Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!
:Kiss of love:

Już od rana ludzie umieją wkurzyć - w poniedziałek zamówiłam w jednym sklepie internetowym krzesełko do karmienia i fontannę piłek Playskool. Zawsze robię zakupy w sklepach stacjonarnych, ale teraz pomyślałam, że można tak też spróbować. We wtorek zadzwoniła do mnie pani z informacją, że kolorystyka krzesełka którą wybrałam jest niedostępna:36_19_2: i mam wybrać inną. Ok - zgodziłam się. Dzisiaj rano znowu odbieram telefon i słyszę, że fontanna piłek jest niedostępna:36_2_13: i jeszcze nie wiadomo kiedy będzie. Powiedziałam, że mają mi wysłać tylko krzesełko a z fontanny rezygnuję, choć najchętniej zrezygnowałabym całkiem z usług tej firmy, ale nie wiem czy można? Napiszcie mi czy Wy też miałyście takie problemy z zamawianiem przez internet czy to ja mam pecha, a może trafiłam po prostu na niewłaściwy sklep???:hmm:

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Jak mnie głowa boli............................

Ania my sporo kupujemy przez net i w sumie jesteśmy zadowoleni, znam ten sklep dzidzio.pl, jest ok... Na pewno szybko dostaniesz paczkę...
Powiem Ci, że to dobrze, że jak czegos tam nie mają to dzwonią, pytają, bo nieraz wpłacisz kasę i paczki nie ma, kontaktu nie ma, olewka...

Anulka a to miłych gości będziecie mieć... Miłego spotkanka :)

Kasiu no masz :36_2_42: Może uda się naprawić piec, niedrogo (bo gwarancji po 4 latach to chyba nie ma), trzymaj się!!! Co do tego ciasta to tylko ochoty mi narobiłaś :lol:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Już po spacerku, duszno że szok :Padnięty: zrobiłam swojemu dziecku radości za złotówkę co nie miarka. Kupiłam w zabawkowym bańki mydlane i puszczam Mu je teraz na okrągło, piszczy przy tym niesamowicie i próbuje łapać bańki :Śmiech:

Asieńka to z Ciebie laska będzie, że ho, ho :Śmiech:

Anulka miłego spotkania z rodzinką życzę :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U nas nocka tez w porządku. Amelka przespała całą ciurkiem, ale obudziła się z gorączką 38,6. Nie wiem co oprocz syropu moge jej jeszcze podawać:Szok:Po oczkach widac ze cos ją meczy, czytaj zęby!!

Filipku uśmiechu na kolejny miesiąc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...