Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

jbioi Insana sa bardzo wierzącymi osobami,każda wierna swoim zasadom,kazda oddana i jedna drugiej nie przekona
bo tu i nie ma co przekonywać ,obie wierzą w Boga,stosują się do zasad wiary
i żadna nie wyjdzie zwycięsko z tej "potyczki"
bo nie ma lepszej wiary...można byc bardziej lub mniej zaangażowanym ,ale nie lepiej wierzącym

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia mylisz się KK nie potrzebuje obrony- to organizacje takie jak ś.j. jej potrzebuja bo tam nic nie trzyma się "kupy" nic co głoszą nie ma potwierdzenia w Piśmie (tym oryginalnym)

Jak ktos wierzy w wymysły zagubionego człowieka - mającego problemy z wiara mam tu na myśli załozyciela organizacji który raz był adwentysta raz protestantem raz ateista spotkał 2 giego takiego samego i razem bez zadnego przygotowania zaczeli zgłebiać Pismo to nic dziwnego że doszli do wniosków jakich doszli .

Czy można wierzyć w coś co pochodzi od grzesznych i w dodatku zagubionych ludzi? no ryzykowne i to bardzo

i dalej nie doczekałam się odpowiedzi od jbio która prawda jest prawdziwa - ta że pochodzą ich objawienia od Boga czy od grzesznych ludzi bo są 2 rożne wersje. Rozumiem, że jbio odpowie że szkaluję jej wiare bo odpowiedzi nie zna jak zwykle.

Odnośnik do komentarza

Insana
tylko ja dalej nie wiem gdzie moje chamstwo? Bo czy chamstwem jest przedstawianie faktów na temat jakiejs organizacji ? wiesz moim zdaniem chamstwo to by było wyśmiewanie kogos kto jest np innej wiary kpienie z niego personalnie obrażanie a nic takiego z mojej strony nie miało miejsca.
bo z tego co pamiętam to właśnie od jbio padły w stosunku do mnie chamskie sformułowania "gówno wiesz" "bredzisz" "wciskasz" to rozumiem delikatna forma chamstwa w porównaniu doo mojego( czekam na cytaty lub cokolwiek bo szczerze zdziwiona jestem )
i to przepraszam bardzo ale ona zaczęła temat przyczepiając się do krzyża że jesteśmy tacy zaślepieni nic nie wiemy bo Jezus umarł na palu mocy czy tam czegoś a nie na krzyżu.. pamięć jeszcze mam dobrą.

Ja to źle sformułowałam może nie jesteś chamska ale twoja natarczywość jest taka bezpośrednia i może być odbierana nawet jako "chamstwo".

Odnośnik do komentarza

IWA23
jbio
Yvone
kurka. czepiłyście się tej naszej Insany, ale jbio wcale nie pozostaje jej dłużna. jbio reaguje to broni w to co wierzy, a kiedy Insana to już jest chamska , nie miła.
a ja bym to określiła trafiła kosa na kamień:lol: są dwa temperamentne charakterki. i czuję, ze do porozumienia nie dojdą..;)

Przepraszam, ale kiedy byłam chamska do Insany? czy kogokolwiek innego?
Czy ja Wam coś narzucam, czy nazywam coś co uznaje ktoś inny sektą, ?
Czy wklejam jakieś oszczerstwa odnośnie KK czy innego wyznania?

Wybacz Yvone, ale daleko mi do Insany i nie życzę sobie żebyś mnie do niej porównywała.
A jeśli komuś przeszkadza, że odpowiadam na podstawie Biblii, i posługuję się różnymi przekładami nie mój problem.

Oczywiście, że nie pozostanę jej dłużna, ale zauważ , że nie ja zaczynam.
Bronię i będę bronić tego w co wierzę.

A ja stanę w obronie Yvone,może i nie jesteś chmsaka jak Insana ale też natarczywa w delikatny sposób,Insana prubuje chamsko natrczywie przedstawić ci jaka twoja wiara jest be,że jest sektą itp a ty swoimi delikatnie acz natarczywie prubujesz swymi cytatami pokazać że wasze tłumaczenie PŚ jest prawdziwe,prawdziwsze od KK.
I tak samo jak Yvone nie wiem czemu się bulwersujecie jak Insana pisze a jak Jbio to nie i tylko dla tego bo ona pisze delikatniej.
Jakoś gorące wierzące KK się Insany wypowiedziami nie bulwersują a Insana nie czepia się innych bo np Jadzik nie zdradził jej jakiej jest wiary więc nie ma co pisać,ale wcześniej była i dyskusja z Helena,agusią,curry.

I żeby nie było Jbio mi nie przeszkadza że odpowiadasz i przedstawiasz cytatami z bibli.

Hmmm dla mnie to jest tak. Jbio nie jest natarczywa, odpowiada po prostu na ataki. A jak ma to robić? Przedstawia kontrargumenty. Dla mnie nie są ani trochę natarczywe. Wypowiedzi Insany bulwersują bo są personalne, wypowiedzi jbio nie. Trudno żeby wierzące KK bulwersowały się wypowiedziami Insany jeśli Insana z nimi nie dyskutuje bezpośrednio podważając ich poglądy.

Odnośnik do komentarza

Insana
agusia mylisz się KK nie potrzebuje obrony- to organizacje takie jak ś.j. jej potrzebuja bo tam nic nie trzyma się "kupy" nic co głoszą nie ma potwierdzenia w Piśmie (tym oryginalnym)

i dalej nie doczekałam sie odpowiedzi od jbio która prawda jest prawdziwa - ta że pochodzą ich objawienia od Boga czy od grzesznych ludzi bo są 2 rożne wersje. Rozumiem, że jbio odpowie że szkaluję jej wiare bo odpowiedzi nie zna jak zwykle.

mi nie chodzi o organizacje ani o KK,ani o Świadków
chodzi mi ,że obie jesteście na równi oddane temu w co wierzycie i bronicie tej wiary-nie w sensie organizacyjnym ,tylko jako swoich racji

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Insana
tylko ja dalej nie wiem gdzie moje chamstwo? Bo czy chamstwem jest przedstawianie faktów na temat jakiejs organizacji ? wiesz moim zdaniem chamstwo to by było wyśmiewanie kogos kto jest np innej wiary kpienie z niego personalnie obrażanie a nic takiego z mojej strony nie miało miejsca.
bo z tego co pamiętam to właśnie od jbio padły w stosunku do mnie chamskie sformułowania "gówno wiesz" "bredzisz" "wciskasz" to rozumiem delikatna forma chamstwa w porównaniu doo mojego( czekam na cytaty lub cokolwiek bo szczerze zdziwiona jestem )
i to przepraszam bardzo ale ona zaczęła temat przyczepiając się do krzyża że jesteśmy tacy zaślepieni nic nie wiemy bo Jezus umarł na palu mocy czy tam czegoś a nie na krzyżu.. pamięć jeszcze mam dobrą.

Insana, ale Ty nic nie piszesz wprost, wszystko piszesz dookoła, a ludzie i tak biorą to do siebie. Jeśli piszesz, że ŚJ nic nie rozumieją i są sekta, która potrzebuje obrony to jbio bierze to do siebie i ma prawo. Ciekawe co by dziewczyny powiedziały jakbym ja tak napisała o KK??? Do mnie też napisałaś że ateiści są irracjonalni i co? W domyśle ja jestem ateistka więc ja jestem irracjonalna. Twoje ataki nie są wprost, są zawoalowane.

Odnośnik do komentarza

curry
IWA23
jbio

Przepraszam, ale kiedy byłam chamska do Insany? czy kogokolwiek innego?
Czy ja Wam coś narzucam, czy nazywam coś co uznaje ktoś inny sektą, ?
Czy wklejam jakieś oszczerstwa odnośnie KK czy innego wyznania?

Wybacz Yvone, ale daleko mi do Insany i nie życzę sobie żebyś mnie do niej porównywała.
A jeśli komuś przeszkadza, że odpowiadam na podstawie Biblii, i posługuję się różnymi przekładami nie mój problem.

Oczywiście, że nie pozostanę jej dłużna, ale zauważ , że nie ja zaczynam.
Bronię i będę bronić tego w co wierzę.

A ja stanę w obronie Yvone,może i nie jesteś chmsaka jak Insana ale też natarczywa w delikatny sposób,Insana prubuje chamsko natrczywie przedstawić ci jaka twoja wiara jest be,że jest sektą itp a ty swoimi delikatnie acz natarczywie prubujesz swymi cytatami pokazać że wasze tłumaczenie PŚ jest prawdziwe,prawdziwsze od KK.
I tak samo jak Yvone nie wiem czemu się bulwersujecie jak Insana pisze a jak Jbio to nie i tylko dla tego bo ona pisze delikatniej.
Jakoś gorące wierzące KK się Insany wypowiedziami nie bulwersują a Insana nie czepia się innych bo np Jadzik nie zdradził jej jakiej jest wiary więc nie ma co pisać,ale wcześniej była i dyskusja z Helena,agusią,curry.

I żeby nie było Jbio mi nie przeszkadza że odpowiadasz i przedstawiasz cytatami z bibli.

Hmmm dla mnie to jest tak. Jbio nie jest natarczywa, odpowiada po prostu na ataki. A jak ma to robić? Przedstawia kontrargumenty. Dla mnie nie są ani trochę natarczywe. Wypowiedzi Insany bulwersują bo są personalne, wypowiedzi jbio nie. Trudno żeby wierzące KK bulwersowały się wypowiedziami Insany jeśli Insana z nimi nie dyskutuje bezpośrednio podważając ich poglądy.

Ale ja nie piszę tylko o wypowiedziach Jbio do Insany ale ogulnie z całej dyskusji,jak jest jakaś dyskusja na temat PŚ to Jbio tak długo będzie wklejała cytaty że jest tak jak ona pisze tak jak by chciała aby jej wkońcy przyznać rację czy to nie jest w pewien sposób
natarczywe?

Odnośnik do komentarza

IWA23
curry
IWA23

A ja stanę w obronie Yvone,może i nie jesteś chmsaka jak Insana ale też natarczywa w delikatny sposób,Insana prubuje chamsko natrczywie przedstawić ci jaka twoja wiara jest be,że jest sektą itp a ty swoimi delikatnie acz natarczywie prubujesz swymi cytatami pokazać że wasze tłumaczenie PŚ jest prawdziwe,prawdziwsze od KK.
I tak samo jak Yvone nie wiem czemu się bulwersujecie jak Insana pisze a jak Jbio to nie i tylko dla tego bo ona pisze delikatniej.
Jakoś gorące wierzące KK się Insany wypowiedziami nie bulwersują a Insana nie czepia się innych bo np Jadzik nie zdradził jej jakiej jest wiary więc nie ma co pisać,ale wcześniej była i dyskusja z Helena,agusią,curry.

I żeby nie było Jbio mi nie przeszkadza że odpowiadasz i przedstawiasz cytatami z bibli.

Hmmm dla mnie to jest tak. Jbio nie jest natarczywa, odpowiada po prostu na ataki. A jak ma to robić? Przedstawia kontrargumenty. Dla mnie nie są ani trochę natarczywe. Wypowiedzi Insany bulwersują bo są personalne, wypowiedzi jbio nie. Trudno żeby wierzące KK bulwersowały się wypowiedziami Insany jeśli Insana z nimi nie dyskutuje bezpośrednio podważając ich poglądy.

Ale ja nie piszę tylko o wypowiedziach Jbio do Insany ale ogulnie z całej dyskusji,jak jest jakaś dyskusja na temat PŚ to Jbio tak długo będzie wklejała cytaty że jest tak jak ona pisze tak jak by chciała aby jej wkońcy przyznać rację czy to nie jest w pewien sposób
natarczywe?

Ja, poniekąd patrząc z boku (bo jestem niewierząca i w ogóle żaden z tych cytatów do mnie nie przemawia ;))), nie mam takiego wrażenia.

Odnośnik do komentarza

no dobrze ale wy tu pisząc na KK również jakby naokoło krytykujecie nas katolików i mnie to osobiście nie uderza bo ja wiem że większość to nieprawda a jeśli już to każdy jest tylko człowiekiem i grzeszy tak samo .

Są rzeczy które bardzo różnia samych katolików- chociażby kwestie polityczne jedni głosują na PO inni na PIS i ci drudzy oskarżają tych pierwszych że mają grzech bo PO jest za in vitro więc to nie jest tak że między katolikami nie ma pola o polemiki jest ale akurat w tym wątku nic nie padło takiego . Jadzik znam już kilka lat z forum prywatnego i nigdy nie odezwała się do mnie w taki sposób jak jbio - zawsze była pełna kultura pomimo, że tez mamy wiele różnic i ja wcale nie wnikam w jakiej ona jest organizacji czy wyznaniu jak nie chce mówić to jej osobista sprawa .

Odnośnik do komentarza

huh curry ale ty tez przecież natarczywie chyba z 5 razy pisałaś o tym irracjonalixmie i że jesteś ograniczona aż w końcu wszyscy to zauważyli.. więc wiesz tez w jakimś sensie dążyłaś aby cie poprzeć tak ja to z boku odbieram bo akurat miałam chyba z 20 stron zaległości. Bo ja to tak odbieram teraz jbio się może obrazic ale to jest trochę dziecinne podejście aby inni ci racje przyznali albo napisali że ta głupia insana nie ma racji.; :D obchodzi Cię czy ktos cie popiera? chyba liczy się co masz w sercu i w co wierzysz

Odnośnik do komentarza

curry
IWA23
curry

Hmmm dla mnie to jest tak. Jbio nie jest natarczywa, odpowiada po prostu na ataki. A jak ma to robić? Przedstawia kontrargumenty. Dla mnie nie są ani trochę natarczywe. Wypowiedzi Insany bulwersują bo są personalne, wypowiedzi jbio nie. Trudno żeby wierzące KK bulwersowały się wypowiedziami Insany jeśli Insana z nimi nie dyskutuje bezpośrednio podważając ich poglądy.

Ale ja nie piszę tylko o wypowiedziach Jbio do Insany ale ogulnie z całej dyskusji,jak jest jakaś dyskusja na temat PŚ to Jbio tak długo będzie wklejała cytaty że jest tak jak ona pisze tak jak by chciała aby jej wkońcy przyznać rację czy to nie jest w pewien sposób
natarczywe?

Ja, poniekąd patrząc z boku (bo jestem niewierząca i w ogóle żaden z tych cytatów do mnie nie przemawia ;))), nie mam takiego wrażenia.

Ja też jako z boku to odczułam natarczywość jak i zee strony Insany tak i ze strony Jbio.

Odnośnik do komentarza

Insana to może dobrze,by sie było ograniczyć do wymiany na temat jak wasza wiara podchodzi do konkretnego zagadnienia
nawet jeśli Jbio nalezy do sekty,to jej sprawa i pisała juz kilkakrotnie,że nie interesuje jej zadanie na temat jej organizacji ,ani opinia innych o tejże organizacji
może jak przestaniesz ja uświadamiać,to Wasza wymiana postów ograniczy sie do wymiany informacji i tyle

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Insana
huh curry ale ty tez przecież natarczywie chyba z 5 razy pisałaś o tym irracjonalixmie i że jesteś ograniczona aż w końcu wszyscy to zauważyli.. więc wiesz tez w jakimś sensie dążyłaś aby cie poprzeć tak ja to z boku odbieram bo akurat miałam chyba z 20 stron zaległości. Bo ja to tak odbieram teraz jbio się może obrazic ale to jest trochę dziecinne podejście aby inni ci racje przyznali albo napisali że ta głupia insana nie ma racji.; :D obchodzi Cię czy ktos cie popiera? chyba liczy się co masz w sercu i w co wierzysz

Dążyłam do wsparcia mnie, a nie poparcia moich poglądów. Bo szczerze mówiąc nie byłaś fair. Obchodzi mnie żeby nikt o mnie nie myślał nieprawdy jaką piszesz. Moje przekonania na temat religii nie mają z tym nic wspólnego. I teraz piszesz, że mam dziecinne podejście. Czy nie za łatwo przychodzi Ci ocenianie innych?

IWA23
curry
IWA23

Ale ja nie piszę tylko o wypowiedziach Jbio do Insany ale ogulnie z całej dyskusji,jak jest jakaś dyskusja na temat PŚ to Jbio tak długo będzie wklejała cytaty że jest tak jak ona pisze tak jak by chciała aby jej wkońcy przyznać rację czy to nie jest w pewien sposób
natarczywe?

Ja, poniekąd patrząc z boku (bo jestem niewierząca i w ogóle żaden z tych cytatów do mnie nie przemawia ;))), nie mam takiego wrażenia.

Ja też jako z boku to odczułam natarczywość jak i zee strony Insany tak i ze strony Jbio.

Widać interpretacja zależy od tego kto interpretuje ;)

Insana, jeśli ataki na KK Cie nie uderzają to czemu tak usilnie przekonujesz innych, że źle myślą?

Odnośnik do komentarza

a cały problem w tym , że Ś.J maja gotowe odpowiedzi tylko na wybrane wątki dlatego tez jak było o Piotrze czyli skale były 2 dni przerwy aby się zapoznać z tematem ale i tak nasze fragmenty nie zostały wzięte pod uwagę jakby nie zostały przeczytane..

iwa dobrze, że jednak nie odbierasz mnie jako chamska bo się staram kulturalnie przedstawiać co wiem. Może za mało się podlizuję ale nie umiem zawsze miałam kłopot z koleżankami nie umiałam z nimi zbytnio się dogadywać wolę męskie towarzystwo . .. nie to ze was nie lubię tak po prostu i moja córeczka tez tylko w przedszkolu z chłopakami się bawi samochodami..

Odnośnik do komentarza

Insana ja juz nie raz pisałam,ze bardzo podoba mi sie Twoja prawdziwa wiara,że nie wielu potrafi tak sie zawierzyć Bogu i ufać bezgranicznie-jesteś niewątpliwie przykladem prawdziwej katoliczki
ale to nie znaczy ,że Jbio jest mniej wartościowa
wbrew pozorom obie jesteście oddane temu w co wierzycie

co do różnic u samych katolików to i ja zauważyłam,że też jest ich wiele
tak jak pisałaś i na polu politycznym i w innych kwestiach,bo każdy trochę inaczej tego Boga widzi

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Insana
a cały problem w tym , że Ś.J maja gotowe odpowiedzi tylko na wybrane wątki dlatego tez jak było o Piotrze czyli skale były 2 dni przerwy aby się zapoznać z tematem ale i tak nasze fragmenty nie zostały wzięte pod uwagę jakby nie zostały przeczytane..

iwa dobrze, że jednak nie odbierasz mnie jako chamska bo się staram kulturalnie przedstawiać co wiem. Może za mało się podlizuję ale nie umiem zawsze miałam kłopot z koleżankami nie umiałam z nimi zbytnio się dogadywać wolę męskie towarzystwo . .. nie to ze was nie lubię tak po prostu i moja córeczka tez tylko w przedszkolu z chłopakami się bawi samochodami..

A kto tu się podlizuje?
Hmmm ja też zawsze wolałam męskie towarzystwo.

Odnośnik do komentarza

Insana
a cały problem w tym , że Ś.J maja gotowe odpowiedzi tylko na wybrane wątki dlatego tez jak było o Piotrze czyli skale były 2 dni przerwy aby się zapoznać z tematem ale i tak nasze fragmenty nie zostały wzięte pod uwagę jakby nie zostały przeczytane..

iwa dobrze, że jednak nie odbierasz mnie jako chamska bo się staram kulturalnie przedstawiać co wiem. Może za mało się podlizuję ale nie umiem zawsze miałam kłopot z koleżankami nie umiałam z nimi zbytnio się dogadywać wolę męskie towarzystwo . .. nie to ze was nie lubię tak po prostu i moja córeczka tez tylko w przedszkolu z chłopakami się bawi samochodami..

ja już nie raz pisałam,ale powtórzę
kazda z Was wnosi cos do dyskusji i to jest właśnie "sukces" tego wątku
,że na jeden zapodany temat patrzymy z róznych strony
przedstawiamy jak to widzimy

ale to tylko wymiana poglądów,nikt nikogo tu nie nawróci

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
Insana
a cały problem w tym , że Ś.J maja gotowe odpowiedzi tylko na wybrane wątki dlatego tez jak było o Piotrze czyli skale były 2 dni przerwy aby się zapoznać z tematem ale i tak nasze fragmenty nie zostały wzięte pod uwagę jakby nie zostały przeczytane..

iwa dobrze, że jednak nie odbierasz mnie jako chamska bo się staram kulturalnie przedstawiać co wiem. Może za mało się podlizuję ale nie umiem zawsze miałam kłopot z koleżankami nie umiałam z nimi zbytnio się dogadywać wolę męskie towarzystwo . .. nie to ze was nie lubię tak po prostu i moja córeczka tez tylko w przedszkolu z chłopakami się bawi samochodami..

ja już nie raz pisałam,ale powtórzę
kazda z Was wnosi cos do dyskusji i to jest właśnie "sukces" tego wątku
,że na jeden zapodany temat patrzymy z róznych strony
przedstawiamy jak to widzimy

ale to tylko wymiana poglądów,nikt nikogo tu nie nawróci

Pragnę się pod tym podpisać :white_flag:

Odnośnik do komentarza

curry
Insana
a cały problem w tym , że Ś.J maja gotowe odpowiedzi tylko na wybrane wątki dlatego tez jak było o Piotrze czyli skale były 2 dni przerwy aby się zapoznać z tematem ale i tak nasze fragmenty nie zostały wzięte pod uwagę jakby nie zostały przeczytane..

iwa dobrze, że jednak nie odbierasz mnie jako chamska bo się staram kulturalnie przedstawiać co wiem. Może za mało się podlizuję ale nie umiem zawsze miałam kłopot z koleżankami nie umiałam z nimi zbytnio się dogadywać wolę męskie towarzystwo . .. nie to ze was nie lubię tak po prostu i moja córeczka tez tylko w przedszkolu z chłopakami się bawi samochodami..

A kto tu się podlizuje?
Hmmm ja też zawsze wolałam męskie towarzystwo.

hahaha no nie rozwalaj mnie proszę ..

Odnośnik do komentarza

nie pisałam że ty jesteś dziecinna tylko jbio tak w ogóle.. nie zrozumiełas mojej wypowiedzi kolejny raz.

Pisałam posta ale mi wcięło- owszem wyjaśniłam co mam na myśli pisząc o ograniczeniu nie że jesteś głupia czy niewykształcona tylko ograniczasz wszystko do tego co pozna, udowodni nauka - bynajmniej to co pisałaś na temat teorii ewolucji skłania mnie do takich wniosków.
Pisałaś , że naukowcy potrafią przeprowadzić wielki wybuch w laborator no ale przecież tym który jest autorem tezy o wielkim wybuchu jest ksiądz jezuita i to że potrafimy poznać jaki był jego przebieg minuta po minucie nie daje nam wiedzy co było wcześniej i co go zapoczątkowało na to nauka nie umie odpowiedzieć i nie twierdze że jest to potwierdzeniem istnienia boga ale też nie można tego jednoznacznie odrzucić. Wg mnie twoje poglądy to klasyczny racjonalizm naukowy i nie wiem czemu się tego wypierasz.

Odnośnik do komentarza

curry
agusia20112
Insana
a cały problem w tym , że Ś.J maja gotowe odpowiedzi tylko na wybrane wątki dlatego tez jak było o Piotrze czyli skale były 2 dni przerwy aby się zapoznać z tematem ale i tak nasze fragmenty nie zostały wzięte pod uwagę jakby nie zostały przeczytane..

iwa dobrze, że jednak nie odbierasz mnie jako chamska bo się staram kulturalnie przedstawiać co wiem. Może za mało się podlizuję ale nie umiem zawsze miałam kłopot z koleżankami nie umiałam z nimi zbytnio się dogadywać wolę męskie towarzystwo . .. nie to ze was nie lubię tak po prostu i moja córeczka tez tylko w przedszkolu z chłopakami się bawi samochodami..

ja już nie raz pisałam,ale powtórzę
kazda z Was wnosi cos do dyskusji i to jest właśnie "sukces" tego wątku
,że na jeden zapodany temat patrzymy z róznych strony
przedstawiamy jak to widzimy

ale to tylko wymiana poglądów,nikt nikogo tu nie nawróci

Pragnę się pod tym podpisać :white_flag:

dokładnie dobrze że w tym sie zgadzamy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...