Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

hej
jestem całkowiecie do tyłu, nic nie wiem, napiszę tylko tyle, ze po odwołaniach i przemeldowaniu się do jakiejś cioci piata woda po kisielu Nikunia dostała się do przedszkola, dzisiaj była po raz pierwszy, zadowolona, dzielna, stęskniona i pocieszała płaczące dzieci, czyli gicior...
na dniach zaczynam poszukiwania kolejnej opiekunki i już mam odruch wymiotny brrr

buziole, za 2 tyg. urlop to Was nadrobię

Odnośnik do komentarza

u nas troche zmian w aranzacji przedszkola
no i wych zamówiła albumy do prac dla dzieci
i nakazała przyniesc kredki - specjalnie swoje, aby uczyć dzieci porządku, dbania o swoje itd.
Także Bartek wykłócił się z Kubą, zeby mu ten oddał tornister i piórnik bo on tez potrzebuje :sofunny: i z tornistrem, piórnikiem i kredkami powędrował do przedszkola

Odnośnik do komentarza

my po zebraniu...wróciłam po 20...dym się taki zrobił że szok...o mały włos nie zlinczowano vice dyrektor...jedna z matek widziała jak Pani dyr szarpie dzieciaka i grozi, że jak się ruszy z miejsca to go przywiąże do krzesła...ja pierdziu co oni maja za pedagogów...teraz wszyscy sa pod obstrzałem...nasza też nam się nie podoba...na razie będziemy ja bacznie obserwować ale zero podejścia do dzieci

Odnośnik do komentarza

Anulka
my po zebraniu...wróciłam po 20...dym się taki zrobił że szok...o mały włos nie zlinczowano vice dyrektor...jedna z matek widziała jak Pani dyr szarpie dzieciaka i grozi, że jak się ruszy z miejsca to go przywiąże do krzesła...ja pierdziu co oni maja za pedagogów...teraz wszyscy sa pod obstrzałem...nasza też nam się nie podoba...na razie będziemy ja bacznie obserwować ale zero podejścia do dzieci

ja pierdziu Anulka to dobre określenie, nie wiem co powiedziec
kurcze w tych czasach takie rzeczy??????:Smutny::Smutny::Smutny::Smutny:

Odnośnik do komentarza

Anulka
a co tu tak cicho???

jak to co???
bawimy sie w chowanego, Malgosia szuka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:sofunny: :sofunny: :sofunny:

i dodam ze moj przedszkolak nie placze jak go prowadze do przedszkola ale jak na swietlice to owszem :lup: bo na swietlicy duzo dzieci z roznych poziomow a w przedszkolu tylko jego klasa... no i badz tu madry jak ja nie mam mozliwosci prowadzenia go na 8.30, trudno, poplacze sobie i mu przejdzie....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...