjade na miasto to powodow do stresow nei powinien miec, chyba ze przez jakiegos idiote "doswiadczonego" kierowce

dzis tez mi sie super jezdzilo:)
ja juz na poczatku mojej nauki zrobilam blad- wybralam szkole do d....
teraz jak zmieniam tych instruktorow, to widze jak ten pierwszy burak mnie malo nauczyl, alboo cos zle - ale kij mu w oko:D

Itruth, 50to ja strzele po egzaminie w ramach relaksu:oczko:

Odnośnik do komentarza

skopiowalam z moej tablicy na fb
z gazety "swiat wiedzy-extra"

Czy bez Judasza nie byłoby chrześcijaństwa?

To największa zdrada w historii: za 30 srebrnych monet apostoł Judasz wydaje władzom Jezusa Chrystusa, Mesjasza, choć wie, że to oznacza dla jego nauczyciela pewny wyrok śmierci. Z tego powodu Kościół chrześcijański uznaje Judasza za zdrajcę zasługującego na wieczne potępienie...

Prawie 2000 lat później, w roku 1978, w Egipcie znaleziony zostaje prastary manuskrypt. Kiedy staje się jasne, jakie treści zawiera, dochodzi do serii tajemniczych wydarzeń. Dokument wielokrotnie zmienia właściciela, zostaje skradziony, pojawia się ponownie. Jego stan pogarsza się, giną fragmenty – zapewne na zawsze. Dopiero w 2006 roku udaje się go przetłumaczyć po raz pierwszy. I wybucha prawdziwa sensacja: to ewangelia Judasza – zaginiona, potępiona przez Kościół apokryficzna księga nawiązująca do wydarzeń biblijnych. Główne przesłanie tekstu przewraca 2000 lat chrześcijaństwa do góry nogami: według niego Jezus i Judasz zawarli tajny pakt. Jezus miał sam skłonić Judasza do wydania go Rzymianom. Być może przeczuwał, że jego przeznaczenie, jakim jest męczeńska śmierć, musi wkrótce się wypełnić, i narzędziem realizacji tego planu uczynił najzdolniejszego ze swoich uczniów. Bez ofiary z życia Mesjasza nie byłoby bowiem chrześcijaństwa. Stało się jednak tak, jak się miało stać. Koniec końców obaj złożyli wielką ofiarę z samych siebie. Tak przynajmniej głosi rękopis. Nowe tłumaczenia proponują inne rozumienie tekstu: mówią o demonie Judaszu. Jednakże jedno wydaje się pewne: bez brzemiennej w skutki zdrady Judasza historia ludzkości potoczyłaby się zupełnie inaczej...

Odnośnik do komentarza

Helena
Curry dojedziesz na jutro do swietokrzyskiego:lol:

Dzieki Dziewczyny-dam z siebie wszysto egzaminatorowi, niech to on sie stresuje:D
chociaz ja to ostroznie jezdze-wiec jak wyjade na miasto to powodow do stresow nei powinien miec, chyba ze przez jakiegos idiote "doswiadczonego" kierowce

dzis tez mi sie super jezdzilo:)
ja juz na poczatku mojej nauki zrobilam blad- wybralam szkole do d....
teraz jak zmieniam tych instruktorow, to widze jak ten pierwszy burak mnie malo nauczyl, alboo cos zle - ale kij mu w oko:D

Itruth, 50to ja strzele po egzaminie w ramach relaksu:oczko:

Nie byłoby źle, lubię świętokrzyskie :D Mam tam swoje miejsce i miłe wspomnienia :love:

Helena
agusia20112
Helena po egzaminie to pół lita...a nie 50

nie dam rady:sofunny:

Ja pomogę!!!! :D

A o co chodzi z tym Judaszem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...