Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Brat doleciał z rodziną szczęśliwie, już nawet zainstalowali się u rodziców :Uśmiech: zaraz jemy obiadek i fruuu na Windows w odwiedziny :Śmiech:

Nocka spokojna, Młody fajnie pospał sobie do 7.30 a później zdrzemnął się jeszcze od 8.30 do 10 :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Mikołajek pięknie dziękuje e-ciociom za życzenia :Całus: to już 10 miesięcy, łoł.

Dzidzia kochana, cały Edmund czyli tata. Troszkę biedulka popłakiwała Nam, chyba za dużo wrażeń i ludzi jak na jeden dzień :Smutny: i w dodatku chyba brzuszek bolał, wysłałam nawet małża do domu po Espumisan i herbatkę koperkową. Mam nadzieję, że nockę będą mieli lepszą.

Jutro zabiegany dzień, trzeba menu na chrzciny wybrać,potem urząd, ksiądz etc, etc :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Mikołajek pięknie dziękuje e-ciociom za życzenia :Całus: to już 10 miesięcy, łoł.

Dzidzia kochana, cały Edmund czyli tata. Troszkę biedulka popłakiwała Nam, chyba za dużo wrażeń i ludzi jak na jeden dzień :Smutny: i w dodatku chyba brzuszek bolał, wysłałam nawet małża do domu po Espumisan i herbatkę koperkową. Mam nadzieję, że nockę będą mieli lepszą.

Jutro zabiegany dzień, trzeba menu na chrzciny wybrać,potem urząd, ksiądz etc, etc :Padnięty:

a może Sab Simplex ze sobą zabrać? mam dwie sztuki nowiutkie Izulka

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
Spoźnione ale szczere życzenia miesięcznicowe dla Mikołajka i Nikodemka:36_4_12:
U nas nocka w miarę oki. Gorączka ustąpiła, ale Amelka ciągle marudna. Dużą cierpliwoscią musze sie wykazac a w moim przypadku to jest bardzo trudne:Szok:
Luby super fotka
Marik goń katarzysko
Wszystkim mamom miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Witam

Nocka ok :Uśmiech: pospaliśmy do 7.30. Dzwoniłam do rodziców jak Anglikom minęła nocka, a więc po herbatce koperkowej i kąpieli Patrycja usnęła i w momencie rozmowy telefonicznej z moją mamą jeszcze spała z rodzicami a było po 8 :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

U nas też nocka ok :) Ale pogoda taka, że normalnie z łóżka się wstać nie chciało, typowa jesień...

Marysiu powodzenia u pediatry!
Co do tych knedli to mam nadzieję, że nas poczęstujesz UWIELBIAM :)

Gosiu oby Amelka odpuściła ;) Dla Ciebie cierpliwości...

Izulka no to super dzidzia w rodzince, ja to juz nie pamiętam jak Piotruś był taki maleńki, czas zapitala że hej...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...