Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

ale się usmialam :36_1_19::36_1_19::36_1_19::36_1_19::36_1_19:
Dzieci sa tak szczere a przy tym tak zabawne :36_1_21:
Ja z moim bratem jak nie potrafilismy mówic wołalismy na siebie KaKa ;)
wiecie co to znaczy po niemiecku???:taniec1::taniec1::taniec1::taniec1:

szkoda ze moj organizm odmówil współpracy i nie moglam z wami posiedziec i juz do 2.00 w nocy siedzialam w wc nad musza
nie mialam juz ani sił ani czym
Atena jesli to jest reakcja po 1 dniu stosowania antybiotyku to chyba nalezy go zmienic???

Odnośnik do komentarza

Anulka moje dziewczyny nie mają problemu z łykaniem najobrzydliwszych syropków, aż mi iary przechodzą, tylko na TRAN narzekają hehehe

Wiatj MMadzia!
Ja właśnie gadałam z kumpelą, daje maluchom 2 razy dziennie po jednym rutinoscorbinie i mówi, że ok, lekarka jej kazała i maluchy nie chorują, może i ja spróbuję, a Nam kazali dawać Esberitox N ale mam mieszane uczucia bo poprawy nie widzę i to cóś jest na alkoholu...

co do auta, to na parkingu facet mi busem przejechał po całości, cały bok do roboty, juz tydzień bez auta jestem...na szczęście zgłosił się i zapłacił, tyle dobrego...

Odnośnik do komentarza

atena
[

co do auta, to na parkingu facet mi busem przejechał po całości, cały bok do roboty, juz tydzień bez auta jestem...na szczęście zgłosił się i zapłacił, tyle dobrego...

Brawo dla uczciwego pana, to lepiej nie przenos sie do W-y
nam w CH Arkadia na parkingu ktos glęboko zarysowal drzwi ( wgniótl prawie- a auto ma 2 lata) i pojechal :36_19_1:

mmadzia
oszaleć można od tych wszystkich leków. Wolałabym jakieś domowe sposoby. Ale czosnek to chyba nie przejdzie...

Rutinoscorbin podaje zawsze jak widze ze zaczynają pociągac nosem
Madzia wierze, mialam podobne zdanie
moje na szczescie uwielbiają mleko z miodem i sałatki z czosnkiem to mnie ratuje :yuppi:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...