Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowy, wcale nie jesteś żałosna! Skąd takie myslenie? Pamiętaj, ze dopiero co pozbyłaś się polipa, więc tak naprawdę to dopiero Wasz pierwszy miesiąc starania się o kijankę... Niewielu osobom udaje się już w pierwszym cyklu. Nie poddawaj się. Jesteś przecież dzielna kobietą i wiesz, czego pragniesz. :) Trzymaj się cieplutko, a ja trzymam kciuki!

Pragnę_dzidziusia, przykro słyszeć. Ale też się nie poddawaj, do boju, dziewczyno. :)

Ewaaa i DoMaRy, mocno trzymam kciuki!

I pamiętajcie obie, żeby nie myśleć tylko o jednym! Przytulanie się z partnerem ma przede wszystkim być szczęśliwym zblizeniem dwójki ludzi, a nie tylko myśleniem "uda się, czy się nie uda". ;)
Swoją drogą my z partnerem przytulalismy się w niedzielę ostatni raz przed owulacja, która dostałam we wtorek. Zastanawiam się, czy gdybyśmy próbowali tylko we wtorek, to czy też by się udało, czy może byłoby za późno? Bo owu miałam mieć dopiero w następny weekend, a cały tydzień mieliśmy się nie widzieli. z partnerem. Przyszło wcześniej i już byłam pewna, ze nic z tego... A tu prosze, udało się. :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie wiem czy pamiętacie że pisałam iż mam torbiel na lewym jajniku. Lekarz kazał starać mi sie 3-4 miesiące a jeśli nie zajdę to będzie oznaczało że właśnie ta torbiel mi w tym przeszkadza i usunie mu go laparoskopowo. U gin byłam w styczniu i jak widzicie do tej pory nic. Ostatnio często boli mnie brzuch i boję się że może coś złego dziać się z tą torbielą... Okres dostałam wczoraj, nawet intensywne krwawienie a dziś już lekkie... dziwne bo zawsze moja @ trwała 4-5 dni. Myślicie że powinnam pojechać w piątek (wtedy przyjmuje mój gin) i powiedzieć mu o tym czy dać sobie jeszcze jeden cykl na starania?

Odnośnik do komentarza

Na pewno nowy cykl bedzie zakonczony sukcesem:)
Bylam u gin w lutym bylo to po czterech miesiacach staran
Chcialam wiedziec czy wszystko tam ok. Powiedzial mi ze za wczesnie o badania,na razie mam nie myslec tylkp sie kochac
Wyznaczyl termin kolejnej wizyty jesli sie nic nie uda
Miedzyczasie mialam wizyte u endokrynologa i wspomnialam o syaraniach, dostalam skierowanie na prolektyne i testosteron i wszystkie mam ok ale dostalam leki na pomniejszenie lekko powiekszonej tarczycy i one przy okazji pomagaja w jakosci jajeczkowania i niby sa skuteczne - zobaczymy a do gin ide 19 maja

Odnośnik do komentarza

U mnie było tak : Misiaczka spozniala się 3 dni, ale nie zwracalam na to szczególnej uwagi, ponieważ niedawno odstawiłam tabletki anty i miałam nieregularne cykle przez to. Bolał mnie delikatnie brzuch, piersi, jajniki, naprawdę nie mocno, jak na normalną miesiączkę. 3 dnia opóźniającej się miesiaczki tak bardzo bolały mnie piersi, że nie mogłam zasnąć, ciągło, piekło, straaasznie. Wtedy dopiero uświadomiłam sobie, że coś jest nie tak. Pomyślałam "Jezu, jestem w ciąży!", chociaż nie dowierzalam :-) Nigdy coś takiego wcześniej nie występowało, dlatego te podejrzenia. Kolejnego dnia WIECZOREM 2 pozytywne testy, ale nadal nie wierzyłam. No ale wtedy się zaczęło, cały dzień laskotalo mnie w brzuchu, co chwila biegałam siusiu, zgagi, bóle w podprzuszu, uciski w brzuchu, skurcze w pochwie, niektóre naprawdę bolesne. Wszystko ustalo po ok 1,5 tyg. Teraz jesteśmy w 7 tc i nic mi nie dolega, dosłownie nic, tylko mam straszny apetyt na wszystko i wiecznie jestem głodna :-) Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne Mamusie :-) nie poddawajcie się ! Jak widać lepiej nie planować i wychodzi he he :-D

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Jestem po ślubie 2,5 roku. Chcielibyśmy już mieć dziecko ale jak to bywa w moim szczęściu - nieszczęściu mąż zmienił pracę, pracuje teraz w delegacji, będzie przyjeżdżał co 2-3 miesiące. Ja za bardzo odwiedzić go nie mogę :( Także znając mojego pecha będzie przyjeżdżał w dni niepłodne :( i co teraz... Wprawdzie "przytulaliśmy się" na tydzień przed spodziewaną @ ale teoretycznie są to dni niepłodne... dziś powinnam dostać @ ale nie chcę jej, chcę być w ciąży !

Odnośnik do komentarza
Gość karola1212

Witam. jestem tu pierwszy raz. Opowiem wam trochę o sobie. Mam 24 lata i w lipcu zeszłego roku odstawiłam tabletki... od listopada miesiączkuje regularnie co 28dni. ostatnia miesiączka 25 marzec i mam nadzieje, że to była ostatnia. Od dwóch dni sie dziwnie czuje, zawsze przed miesiączką byłam nerwowa, wszystko mnie denerwowało a teraz jestem oazą spokoju. temperatura podwyższona 37,3. żadnego bólu piersi czy kłucia w brzuchu...miałam chęć kupi dzisiaj test ciążowy ale nie chcę sie zawieśc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

cześć wszystkim :) mam pytanie do tych z dziewczyn, które już zaciążyły ;) powiedzcie mi jak to jest z tymi zapachami? jak to się objawia? po prostu czujecie coś bardziej intensywnie niż zwykle czy też czujecie zapachy których "nie ma"-np.nikt poza Wami tego nie czuje? napiszcie mniej więcej jak to z Wami było? wiem, że każda ma inaczej, ale może coś mi te odpowiedzi podpowiedzą ......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...