Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz mam ginekologa prywatnego w razie kryzysu ... a na nfz jak se mogę poczekać na wizytę ...
Teraz poszłam bo bolało mnie .... dostałam DICLOBERL i zobaczymy ... ogólne badania krwi i moczu i crp ....
A później drożność jajowodów ....ponoć che mi zrobić RTG a i mój musi naklupać plemniki do pojemnika .
Ogólnie czeka mnie seria badań ,a no i hormony :D

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Natusi głowa do góry przebadacie się i będzie pewność, że wszystko ok :) a swoją drogą nie wiedziałam, że drożność jajowodów to taki wydatek ! Ale czego nie zrobi się dla maluszka :) mój gin pewnie za 3 miesiące mnie na to wyśle, jak nie uda mi się zajść w ciążę do tego czasu .... :/
póki co stymuluje mi owulację lekami, a jutro spodziewam się @ bo wszystko na to wskazuję, że będzie :(

Odnośnik do komentarza

Natusi przypomnij mi, ile Wy się staracie? Pół roku? Miałaś robione badanie na progesteron o którym pisałam? Bardzo drogie to badanie drożności, też bym nie przypuszczała że tyle to kosztuje...
Może ból spowodowany jest przewianiem? Tak jak prawdopodobnie w moim przypadku, ja od 3 dni kuruję się tak jak na przeziębienie i od wczoraj mój ból podbrzusza jak na razie ustał na szczęście.

Odnośnik do komentarza

dostałam skierowanie na badanie krwi i moczu i crp.... dobrze bo jak jest zapalenie to to wyjdzie i antybiotyk na zapalenie przydatków ...
Powiem ci że sama nie wiedziałam ale od wizyty ostatniej w marcu się staramy ... (z marcem włącznie) czyli już 9 miesięcy lekarz chce mnie za 3 mieś wysłać na badania i leczenie ewentualnie ale dla niego też jest ważne nasienie męża . to też podstawa bo jak on ma słabe nasienie to ja se mogę leczyć i się starać ;/
Moje emocje i jakieś napięcie ucichły już .... nie ma parcia na dziecko ...... ale cieszyłabym sie jakby się udało .....

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Zamiast czytać forum idź do lekarza. Tutaj ciężko o fachowe porady. Wymieniamy się swoimi doświadczeniami i wspieramy w niepowodzeniach. Niestety większość z nas jest na etapie starania a ty masz już to za sobą.
Nie stresuj się bo to nie wskazane. Idź do specjalisty.
Pozdrawiam! Mam nadzieje, że wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza

Wymiary na usg sa uzaleznione od ulozenia dzidzi. Poza tym piszesz ze jestes na przelomie 12/13 tygodnia a sprawdzasz wymiary plodu 13 tygodniowego. A tydzien roznicy w tym przypadku to bardzo duzo. Poza tym gdyby bylo cos zle to lekarz z pewnoscia by Cie o tym poinformowal podczas wykonywania USG. Spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...