Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Super witam nowe mamusie :36_2_25::36_2_25::36_2_25::36_2_25:

Wlasnie wrocilismy z działki moich rodzicow. Bylo przepieknie. Chyba sie nawet opalilam troszke. W ten weekend dostalismy pieska do opieki, bo moja siostra musiala wyjechac i nie miala go komu podrzucic. Troche sie balam ze bedzie z tego draka ale piesek jest super. Tymek i Helcia tez sie ciesza ze maja pieska.

Milego dnia i pieknej pogody wszystkim zycze :water_fun::water_fun::36_27_6::36_27_6:

Odnośnik do komentarza

Witaj opal1977 fajnie że nie zaczynam sama :) szkoda że nie mam działki też bym chętnie poodpoczywała w takim miejscu . dzisiaj nauczyłam mojego synka jeżdzić na rowerze na dwóch kółkach jestem z niego naprawde dumna wystaczyło mu obiecać nową zabawke z carsa i nauczył sie w dwie godziny :) a tatuś 2 tygodnie próbował i nic

http://www.suwaczek.pl/cache/98a078b69a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/9a2ae4e4dc.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/df82891664.png

Odnośnik do komentarza

hejo

zaglądam, pozdrawiam i kiedyś wrócę na dłużej

tymczasem nic nowego, choroby, choroby, praca, dom, choroby

u Nikoli ciąg dalsze problemów zatokowych wiec jeszcze mamy zrobić RTG zatok, testy alergiczne, i jak wyjdzie ok to zalecenie usunięcia trzeciego migdałka :/ niefajnie, a z dobrych rzeczy, zaczyna czytać :)

Milka bryka, gada, czasami coś łapie np. teraz zapalenie ucha :( a prócz tego chce mieć już cycki i interesuje się siusiakami

ja, dziś po szkole, na antybiotyku, ledwie żyję, ale co tam

w pracy od jutro nowa osoba na przeszkolenie, może być ciekawie

Odnośnik do komentarza

atena- witaj!!!!
super, że się odezwałaś ;)
szkoda, ze znowu głównie choroby, ale już wszędzie widac i czuc wiosnę:yuppi:wiec oby chorby poszły precz.

Dorek- wrzucałaś nowe dzieła swoje do galerii?? fajnie, ze się nowe rzeczy udają i że lubisz to co robisz

a Kućki- to nogi?????

no i witamy nowe mamusie :yuppi::yuppi::yuppi:

Kinia :o_master2::o_master2:i brawa dla małego, sposób niesamowity na motywacje i jaki skuteczny ;) mamusie to mają pomysły :brawo::brawo:

Opal- witaj i pisz ;)

my w sobotę byliśmy ponad 3 godz na rowerach...było super, poza zgubioną czapką:36_19_1:

Odnośnik do komentarza

nasze przedszkole również czynne cały czas
ale w szkole u Kuby już w srodę byli ostatni dzien i po świętach dopiero w środę też idą

Dziewczyny w związku z tym, że zaraz wyjeżdżamy już teraz życzę WAM :
Żeby Wielkanoc w tym roku
przyszła z sukcesem u boku
Aby żyło się Wam zdrowo
prywatnie i zawodowo
Wielu, wielu chwil radosnych
i cudownej, ciepłej wiosny.

Odnośnik do komentarza

Moje Kochane, z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam wszystkim
Radości, której moc przysłoni troski codzienności
Siły i mądrości płynącej z Tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego
Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe
Aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia

Zdrowych i pełnych spokoju Świąt Wielkanocnych
Anulka z Rodziną

Odnośnik do komentarza

Wpadłam zdać krótką relacje z pierwszego dnia pobytu na "zorganizowanych: świętach ;)
pięknych świętach
pogoda wspaniała- upał, słońce
po śniadaniu byliśmy w Chabówce - widzieliśmy nawet salonkę Gomułki

potem bryczkami do kościoła, poświęcenie koszyczków
i tu zdziwienie- wiecie, że tu nie ma takiego zwyczaju jak w stolicy.
Nie stawia się koszyczków na stole, każdy trzyma się koło siebie, potem idzie ksiądz i święci wszystko po kolei....;)
potem 30 min przejażdżka bryczkami po Rabce.
Po obiedzie pojechaliśmy do Wadowic......piękne miejsce, niesamowita historia....ech...

teraz uciekamy na spacer.
Życzę WAM oddechu i wiele rodzinnych chwil.

Odnośnik do komentarza

Hehe , nie bardzo. Ciagle robie wszystko z poslizgiem. Mam mase zlecen fotograficvznych a ze nie umiem odmawiac to sama sobie petle na szyje robie. Nie wiem kiedy ja to wsyztsko obrobie :36_11_23::36_11_23::36_11_23:

:36_2_51::36_2_51::36_2_51::36_2_51:

Ale nagrodą za to jest radosc tych wszytskich osob ktorym oddaje gotowe zdjecia. No ale to nakreca wiecej klientow :36_19_1::36_19_1:

Swoja droga bardzo mi sie przyda ta wygrana w konkursie fotograficznym. Trzeba sie regenerowac na wszystkie mozliwe sposoby.

W najblizszym czasie moze mnie nie byc. Jade na poludnie polski do mojej siostry na slub. Bede tam caly tydzien i juz sie doczekac nei moge. Ona ma 5 letnia coreczke i rocznych chlopakow blizniakow. Bedize sie dzialo :woow::woow::woow:

Odnośnik do komentarza

ja tez sie witam i uciekam bo jutro pobudka o 5.45 i ide handlowac na pchlim targu, poprosze o odprawianie czarow zeby nie padalo!!!!!!!!!!!!!!!!

u nas wszystko po staremu czyli ciagle niedoczas ale jakos dajemy rade, co uda mi sie cs ogarnac to z innej strony cos noweo sie wynajduje, no ale same to znacie

dzieci zdrowe, ja tez prawie calkiem sluch odzyskalam (dopiero od wczoraj), pogoda wiosenna to i w ogrodzie jestem wiecej niz przy kompie, warzywniak mnie wolal od paru dni to sie nad nim zlitowalam, posialam, posadzilam, wszystko rosnie, pecznieje, kwitnie....
ide spac, milej niedzieli!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...