Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Robyn, przykro mi, ale to co piszesz, dla mnie w jakichś 90% brzmi na infekcje... Może byĆ tak, ze jesteś też w ciąży, ale objawy, które opisujesz brzmią jak zapalenie, podraznienie, a świąd wskazuje może nawet na jakieś bakterie czy grzybicę. Jak Ci nie przejdzie, to proponuję iść do ginekologa. Pewnie zaleci Ci jakąś maść typu clotrimazolum, dostępna bez recepty.
Mimo wszystko trzymam kciuki, ze udało się Wam i zmajstrowaliscie Kijanke. ;) Z testem poczekaj co najmniej do dnia spodziewanej miesiączki, bo to za wcześnie, żeby teraz co wyszło raczej...

Pragnę_dzidziusia, wiesz jak to jest z tymi objawami i ze jak się nastawiasz i szukasz, to masz wszystkie... Lepiej się tym nie sugerować aż tak mocno. :( Co do @, może po prostu się nietypowo spóźnia chociażby przez stres... :( Może spróbuj zrobić kolejny test za kilka dni, jeśli wciąż nie dostaniesz?

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny.
U mnie sprawa wygląda następująco (zaznaczam, że przy moich nieregularnych miesiączkach wyliczenie czegokolwiek z cyklu jest niemożliwe, więc nie wiem kiedy mam owu - po prostu robimy to z narzeczonym nie patrząc na dni cyklu, bez liczenia), w zeszłym tygodniu (nie pamiętam dokładnie dnia- obstawiam wtorek lub środę) było przytulanko. Na następny dzień byłam mega senna, po prostu wstać nie mogłam, spałam też całe popołudnie. Później mi przeszło. Mam drażliwe piersi (podobnie jak przed @), podobnie też pobolewa mnie brzuch na dole (kilka razy myślałam, że przyszła @), czasem też ogólnie coś mnie zakuje gdzieś. Senna jestem nadal, ale mniej niż dzień po. Dziś robiłam test z rana, jedna krecha bordowa, druga widoczna pod światło, ale słabo, bardzo słabo. Wiem, że mogę sobie wmawiać, na wiele też nie liczę przy moich "schorzeniach". Jeśli dziś jest tydzień po od "zapłodnienia", kiedy może być widać bardziej? Dodam, że później na teście zrobiła się druga wyraźna ciemna kreska, ale domyślam się, że to reakcja chemiczna, bo po takim czasie już dawno powinien być w śmietniku.:) Co myślicie? Zdaje sobie sprawę, że bardzo możliwe, że sobie wkręcam.:) Trzymam za Was kciuki.

http://slubowisko.pl/suwaczek/2015-09-12/juz-za-bede-szczesliwa-zonka.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;)
Chciałabym zapytać Was o poradę. Okres powinnam dostać w zeszłą niedzielę (12.04) i jak do tej pory go nie widać, od piątku (10.04) do właśnie tej niedzieli miałam bóle podbrzusza takie jakby @ miała przyjść i już byłam na 100% pewna, że przyjdzie ale w poniedziałek dolegliwości ustały, od czasu do czasu czuję tylko takie lekkie kłucie w podbrzuszu i to tyle. Do tego dziwi mnie troszkę temperatura, która utrzymuje się na poziomie 37,01 - 37,05. Nie odczuwam żadnych dolegliwości przeziębieniowych. Dziś rano doszedł także taki niemiły jakby metaliczny smak w ustach i delikatne mdłości (może spowodowane tym niemiłym smakiem). W poniedziałek, czyli dzień bo przewidywanym terminie @ zrobiłam test i był negatywny....Myślicie, że może zrobiłam go za wcześnie? Czy może wkręcam sobie i to rzeczywiście wcale nie jest ciąża? :(

Odnośnik do komentarza

Emmi, skoro kreska jest jasna, a po czasie sciemniala... Zrób test jutro albo za dwa dni. Ale mi się wydaje. ze sie udalo!! Trzymam mocno kciuki. :)

anuska, Twoje objawy brzmią, jakby się udało... Ale wiesz, jak to jest z objawami. Spróbuj może zrobić test jutro. :) Ja robiłam jeden rano i była bardzo blada kreska, a po południu na drugim była mega ciemna. Trzymam kciuki. Ale jak coś, pamiętaj, jest jeszcze następny tydzień. :)

Odnośnik do komentarza

Raika, jutro z rana zrobię test, mam ogromną nadzieję, że zobaczę tam te dwie kreseczki ! No ale nie chcę też się mocno nastawiać bo wiadomo właśnie, że z tymi objawami to bywa różnie.

pragnę_dzidziusia, ja też mam dużo śluzu :P No to obie oczekujemy dwóch kreseczek ;)

Odnośnik do komentarza

Trzymam za Was mocno kciuki, dziewczyny. :) Tylko pamiętajcie, nie dołujcie się jak coś... Teraz kwiecień/maj, świetny okres na kolejną próbę, może uda się w tym następnym cyklu i będziecie miały śliczny prezent pod choinkę?! Kto wie. :)
Oczywiście dalej mocno trzymam kciuki, że żadna z Was nie dostanie @ i wyjdą Wam te upragnione dwie kreseczki. :)

Ewaaa, poszłaś za wcześnie moim zdaniem... Jeszcze Twój organizm mógł nie wyprodukować tyle hormonu, żeby wyszło w badaniu. Dopiero za tydzień pełen powinnaś tak naprawdę dostać @, a nie ma sensu wcześniej się stresować, robić testów, chodzić na HCG... Po co się denerwować i obgryzać paznokcie? Poczekaj spokojnie do przyszłego tygodnia i zobacz, czy dostaniesz @. Okres oczekiwania możesz spędzić np. na przytulanku. ;) Bardzo odprężające. ;)

Odnośnik do komentarza

Raczej nie powinno się już sprawdzać po takim czasie... Chociaż pamiętam, jak robiłam ze trzy razy w życiu testy i wychodziły negatywne, to po żadnym czasie nie pojawiał się tam nawet ślad drugiej kreski.
Może poczekaj spokojnie jakieś 3-4 dni i jak nie dostaniesz, to wtedy zrób? Bo wtedy okres będzie Ci się ponad tydzień spóźniał, jeśli dalej go nie dostaniesz.
Może miałaś przesuniętą owulację i dostaniesz okresu trochę później niż normalnie, a może miałaś przesuniętą i jeszcze jesteś w zbyt wczesnej ciąży? ;)
Ja miałam owulację wcześniej niż powinnam i chyba w sumie dlatego się udało. :) A test zrobiłam z tego co pamiętam półtora tygodnia po terminie miesiączki.

Odnośnik do komentarza
Gość Wioleczka09

hej. ja dzis tez zrobilam test z soda,ale sie nie pienilo,w sumie powinnam dzis dostac okres,ale jego
brak.nie wiem czy czekac jeszcze troche,czy kupic test
w aptece? dodam ze od 4 miesiecy bralam tabletki (ale
nie antykoncepcyjne) na regularny okres, a dzis
powinnam przyjac pierwsza tabletke anty przepisane
od lekarza.nie wiem co robic.pomocy...

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. serdecznie gratuluje szczesciarom i zazdroszcze jednoczesnie... staram sie juz 2,5 roku.... na poczatku 2015 zmienilam lekarza i okazalo sie na pierwszej wizycie ze mam polip endometrialny ktory calkowicie uniemozliwial mi spelnienie marzenia... na szczescie zostal usuniety 10 lutego:-) wiec oczywiscie jestem od nowa pelna nadzieji. 21 marca mialam ostatni @, dzis jest 28 dc wiec jak zwykle powinna byc dzis rano. Pisze tu bo szukam wsparcia, w tym cyklu chyba 1 raz w zyciu zadnych oznak ze @ma byc a zwykle juz pare dni przed pobolewal brzuch, plecy i piersi wybuchaly... a teraz NIC az sie zastanawiam czy napewno dobrze policzylam...

Odnośnik do komentarza

Wioleczka, przyznam, ze nie mam pojęcia, co to test z sodą... Jeśli masz się stresować, to kup test w aptece, kosztuje jakieś 8 zł.
Co do anty, to typowe pierwsze opakowanie bierze się w pierwszym dniu miesiączki, nie napisałaś, jakie dokładnie masz, ale jeśli typowe, to i tak musisz zaczekać, aż rozpocznie Ci się @. (Chyba, ze lekarz zalecił inaczej.)

Gość nowy, 2,5 roku to dużo... Ale i takie osoby tutaj są, więc dziewczyny na pewno świetnie Cię rozumieją. Przykro, ze poprzedni ginekolog nie zauważył, ze masz polip... Mogłaś przez niego stracić wiele czasu. Teraz na pewno pójdzie lepiej i w końcu się uda. :) Trzymam mocno kciuki!

Co do oznak ciąży, to ja dodam, ze poza tym klociem w dole brzucha (nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam, jak klocie szpilka), to okropnie mi się odbijalo. I dalej ciągle mi się odbija, bardzo przykre w towarzystwie. ;) Jak tylko coś zjem, to potem...
Dopóki nie wiedziałam, ze sie udało, normalnie biegalam, nosiłam ciężkie rzeczy, jadłam niezdrowo... A teraz to tak się zamartwiam i stresuje, nie wiem do czego to porównać, ale tak panicznie się boję, żeby nic się nie stało...

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. U mnie dość dziwna sytuacja ponieważ wczoraj wieczorem strasznie mnie bolał brzuch, myślałam że pojadę na pogotowie ale jakoś przeszło. Dziś już myślałam że dostałam okres jednak na podpasce są tylko brązowe plamki. Nie wiem czy się rozkręci ale wątpię w to. Co o tym myślicie? Do ewentualnego zapłodnienia mogło dojść około 2 tyg temu. Czy to może być jakieś plamienie we wczesnej ciąży? Chyba w poniedziałek udam się do ginekologa...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...