Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Natusi ja miałam to samo, środki przeciwbólowe nie wystarczały i pierwsze 3 dni okresu kończyły się na pogotowiu.Do tego wymioty , nie umiałam się ruszyć tak bolało.Mi pomogły tabletki antykoncepcyjne nie miałam już takich bóli a i okres był mniejszy ( wcześniej zalewało mnie na każdym zrobionym kroku).Po porodzie już nie potrzebowałam interwencji pogotowia przy @ , choć czasem bolało.Ale brałam tabletki anty i czasem nie czułam, że w ogóle mam @.

Jott - polecam winko, drinka i od razu jest luz i ochota na sex;)

Klaudia tak więc czekamy z zaciśniętymi kciukasami!!!;)

Odnośnik do komentarza

Witamy Was w tak upalny dzień i witam nowe Panie ;) super ,że grono się powiększa.

Klaudia - czekamy na informacje ale może masz za mały poziom gonadotropiny który wydziela HcG i najlepiej jakbyś poszła zrobiła betę :) ja nadal trzymam kciuki . Kochana to opuchniecie to nie podoba mi się , gdyż w początku ciąży tak nie raz jest właśnie ,ze wszystko tam spuchniete , ja mialam cały środek spulchniony..

Kobietki nam zostało 2 tyg aby była ciąża donoszona i modlę się aby już się za ok 3 tyg rozwiązać :D , jest źle przez pogode i nie mam sił chodzić już :(
Mała daje czadu aż boli jak kopnie , wypycha kolanka i matkę szturcha od środka :D
Mało aktywna jestem już , bo tylko latam jak głupia dopinam na ostatni guzik sprawy i odpoczywam to spie....

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza
Gość madziorek

Wielki ZnakuZapytania trzymam za Ciebie kciuki, żeby Wam się udało wytrwać jeszcze te kilka dni :) za 2 tyg to ja owulke powinnam akurat mieć :P
Też miałam bóle miesiączkowe okrutne. Pomogły hormony, po odstawieniu ból powrócił, ale udawało się z nim poradzić. Ostatnio znów jakoś boleśnie było. Na szczęście mąż mnie poobsługiwał, kompresik ciepły na brzusio i powoli przechodziło :)
KariKari organizacja akwarium jeszcze przed Tobą. Fajna zabawa, ale jednocześnie sporo pracy. Mamy akwarium głównie roślinne i bardzo fajnie skomponowało się w pokój i już nie mamy z mężem dylematu jaki obraz powiesić na ścianie :)
Klaudiiaa bardzo mi przykro, ale najważniejsze, że wizytę u lekarza masz już jutro i wtedy wszystko powinno się wyjaśnić. Mi ostatnio też się miesiączka spóźniała, testy negatywne. Ze strachu umówiłam się na wizytę, a za 2 dni przyszła miesiączka. Wizytę miałam już po miesiączce, okazało się, że wszystko jest ok i to było dla mnie najważniejsze. Trzymam kciuki żeby było ok i spadam się poruszać, bo urlop za miesiąc a brzuch odstaje :P

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakZaptania - dawno Cię tu nie było ale tak się domyślałam, że zaganiana jesteś - ostatnie przygotowania do powitania Kornelki :) czekam na wieści od ciebie ale dopiero za 2 tygodnie - wcześniej ci nie wolno nic robić tylko leżeć, zbierać siły, wyspać się na zapas i pachnieć :)

padnięta juz jestem ale nie wypada o 19.30 iść się kąpać i spać... ajjjj

Odnośnik do komentarza

Madziorek - no to ja będę już wyczekiwać skurczów z niecierpliwością a Ty będziesz się starać i mam nadzieję ,że to będzie owocny czas :)

Kari Kari - no jest trochę do po ogarniania a to odmalowywanie pokoju , a to ostatnie pranie i prasowanie jutro dojdą pieluszki tetrowe i flanelowe i rozdział zamknięty :) później tylko łóżeczko przytaszczyć i materacyk ale to już szanowny tatuś może ogarnie chociaż ja sama lubię takie rzeczy jak montowanie ha ha ha ale to nie na moje już siły. Teraz to ja tylko w kółko prysznic i na wyrko kładę się , nóżki stópki puchną jakoś i dłonie mam zawroty głowy silne nie wiem czy z upałów już czy coś się święci nie takiego ;/ . Jak dobrze ,że masz malutki bunio jeszcze to jest lżej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza
Gość madziorek

wielkiZnakZapytania na ciąży się nie znam, ale podobno na koniec się puchnie no i te upały na pewno mają wpływ na Twoje stópki :)
Jej ale ja bym chciała już pokoik robić :) póki co jest w nim składowisko-pralnio-szuszarnio-graciarnia :P
Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakZapytania to trzymaj się i odpoczywaj, a nóżki puchną z gorąca i na pewno organizm nie ma takiego komfortu przepływu krwi ale jeszcze troszkę wytrzymaj :)
zdrówka dla Was życzę :)
ja też bym już chciała pokoik dla dzidzi szykować ale na razie będzie nasze Malusie z nami w sypialni a pokoik potem się ogarnie by nie latać z pokoju do pokoju.... za to już chcę kupować ciuszki ale czekam aż Dzidziulek pokaże co między nóżkami ma

Odnośnik do komentarza

Zawsze można uniwersalnie kupić na sam początek :) kolory typu żółty zielony biały z jakimiś kaczorkami :D powiem tak dziewczyny moja mama urodziła jak miałam 14 lat mojego braciszka .... a miała być babaczka :D po narodzeniu dowiedzieliśmy się o chłopaczku całe szczęście mieliśmy uniwersalne rzeczy :) takie najlepiej kupować no chyba że ktoś na pewniaka wie że to będzie laska lub men :D

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

no właśnie ostatnio poszłam do smyka i h&m z myślą kupię coś dla dzidzi uniwersalnego kolorku i skarpetunie a tu ubranka typowo dla chłopca lub dziewczynki a jak już znalazłam uniwersalne białe to rozmiar ogromny... skarpetki chciałam te i love mum , dad i były w dwupaku z drugimi szaro czarnymi - no i znów zonk te szaro czarne dla chłopca... takie to były super sklepy..
poczekam jeszcze 5 dni i potem zaczynam szaleć :)

Odnośnik do komentarza

hej kobietki

jak myslicie jestem w ciazy ?

Zawsze mialam regularne miesiaczki, co 25 dni . Mialam okres 18 maja wiec wychodzi na to ze powinnam dostac 12 czerwca, jednak dostalam 17 i to przez 2 dni plamienie a przez 3 niby okres jednak troche inny . Zawsze nie moglam wytrzymac z bolu a teraz bolal mnie brzuch jedynie przed okresem tak okolo 3 dni (takie dziwne klucie ) no i mierzylam temperature przez 3 dni i ciagle 37,3 . Natepnie liczac 25 dni od plamienia powinnam dostac 12 lipca, a liczac od '' okresu '' to 14 lipca .. jednak dalej on nie wystepuje, dodam ze nie bola mnie piersi a zawsze przed okresem mnie bolaly, boli mnie glowa juz okolo tygodnia i czasami czuje lekkie mdlosci jak i zawroty glowy . Wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia i konczyl we mnie . jak myslicie ?

Odnośnik do komentarza

aurelia witaj :)
tak jak przedmówczyni napisała - zrób test - czasami kobiety mają plamienia, krwawienia na początku ciąży myśląc, że to okres... test to koszt te 10 zł a będziesz pewna... a ta temperatura była taka sama cały czas czy może przed samym okresem - czy plamieniem nie wiem jak to nazwać spadła?

Klaudia daj znać co i jak u lekarza? mam nadzieję, że wszystko w porządku... czekamy na wieści od Ciebie

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiiaa

Cześć :)
Jestem po wizycie, ciąży nie ma, poza tym jest wszystko ok, dostałam tabletki na wywołanie okresu, luteinę.
Zrobiłam jeszcze cytologię więc może tam coś wyjdzie.
Także nici z dzidzi :)
Ale dziękuję za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...