Skocz do zawartości
Forum

Mamuski 81! zgłaszać się!


majeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki dziekuje za zyczenia dla Hanusi. Dzis duzo spala, a teraz pod wieczor jest strasznie marudna. ciezko jej oddychac,nie moze jesc, wiec podaje butelke. Kurcze taka piekna pogoda, a my muismy w domu siedziec....

Patrycjo to trzymam kciuki, zeby sie ulozylo po Twojej mysli. A jak moge spytac czemu w grudniu.
Bo ja jak bede nastepne planowac to bede chciala na cieplejsze miesiace:)))

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Przyszłam się tu wyżalić. Byłam na zakupach i nic nie kupiłam - buty były wstrętne i w każdym sklepie to samo, a kurtki na mnie nie było. Mieli tylko do rozmiaru 44, a moje cycki się i tak nie mieściły :le: No i w czym ja teraz będę chodzić?? To jest jakiś koszmar, chyba już tylko ciucholandy mi zostają.
Dobra, idę oglądać kabarety, bo mój miniman śpi.
Całuski i miłej niedzieli!!!

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

tinka_20
A jak moge spytac czemu w grudniu.
Bo ja jak bede nastepne planowac to bede chciala na cieplejsze miesiace:)))


bo jakby nam sie teraz udalo to akurat bedzie grudzien-a sobie tak wymarzylam wymyslilam urodzic w tym roku-no ale zobaczymy
a po za tym w/g chinskiego kalendarza :D teraz jest szansa na chlopczyka,a nastepna dopiero w lipcu:D
no ale to wszystko zalezy czy produkcja u mnie juz zostala rozpoczeta:D
(a ze to juz "na dniach" to juz nic ni episze byle nie zapeszyc wrazie czego:oczko:)

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Maka przepraszam za smialosc:D no ale Ty masz balony:smile_jump:
"na zywo" tez pewnie bym Ci to powiedziala-bo na mnie juz nie jedne "mleczne piersi" zrobily wrazenie,i nie obylo sie bez wpatrywania i komplementowania :lol:
ale tak ogolnie to ze mna wszystko w pozadku :sofunny:


Milusinskiej niedzieli:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

witajcie

my cały weekend spacerowaliśmy gdzie się dało :Śmiech:
a dzisiaj byliśmy u innego pediatry bo z ostatniej wizyty byłam niezadowolona. Po zważeniu malej lekarka powiedziała, że baaaaardzo ładnie przybiera na wadze i że nawet mogłaby trochę mniej ważyć bo dosyć dużo waży jak na ten wiek-ale lepiej jak je niżby miała być głodna. Pokarm mam więc tylko karmić :Oczko:

pamelka555 witaj u nas!!!!!

tinka karteczka super. Jak Hanusia? Mam nadzieję, że troszkę lepiej. Zdrówka życzę :Całus:

patrycja powodzenia w staraniu :Oczko: Emilka przesłodka-jak zwykle zresztą :Śmiech: no i tutaj również gratuluję wygranej w konkursie :Śmiech:

Jaga super, że z Hubusiem lepiej. Niech szybko wraca do zdrowia!!!!!

Maka moje cyce też wielkie i prawie wszystkie bluzki są za małe-spodnie raczej ok ale bluzki to koszmar-czekają mnie zakupy...... :smile_$:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya, ja też noszę swoje spodnie przedciążowe, ale bluzki i kurtki to ojej. Będą wydatki:/
A ja byłam dzisiaj z Antkiem na szczepieniu - żółtaczka + rotawirus. Modliłam się, żeby syneczek nie wypluł 3 stów, bo bym się chyba załamała. A zastrzyk zniósł, jak prawdziwy mężczyzna - powrzeszczał i zasnął, jak tylko pani zabrała igłę:D
Jutro wolny dzień, bo nie mamy żadnej wizyty u lekarza. No chyba że zaglądnie do nas pani rehabilitantka tak, jak obiecała, ale jak na razie, to się jeszcze nie odezwała, więc pozostaje czekać.
Idę kąpać mojego minimana.
Buziaczki:*

Odnośnik do komentarza

WITACIE:):)PO DŁUGIEJ PRZERWIE
nie było mnie jakis czas a to dlatego, że ta piękna pogoda nie pozwoliła mi siedzieć w domciu!!w sobote byłam z mężem w szkole rodzenia, potem wybraliśmy się z tesciową na olbrzymie lody oraz na zakupy!:)było super!jak wrócilismy padłam ze zmęczenia. w niedzielę oczywiscie swięcenie palemki, potem znów pochłonęłam mega deser lodowy, mniam, mniam wieczorkiem nawet grałam w badmintona!super było, choć brzuch ograniczał mi ruchy!uwielbiam się ruszać, jezdźić na rowerze, ale mój mąż sie boi, więc z roweru zrezygnowałam, ale z badmintona nie!!
wczoraj byłam też w szkole rodzenia. mam pełno myśli w głowie, trochę się uspokoiłam, duzo sie rzeczy konkretnych dowiedziałam, przydaje się to!!jest śmiesznie i zabawnie!mąż teraz zaczął bardziej na mnie uwazać, a czemu nie wiem??ha ha.w ogóle jest super. co do porodu rodzinnego, to chyba jeszcze nie zmienił swojego negatywnego zdania, ale popracuję nad tym:):)

w sobote wyjeżdżam z mężusiem na tydzień czasu do moich rodziców do Olsztyna, juz się nie mogę doczekać!!moze na kąpiele jeszcze za wcześnie, ale grilla i łódki nie odpuszczę:):)uwielbiam wodę i sporty z tym związane!!

http://s6.suwaczek.com/20070811310120.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6pss6x5u0emvf.png

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidp07wmom6gh5c.png

Odnośnik do komentarza

Marzycielka, extra:) Tylko pozazdrościć takiego wyjazdu. Na dobre lody też muszę się wybrać, bo mi smaka narobiłaś:)

Tinka, ja też poszłam dziś na zakupy. Mam takie zajefajny ciucholand na osiedlu i kupiłam superową kurtkę i wyjściowe spodnie, a do tego 2 pary fajnych spodni dla Antka i dałam za wszystko całe 65 zł:) Wiedziałam, że tam znajdę coś na swój wielki tyłek i ogromniaste cyce:D

Idę kąpać moje baby!

Buziaczki:*

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Patrycja wielkie gratulacje! Emilka jest bezkonkurencyjna!

A u mnie też brak zapału do pisania, za dużo spraw na głowie i chciałoby się uciec. Chyba każdy tak czasem ma. Gdzieś nam zaginęła Majeczka??? Majeczko co u Ciebie? Odezwij się?
Maka dzielnego masz synka! A cycami sie nie martw, taki urok mam karmiących. Niestety trochę trzeba wydać na garderobę, no ale popatrz z drugiej strony. Zaoszczędzisz na mleku modyfikowanym.:36_7_8: Kiedyś jeszcze zatęsknisz za tymi balonami (Ty a może Twój mąż)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46308.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-46307.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Dziewczeta super ze sie udaly Wam zakupy:usmiech:

a ja tez byla dzis w ciuchlandzie,a nawet w dwoch
niestety nic dla siebie nie wypatrzylam(fakt faktem slabo szukalam)
ale za to dla Emilki-cudna sukienke czerwona w biale grochy,rozowe bolerko,sukienke koloru khaki i slodki rozowy krotki rekawek:smile_jump:

noi musialam sprawic do sukieneczki buciki,ale to w h&m
noi modelka bedzie wystrojona na sobotni roczek kolegi(tylko musze wykombinowac jakas bluzeczke pod sukieneczke,myslalam,ze nie bedzie potrzebna,ale jednak potrzebna)...o ile kaszelek sie odczepi od Dzieciaka,bo niestety dolanczyla do chorowitkow :(


a moj nastroj udziela sie od meza,do d...ma teraz w pracy,i przychodzi przybity,nastroj mi sie udziela...no ale trza jakos poprawic nastroj,wiec po takich staraniach jestem wypluta
teraz tata z bobasem szaleja w wannie:)

i koniec pluskania
a wiec uciekam
pa

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

czesc Wszystkim:)
nastroj lepszy....
ale za to Emilia ma taka chrype,cale szczescie nie ma goraczki
no ale leczymy mleczkiem mamusiowym :-)
(i znow mam nadzieje ze obedzie sie bez wizyty u lekarza-jak do tej pory:usmiech:)



zmykam na sniadanko

milego Dnia ::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...