Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Trzymam kciuki dziewczyny. Ja się już chyba przestanę nakręcać, bo powoli tracę nadzieje, ze kiedykolwiek się uda:( Zdecydowałam, że jeśli do maja się nie uda, to wyjeżdżamy z narzeczonym za granicę. A przy moich nieregularnych cyklach nie sądzę, żeby się udało w najbliższym stuleciu. To takie niesprawiedliwe, że niektórzy mają tyle dzieci i robią im krzywdę, a ci którzy tak pragną je mieć, nie mogą. Do du... to wszystko. :(

http://slubowisko.pl/suwaczek/2015-09-12/juz-za-bede-szczesliwa-zonka.png

Odnośnik do komentarza
Gość kasia0128

Emmi nie załamuj się uda wam się napewno zobaczysz ja też z mezem juz tyle się staramy ale trzeba mieć wiarę i nadzieje :) moja kuzynka z mezem się starali dwa lata latami po lekarzach badania robili wszystkie które są możliwe i po tych dwóch latach od puścili w końcu i co po dwóch miesiąc okazało się ze im się udało i zaszła w ciążę :) także trzymam za Ciebie kciuki i jestem razem z Tobą żeby wam się w końcu udało ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kasia0128

Albo ciaze bo w ciąży tez tak jest musisz poczekać i zobaczyć czy to ustanie czy faktycznie miesiaczka głową do góry :* a ja dzisiaj podniosłam butle z gazem żeby wymienić i mnie tak dziwnie w krzyżu boli i zabolało podbrzusze :(

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dawno tu nie zagladalam z racji tego ze chcialam sie odciac od myslenia o dziecku i ot co mnie spotkalo :-P dzisiaj 38dc (najdluzszy cykl jaki kiedykolwiek mialam w swoim zyciu ) i dzieki bogu @ nadal brak. Krew na bete pobrana wyniki w poniedzialek... W czwartek moja gin powiedziala ze na usg jeszcze nic nie widac ale ze mam rozmiekczona szyjke macicy jak we wczesnej ciazy ale ze za dlugo pracuje w tym fachu aby mogla mi cos naobiecywac wiec czekamy na wyniki :-) testu nie robilam bo sie najzwyczajniej w swiecien boje rozczarowania ktore tyle razy przezywalam :-( dodam ze w miedzy czasie moj maz sie przebadal i wyniki ma oki. Teraz pada pytanie do brzuchatek na naszym foru, czy na poczatku w tych pierwszych dniach po terminie miesiaczki mialyscie takie bole w podbrzuszu, pachfinie jakby na okres... Plus czasem tak jakby kolki z boku brzucha? Poki co to piersi nabrzmiale i okropnie wrazliwe sutki mam i chyba tyle... Jesli chodzi o inne objawy to czasem mnie ciagnie do wymiotowania ale to raczej w ciagu dnia niz rano ale nie wiem juz czy to moja psychika tak dziala czy co :-( jesli @ nadejdzie to bede strasznie rozczarowana a moj organizm splata mi niezlego figla bo o tyle dni to okres jeszcze mi sie nigdy nie spoznil :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3k1e47vn77.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. O dzidziusia staramy się od ponad pół roku,wariuję wyczekując na @ a raczej na jej brak. Co dziwnego dzieje się z moim organizmem. Otóż u mnie od dawna nie pojawiały się bóle przepowiadające @, zazwyczaj było tak, że jak już coś poleciało to zaczął mnie boleć brzuch. Owulacje miałam 13dni temu i praktycznie już parę dni po odczuwałam ból w krzyżu. Od 2 dni krzyż przestał boleć ale zaczęły się bóle w podbrzuszu takie jak w pierwszych dniach @. Zrobiłam się również senna, nogi puchną (chociaż zawsze miałam skłonności do puchnących nóg zwłaszcza w okresie letnim), piersi bolą (ale tak mam przed okresem) Okres najpóźniej powinien pojawić się za dwa dni. Cykle mam rożne, od 27-32 dni. Robiłam już test 10 dni po owulacji ale wyszedł negatywny. W poniedziałek zrobię jeszcze jeden. Czy mogą to być objawy ciąży? Czy któraś z Was tak miała? Strasznie się niecierpliwię.

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ja w 1 ciazy bylam nie wiedzac o tym, po prostu wpadlismy ale pamoetam ze strasznie bolal mnie brzuch i ciagle spalam, co przypisywalam nadchodzacej @ ktorej juz nie dostalam. teraz kiedy jestem swiadoma swojego cyklu, ciala i wogole co miesiac widze tyle objawow ze ciezko je wypisac. w tym cyklu mialam pewnosc ze zajde, moj gin tak samo byl pewny a tu wielka @ przyszla. dlatego nie sugerujcie sie tym co przeszly czy czuly inne dziewczyny, kazda z nas ma inny organizm i jesli bedziemy w ciazy najpewniejszym objawem bedzie zatrzymanie miesiaczki, potem test i wizyta u gin. wiem ze kazda z nas chce widzieć pewne stuprocentowe objawy ale niestety kochane cierpliwosci nam trzeba, duuzo cierpliwosci. buziaki dla was i trzymam kciuki za was wszystkie!

Odnośnik do komentarza
Gość kasia0128

Hej dziewczyny słuchajcie mam pytanie nie mogę zmierzyć temperatury rano bo e staje bardzo często do syna w nocy pomimo że kończy w maju 3 lata odkąd się urodził nie mam przesłanek całej nocy wiec tempka będzie nie wiarygodna gdy zwierzę ja do południa czy też jak by była ciąża to cały dzień się wysoko utrzymuje kurcze nie wiem co myśleć czy nam się W końcu udało czy wczoraj się trochę przytulalismy z mezem i później po przytulankach zaczął mnie bolec przez chwile podbrzusze a nigdy czegoś takiego nie miałam nie wiem co myśleć mam nadzieje ze za bardzo się nie nakręca bo boje się rozczarowania znowu :(

Odnośnik do komentarza
Gość kasia0128

mam uczucie ze raczej tym razem się udało bo dotąd nie miałam czegoś takiego ze tydzień przed @ bolało mnie podbrzusze jak przy @ chodzę ci chwile do toalety i mam wzdety brzuch kurcze nie wiem już co myśleć :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...