Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niunia15

SylwiaJas moze powtorz test jutro rano, druga kreska powinna byc juz bardziej widoczna:), ja test robilam dzis rano i tylko jedna kreska a @ tez jeszcze nie mam takze zobacze jak sie sprawy potocza

Odnośnik do komentarza
Gość Mahida

Witam , mam pytanie . :)

Ostatnia @ zaczela mi sie 17 kwietnia i trwala do 27 , z narzeczonym kochalam sie codziennie do 3 maja ( bez zabezpieczenia , lecz tak zwanym seksem przerywanym ) . 3 dni po stosunku strasznie bolał mnie jajnik przez cały dzien z przerwami . Mamy dzisiaj 9 a od wczoraj pobli mnie podbrzusze jak na @ choć ten ból wydaje mi sie troszke inny , piersi bolą po bokach . Choc jeszcze do @ zostalo troche czasu . Przeważnie ból pierwsi odczuwam 5 dni przed . Zauważyłam u siebie dziwny sluz taki bialy w wiekszej ilosci nigdy tak nie miałam . Na test jest za wczesnie , nie wiem co o tym myśleć ?

Odnośnik do komentarza
Gość Niunia15

Mahida a kiedy powinnas dostac @? Najlepiej zrobic test albo bete. U mnie jest podobna sytuacja, tez sex przerywany i ok tydzien po owulacji bolal mnie jeden jajnik i od tego dnia boli brzuch a bardziej podbrzusze, piersi i doszla zgaga, @ powinnam dostac wczoraj ale nie pojawila sie, test robilam dzis ale wynik negatywny wiec czekam nadal albo na @ albo na II:)

Odnośnik do komentarza
Gość lilamay

Wiecie co? Moje ciało chce mnie przyprawić o wrzody z nerwów czy coś xD Dalej mi słabo, niedobrze i kręci się w głowie, bolą piersi i brzuch - ostatnie trzy dni dokładnie tak, jak na okres, ale okresu jeszcze nie dostałam... A jak mnie boli to zawsze dostaje niecały dzień później. Według dni to powinnam była dostać go dziś lub jutro. Póki co nie ma, są tylko czasami jakieś śmieszne plamienia, kurczę, pierwszy raz w życiu je mam. Dziwne to. Test dziś rano zrobiłam (bo w końcu teoretycznie dzień okresu lub prawie) i negatywny. Dziewczyny, co się ze mną dzieje, co? Boję się i nawet tu, gdzie teraz jestem nie znam lekarza żadnego, więc choćbym i znalazła kasę na wizytę to i tak nie mam gdzie iść :/

Sylwia, i jak tam? :) Właśnie, ja też temperatura podobna, 37.2-37.3, zależy od dnia.

Mahida, co masz o tym myśleć? Najlepiej nie myśl nic ;) Poważnie mówię, nie nakręcaj się za bardzo :) (Jakby tak się dało, nie? :D)

Niunia, trzymam kciuki! :)

Odnośnik do komentarza

Hej prosze was o pomoc 29.03-03.04 MIESIACZKA. 04.04--> stosunek który zakonczylismy w srodku. dostałam infekcji grzybicy itd. została wyleczona. Potem przyszła kolejna miesiaczka 28.04-04.05. Dnia 07. i 08.05 Kochalismy sie i zakonczył partner we mnie... aleee 08.05 z rana miałam plamienie mocne ale nie az tak i było ono lekko brazowe.. Co to moze oznaczac...?

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

kasiulkaka dziękuję :) Mam 25 lat i nam udało się szybciutko bo po 3 miesiącach starań :)
Sylwia, Niunia napiszcie koniecznie jak tam u Was.
Dziewczynki ja zrobiłam pierwszy test 6 dni po terminie @ i kreska była ale nie bardze mocna, a z dnia na dzien, z testu na test była bardziej wyrazista. Czasem lepiej poczekać kilka dni ;)
Miesiąc wcześniej też zrobiłam test przed planowana @ bo wydawało mi się, że mam wszystkie objawy i widziałam tam slabiutka 2 kreseczke, ale nic z tego. Ginekolog powiedziała mi, że zdarza się przed @ ze test może tak pokazać bo błędnie odczyta hormony. Teraz już wiem, że lepiej się wstrzymać i później mile zaskoczyć niż gorzko się rozczarować.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Monita_24

Witam Was Panie,
mam do Was pytanie, większość z Was już jest w ciąży, ja jeszcze tego nie wiem. 11.05 kochałam się z mężem w dniu owulacji (@ mam co 28 dni, więc owulacja wypadała na 14 dzień). Jednak tego dnia kochaliśmy się wieczorem. Czy jest szansa, że jestem w ciąży? Zanim plemniki dojdą do jajeczka mija pare godzin więc mogło być już za późno i jajeczko mogło obumrzeć. Na razie żadnych typowych objawów nie mam, tylko niewielki ból podbrzusza (jeśli można to nazwać bólem, po prostu czuje to miejsce). Z testem jeszcze poczekam do dnia @ i zobaczymy. Jednak proszę Was o odp co o tym myślicie? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Monita_24

No właśnie nie nakręcam się za bardzo. Już raz tak miałam, 6 dni spóźniała mi się @ i w dzień zrobienia testu przyszła:/ a ja za ten czas wmawiałam sobie różne objawy. Póki co poczekamy co czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję :) I Ty się doczekasz tego cudu ;) Mi najbardziej pomogła "zmyłka" mojej ginekolog. Powiedziała mi przed owulacja, że jajeczko jest małe. Wiec opuściłam sobie ten cykl, a tu proszę :) Psychika może zdziałać cuda. W naszym przypadku dzidziulek jest owocem miłości i przyjemnosci, a nie machinalnego współżycia :)
Monita to kiedy możemy oczekiwać wieści od Ciebie?

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Monita_24

Witam was Kobietki ;) to znowu ja;) pisalam wczesniej o bolącym podbrzuszu i powiem, że ból nadal jest, do tego doszło ciut częstsze siusiu ( chyba, że sobie to wmówiłam, ale tak mi się wydaje) piersi bez zmian. Testować bede za tydzien w dniu planowanej @ a dzisiaj ide zapisać się do gin ( wstyd się przyznać, ale to bedzie moja pierwsza wizyta :)). Ciekawa jestem, co przyniesie ten tydzień;)
Michalina a jak tam u Ciebie? Jak Dzidzia, miałaś już pierwszą wizytę?
Pozdrawiaki dla wszystkich:)

Odnośnik do komentarza

Hej, ja brałam antykoncepcję, odstawiłam pigułki w kwietniu. Pierwsze krwawienie dostałam z dostawienia. Kolejny cykl miałam normalny 28 dni. Staram się o dziecko, stosunek mam co drugi dzień. Nie wiem kiedy miałam owulację w tym cyklu, czekam na @ (miała być dziś) ale nie ma. Robiłam za to testy owulacyjne które pokazały owulację 19-22. 05. Ostatnio jestem strasznie ospała, głodna i bolą mam bolące twarde gruczoły w piersiach. Miała któraś podobny problem. Nie wiem nawet kiedy zrobić test ciążowy... Proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Gość Puszek24

Witajcie. Mam pytanie.4 miesiące temu odstawiłam plastry Evra. Cykle od tego czasu trwają 33 dni . Ostatnia miesiączke dostałam 28.04.2015 a skończyła mi się 05.05.2015. Między 14-17 codziennie wspolzylismy z mężem. .. parę dni temu w trakcie okresu zaczęłam delikatnie krwawic. Następnego dnia troszkę brodzilam. Dziś po 3 dniach znowu zaczęłam delikatnie krwawic...dodatkowo od paru dni kluli mnie trochę w podbrzuszu a okres planowo mam dostać 08.06.2015... czy to może być ciąża. .. robilam test wczoraj . Wyszedl negatywnie . poradźcie. .. proszę.E

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie bierzcie pod uwagę tego co jest napisane na domowych testach i nie róbcie ich wcześniej niż ok. 2-3 dni po terminie planowanej @. Nie warto. Pierwsze dolegliwości ciążowe takie jak mdłości, zmęczenie, sennosc itp. u mnie pojawiły się w ok. 6 tygodniu ciąży.
Melisa robiłaś test? Czekamy na informacje :)
Puszek Ty poczekaj z testem do ok. 10 czerwca.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam mam taki problem prosze o rade :)
Miesiaczke mam regularnie w tamtym miesiacu dostałam skonczyła mi sie tak jak zawsze po 3 dniach współżyłam z partnerem. a po 2 dniach dostałam plamienia pierw było minimalne lekko brazowe potem sie juz nasilało i było bardziej brazowe...trwało to tak z hmm ponad tydzien bylam u ginek. powiedziała ze jest wszystko ok. ale teraz miałam dostac okres 28. maja i nie dostałam do dzis:/ o co chodzi?

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...