Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bylam na imprezie rodzinnej.. Buuu.. Nie lubie:-). Dzidzia sie ukrywa, a mam ochote juz zaczac wyprawke szykowac I wolalabym wiedziec dla kogo :-). Jutro moze na jakies zakupy sie wybiore, bo wszystko jest mi zbyt ciasne. Frustrujace.. Ciaza trwa zbyt dlugo. Mysle czesto o Was I trzymam mocnokciuki.. W koncu kazdej sie uda. Tylko cierpliwosci..

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, cały zeszły tydzień strasznie spięta i zestresowana byłam, masakra, ciężko zajść w ciążę przy takim tempie. Kłucie które miałam to chyba bardziej ze stresu niż dzidzia. Pozostaje mi tylko czekać aż przyjedzie @ i dalej się starać, zaopatrzyłam się już w zioła Płodność więc starań ciąg dalszy.

mala90 mówiłaś przełożonym o swoim stanie ? może choć trochę udałoby się uniknąć dźwigania?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, od 3 tyg mam dziwne bolesci żołądka, takie klucie, nie ma reguly czy cos zjem czy nie. Ostatnio tez pobolewał mnie dół brzucha i tak jakby jajnik. Ostatnia miesiaczke mialam 17.10 choc byla zdecydowanie slabsza od poprzednich. Robiłam test ale niestety wyszedl negatywny. Co to może być, co radzicie? Już nie moge sie doczekac kiedy bedzie pozytywny wynik.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Sledze wasz watek juz od pewnego czasu. Z mezem staramy się o fasolkę juz pól roku. Obecnie jestem na clo i duphastonie. Ostatni @ mialam 6.10 a dzisiaj mam 22dc i zauwazylam ze pobolewa mnie brzuch w dole do tego bol glowy podwyższona temperatura i pojawiające sie mdlosci... Myślicie ze sie udalo czy tylko znowu jak zwykle mam zludne nadzieje? :(

Odnośnik do komentarza

m.aga- troszke skomplikowana sprawa i na razie wolalabym nikomu nie mowic o moim stanie.. wiem tylko ja i Moj. ogolnie dzidzia nie planowana bo planowalismy za jakis rok a tu niespodzianka ale i tak sie ciesze mimo wlasnie ze troszke skomplikowana sytuacja w pracy bo niedlugo bede miala umowe przedluzana.. wiem ze jestem nieuczciwa nie mowiac juz teraz chociaz i tak zwolnic mnie nie moga ale jak mi przedluza to bede miala na dluzszy okres umowe.. staram sie nie dzwigac i mam nadzieje ze fasolka bedzie na tyle silna ze bedzie sie zdrowo rozwijac.. a jak nie to coz... i tak to wszystko jest juz gdzies zapisane wiec zobaczymy czy zostanie mi dane byc teraz mama a mam taka nadzieje:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...