Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lenaa3578

Witam wszystkich mam do was pytanie od 18.11.18 staram się z partnerem o dziecko około tydzień po pierwszych stosunkach przez dwa dni bolał mnie brzuch taki tępy ból ale nie jakiś super mocny po tych dwóch dniach nic mnie nie bolało przez chwilę myślałam że może mam jakiś nad wrażliwy żołądek ale jak po dwóch dniach ból znikł to nie to później niby poszła mi miesiączka w terminie 03.12.18 wstałam ale to była inna miesiączka niż zazwyczaj na początku leciała mi jagby brązowa krew później normalnie leciała mi krew świeża przez 3 dni po tych trzech dniach jedynie dwa dni plamiłam i się skończyła podkreślam że zazwyczaj miałam inną miesiączkę jak mi się zaczynała to pierwszy dzień miałam zazwyczaj skąpe plamienia i skrzepy następne dni miałam trochę więcej ale też tak zwyczajnie plamiłam i tak zazwyczaj przez 5 dni a ta niby miesiączka co dostałam od razui poszła i po trzech dniach się skończyła nie wiem już co myśleć później po tym co jakiś czas bóle lub klucia podbrzusza czasami nie wiem czy to nazwać mdłosciami ale jagby odrzut do zapachu fajki wodnej chwilami mocniejszy węch jak się przekręcam to ból podbrzusza nie wiem co o tym myśleć

Odnośnik do komentarza

Witam.Śledzę ten wątek od jakiegoś czasu.Jestem w grupie tych starających się o dziecko.Za mną już dwa cykle niepowodzeń.W każdym widziałam u siebie chyba wszystkie możliwe objawy ciąży ale niestety @ przychodziła jak w zegarku. Niestety nie należę do najmłodszych mam już 37 lat i nie byłaby to moja pierwsza ciąża.Z poprzedniego małżeństwa mam dwójkę dzieci.Z obecnym partnerem marzymy o wspólnym dziecku.Teraz jest nasz trzeci cykl starań okres powinnam dostać 28grudnia.Ale czy w moim wieku jest jeszcze możliwe szybkie zajście w ciążę...pozdrawiam i życzę dwóch kreseczek wszystkim starającym się o dzidziusia

Odnośnik do komentarza
Gość Lenaa3456

Ja staram się z partnerem od 15.11.18 dostałam miesiączki 03.12.18 była 3 dni i od razu się skończyła potem kłucie podbrzusza częste bóle przeziębienie zdecydowałam się zrobić dzisiaj 28.12.18 test nie robiłam go rano tylko o 12 chociaż powinno się robić rano ale stwierdziłam że i tak zrobię no i wyszedł negatywny ;(( jestem troszkę zawiedziona i szczerze mówiąc tracę już nadzieję ale w sumie to dopiero pierwszy miesiąc starań ale każdy negatywny test mnie smuci :(( pragnę z mężem dziecka byłam u lekarza i powiedział że jestem zdrowa i nie powinno być problemu z zajściem jak mam 22 lata mąż ma 28 też się badał i ma zdrowe silne plemniki więc pewnie swiruje ale wciąż mam nadzieję że 03.01.19 miesiączka nie pójdzie na spokojnie zaczekam jak pójdzie miesiączka ( oby nie poszła) to zrobię test za miesiąc czy dwa i tyle tylko czas pokaże jak będzie ;)) powodzenia paniom życzę małej fasolki

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim zafasolkowanym jak i w oczekiwaniu na dwie kreseczki :) ja staram się jak niektóre z was od ponad miesiąca o maleństwo i jak na razie I I kreseczek brak mam nieregularne cykle przez co ciężej jest ustalić dzień w którym powinnam się kochać z mężem. :) ale przez dwa dni miałam dużo śluzu trochę kremowego białego a trochę białego żelowatego dzisiaj zobaczyłam że śluz zmienił konsystencje jest przeźroczysty i rozciagliwy :#) zbadalam szyjkę macicy jest dojść wysoko miękka ( w dotyku jak usta nawet miękksza i wydaje mi się że otwarta więc z tego co piszą specjaliści możliwe że zaczęły mi się dni płodne mam nadzieję że tak :) wcześniej 26. 12.18 miałam dojść mocny ból jajników z lewej strony więc wszystko wskazuje że zbliża się owulacja :D nie pozostaje nic innego jak namiętnie się kochać w te dni :pp mam nadzieję że trafi się taki mały cud <3 i że 04.01.19 okres się nie pojawi trzymajcie kciuki kobietki :)) czas pokaże czy dobrze oszacowałam te dni powodzenia wszystkim paniom starajacym się powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Agatens i jak test :D jak wyszedł negatywny a miesiączka się nie pojawiła to nie ma się czym przejmować moja koleżanka robiła test dopiero po miesiącu od zajścia w ciążę bo nie wiedziała że jest i pierwszy był negatywny następny pozytywny potem chyba negatywny i potem same pozytywne więc poszła do lekarza a teraz ma 4 letniego synka :) więc test nie zawsze wskazuję dobrze szczególnie do pierwszego miesiąca często zawodzą trzeba wytrwale czekać :D

Odnośnik do komentarza
Gość Ewa899999999999

Dziewczyny! Mi test wyszedł negatywny w dniu @. Potem parę dni potem beta , i za dwa dni następna i rośnie . Teraz czekamy na serduszko. Ja odpuściłam w trzecim cyklu. Przestałam czytać, mierzyć temperaturę, jadłam co mi się podobało a nie same zdrowe rzeczy. I się udało

Odnośnik do komentarza
Gość Ewa899999999999

także glowa wprowadza u nas duży zamęt jednak w organizmie. Wiem, że to łatwo mówić. Wiecie mniej więcej kiedy są dni płodne. Ale też mogą się przesunąć, różnie z tym bywa. Trzeba kochać mocno partnera i skupić się na przyjemności

Odnośnik do komentarza
Gość Leokadia010101

No wiadomo :D trzeba się wylyzować na przykład ja jedyne co robię to każdego ranka kiedy wstaje mierze temperaturę ( W pochwe) kiedy wstanę wtedy mierze nie chce mi się bawić w na stawianie budzika :D mam nadzieję że z mężem należy do tych bardziej płodnych i zaskoczymy na początku ciągle o tym myślałam i czytałam a teraz mam luza będzie Ci będzie i tyle nie ma co się spinać ja mam jak niektóre panie nieregularne miesiączki pod koniec grudnia dokładnie od 26-30 zaczął boleć mnie dojść mocno lewy jajnik i tak przez te dni bolał dużo śluzu przezroczystego :-) a może to dni płodne sama nie wiem ale w sumie z mężem kochamy się co 2-3 dni więc nie ważne kiedy są bo i tak w pochwie są na okrągło plemniki :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...