Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Małgosia
:Śmiech::Śmiech::Śmiech:
oj czasem jestem

jak wrocilam z wieczoru panienskiego i Bartuś sie obudzil kolo 5.00 rano na siusiu i idac do lazienki zobaczyl mnie
stanał i tak mu sie buzka i oczka usmiechneły ze az mi sie serducho rozpaliło ;)
a potem sie wtulił we mnie ;)

ach te dzieci...nie jeden lód w sercu sa w stanie stopić jednym uśmiechem :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

a co to za pszczolki??? nic nie zorumiem bo jakos nie widze co to moze byc za film????
a tak w ogole, to jak tam u Was dzialaja punkty?? dzialaja w ogole czy juz nie??? u nas pieknie wszystko na zielono od jakiegos czasu!
(nie chce mi sie isc pisac o tym na metodach wychowawczych, to zeby Wam udowodnic ze i ja czasem z gatunku leniwcow jestem :) )

Odnośnik do komentarza

monikouette
a co to za pszczolki??? nic nie zorumiem bo jakos nie widze co to moze byc za film????
a tak w ogole, to jak tam u Was dzialaja punkty?? dzialaja w ogole czy juz nie??? u nas pieknie wszystko na zielono od jakiegos czasu!
(nie chce mi sie isc pisac o tym na metodach wychowawczych, to zeby Wam udowodnic ze i ja czasem z gatunku leniwcow jestem :) )

tytuł filmu :Film o Pszczołach" zabawna historia pszczoły, która chciała w swoim zyciu zrobić coś innego niz zapylanie kwiatów i produkcja miodu :)

jakie punkty Monik?

Odnośnik do komentarza

monikouette
a, dzieki za oswiecenie w sprawie pszczolek:) nic mi to tutaj nie mowi, a to hajmerykanskie??
a punkty to tablica z dobrymi i zlymi punktami za zachowanie naszych urwisow, malgosia wie, Ty moze tez?? :)

no własnie ja tej zabawy nie uskuteczniam, ale moze to jest własnie pomysł jak poskromic mojego małego terrorystę...:Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

wykańcza Moniczko to mało powiedziane...nie wiem co w niego wstąpiło ostatnio...jemu sie chyba nudzi...jak jest lato to wychodzimy na dworek na cały dzień a jak przyjdzie zima, godzinę, dwie spacer i dom...Mam jeszcze Maję, która też wymaga opieki, więc dla Miska tez za duzo czasu nie mam...i tak to wszystko sie zapętla...:Szok:

Odnośnik do komentarza

no, malgosia, pierwsza komumna jest czerwona ale ona jest od samego poczatku wiec stara, i jest tu troche tak, zeby pokazac ze czerwone tez istnieja i zeby go troche postraszyc :)
ale od jakiegos czasu duzo zielonego, fajnie bo to moj ulubiony kolor:)

anulka, dobrze Cie rozumiem bo w sumie kilka miesiecy roznicy ale mamy takie same dzieci w domu (poza drobniutkim szczegolem ze ja dupa nie zdolalam dziewczynki wyprodukowac :sofunny: )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...