Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Pietrek Wykapany....butle Wydoil,teraz Wział Sie Za Cycka...:) :)
I Powoli Zasypia....
Kamilek Szaleje Z Babcia....tatus Spi :(
A Mnie Cos Od Rana Brzuchol Boli Wiec Pewnie @ Przyjdze,a 9 Mam Na Cytologie Wiec Trzeba Bedzie Termin Zmienic...
Ale Tez Nie Wiem Sama Bo Podobno Po Cerazetkach Nie Ma Sie Regularnego Okresu...sie Zobaczy,w Tamtym Mcu Dostalam Chyba 5....

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Witam

No tak, wystarczy, że na małą chwilę wyjdę z domu a tu już rozpierducha :Oczko: ... i to beze mnie, jak możecie,jestem oburzona :Oczko:
Ale tak na serio przykra sytuacja i to tak z niczego, z żartu ... Ale cóż decyzja podjęta, karawana jedzie dalej...

Po fantastycznej nocy, spaliśmy z Maluchem do 10, co prawda z przerwami na karmienie (tzn ja nie spałam, bo Misiek opanował sztukę cycania na śpiocha perfekcyjnie) i zmianę pieluchy (tu już oboje i nawet małą gadkę zaliczyliśmy). Po śniadanku, wyruszyliśmy z Miśkiem na spacer (niestety tylko we dwójkę, bo tatuśko wziął się za sobotnie porządki), bo pogoda u Nas dzisiaj w sam raz na spacerek była (zero stopni i piękne słoneczko). A tak w ogóle Cysorz miał dzisiaj strasznie śpiący dzień, a już najlepiej mu się kimało przy cycku. Więc i ja skorzystałam i trochę przy Nim pospałam. Dzięki Bogu po kąpieli trochę marudzenia, noszenia na rękach i Mały usnął w nosidełku, przy kolędach i z termoforem na brzuchu (na koleczki). Ciekawa jestem tylko jaj ja Go przeniosę do łóżka bo jeszcze nigdy nie udało mi się tego zrobić, żeby Go nie obudzić:Szok:

Odnośnik do komentarza

Toś się Maryś na imprezowała.

Problem przenosin Młodego do wyrka rozwiązał się sam. Zwyciężył głód, po kąpieli mało co zjadł, bo zaczął marudzić kolkowo. Jak zaczął kwękać (bo przecież po co się budzić, jak mamuśka reaguje) to Go wyjęłam, położyłam do łóżka, dałam pierś i tym sposobem Młody śpi tam gdzie powinien.

Odnośnik do komentarza

http://cap07.caption.it/5/captionit141947I936D38.jpg

Buuuuu w LO po sąsiedzku (bo mieszka blisko szkoły) jest dziś studniówka. Co ja bym dała, żeby znów iść na studniówkę. Nie wiem jak Wasze, ale moja była najlepszą imprezą jaką miałam w życiu. Jak szłam z Młodym ze spacerku to firma stroiła salę, pięknie będą mieć, bo u Nas były balony dmuchane własnymi płucami, ale tak na dobrą sprawę to już wtedy impreza się rozkręcała. Ehh to były czasy.

Odnośnik do komentarza

marik
no ladnie mezowski tylek wykopany do innej sypialnie a Cysorz z Mamunia rzadza ;)

A jak :Oczko: Śmiejemy się, że zamieniłam Go na młodszy model :Oczko: Poza tym w drugiej sypialni nikt Go nie będzie budził, żeby przestał chrapać :Oczko::Psoty: i może siedzieć przed kompem do późnej nocy.

marik
a co studniowki to tez bym poszla :) moze jutro sobie video wlacze ;) powspominam ;) u nas tez balony wlasnymi plucami dmuchane ;) jedzonko skladkowe ;) ba ;) ale to byly czasy bigos ikielbasa i zabawa na calego :)

Oj były to czasy. A właśnie kasetę ze studniówki pasowałoby od rodziców przynieść, bo już piąty rok ją przynoszę.

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI
Zazdroszcze dziewczynom tych imprezek , my praktycznie od kilku dobrych miesiecy nigdzie nie bylismy, w sumie karnawal sie zaczal , moze uda nam sie gdzies wybyc.

Myszko to zupełnie tak samo jak My. W sierpniu zaliczyliśmy bzdźiawe wesele (do tej pory żałuję, że pojechałam) i przed porodem otwarcie knajpy znajomego. Od urodzenia Miśka grzeję tyłek w domu :Szok::Śpiący:

Odnośnik do komentarza

Izuniu a nie boisz sie ,że mały sie przyzwyczai i długo nie bedzie chciał sam spac w łożku. Moj 4 letni siostrzeniec spi z rodzicami w łozku bo sam sie boi, brali go do siebie od malutkiego. To jest w sumie jedyne moje postanowienie sprzed porodu , ktorego dotrzymalam( mielismy tez nie dawac nikośce smoczka, nie bujac jej, nie nosic na rekach itd.)

Tylko na Boga nie gniewaj sie przypadkiem , albo nie obrazaj ja tak tylko pytam z ciekawosci :happy:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...