Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

radość serca
Izabelin
Sprawa jeszcze tak do końca nie załatwiona (bo decyzja musi się uprawomocnić itp, itd...) ale chyba już widać latarnię :Uśmiech:

Teraz już w górki pójdzie, będzie ok :)

Mam taką cichą nadzieję :Uśmiech::Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Hej, dziewczyny czekamy na linki z propozycjami miejsca na Nasze forumowe spotkanie.
Wczoraj padła propozycja Torunia, ale do tej pory nie ma propozycji zakwaterowania. Jeśli mogę coś dodać to najlepsze byłoby jakieś gospodarstwo agroturystyczne albo pensjonat.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, trzeba się decydować, termin myślę, że 13-14 września byłoby ok :)

Też czekam na Wasze propozycje ;) Taka afera, a teraz wszystkie się pochowały ;) I po co to było? :(

Ja to myślę, że ta Wasza krytyka była naprawdę nieuzasadniona, bo i tak nie planowałyście przyjechać, to po co ten jad i pretensje, skoro i tak Was to nie dotyczyło? Nie wiem, żal Wam było, że my mimo wszystko chcemy sie spotkać, nawet w niepełnym forumowym składzie? Rozumiem, że z różnych powodów nie mogłybyście dotrzeć (podejrzewam, że nawet jakby spotkanie było bliżej Was, bo jakoś nie widzę gradu ofert itp.), tylko nie rozumiem tego zawistnego ataku... Nie wiem moze spodziewałyście się, że bez Was spotkanie się nie odbędzie i odwołamy je?

Także myślę Iza, że nie doczekamy się żadnych ofert i chętnych, zresztą to było do przewidzenia...

I jedna rzecz jest też niesprawiedliwa... Że niektóre z Was bardzo słabo sie tu udzielalą (każdy pisze ile i jak często chce, jasna sprawa) Co do spotkania, czy będą czy nie, wypowiedzialy na nie, albo w ogóle milczały... Ale do krytyki były pierwsze...

To nie fair! I przykre :(

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Przykre to to ale prawdziwe :Smutny:
Ojców był zły, więc zrezygnowałyśmy bo było za daleko. Padła propozycja Torunia, My na to ok, powiedzmy środek Polski, dogodniej będzie dojechać. A tu cisza :Smutny: szkoda, widocznie i tak źle, i tak nie dobrze :Smutny: nie dogodzimy wszystkim.

Odnośnik do komentarza

elo .....

radość serca
No właśnie, trzeba się decydować, termin myślę, że 13-14 września byłoby ok :)

Też czekam na Wasze propozycje ;) Taka afera, a teraz wszystkie się pochowały ;) I po co to było? :(

Ja to myślę, że ta Wasza krytyka była naprawdę nieuzasadniona, bo i tak nie planowałyście przyjechać, to po co ten jad i pretensje, skoro i tak Was to nie dotyczyło? Nie wiem, żal Wam było, że my mimo wszystko chcemy sie spotkać, nawet w niepełnym forumowym składzie? Rozumiem, że z różnych powodów nie mogłybyście dotrzeć (podejrzewam, że nawet jakby spotkanie było bliżej Was, bo jakoś nie widzę gradu ofert itp.), tylko nie rozumiem tego zawistnego ataku... Nie wiem moze spodziewałyście się, że bez Was spotkanie się nie odbędzie i odwołamy je?

Także myślę Iza, że nie doczekamy się żadnych ofert i chętnych, zresztą to było do przewidzenia...

I jedna rzecz jest też niesprawiedliwa... Że niektóre z Was bardzo słabo sie tu udzielalą (każdy pisze ile i jak często chce, jasna sprawa) Co do spotkania, czy będą czy nie, wypowiedzialy na nie, albo w ogóle milczały... Ale do krytyki były pierwsze...

To nie fair! I przykre :(
ASienko raz powiem ...nie mam czasu an forum tyle ile bym chciala...akurat tak wychodzi,zreszta ja tam nie placze z tego powodu....na spotkanie sie nie wybieram i nie bede dawac propozycji.....ale powiem , ze sobie poczytalam i nie bede tu niczego komentowac bo szkoda.....
milego dzionka
i zycze zeby sie wam to spotkanko udalo:p
a po tym co napisalas nie dziw sie , ze nikt nie chce pisac zadnych ofert...skoro nie wszytskie sie udzielamy[choc myslalam ,ze myszka tak]no trudno, reszta mowi sama za siebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...