Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry...:Śmiech:
widze,ze viburcol jedzie u wiekszosci:Męki: u ojego malego tez niestety...to jedyna rzecz po jakiej sie uspokaja....:lol;ząbkowanie wykańcza nas oboje:Męki:
Myszko ja nigdy nie zabieram Mateuszowi pieluszki...przeciez ona przepuszcza powietrze a jak sie cos dzieje, tzn zazwyczaj zasloni sobie cala buzie i nie potrafi jej zdjac...to steka i krzyczy...wtedy zciagam mu ja z buzi i tyle:Oczko:, nadgorliwosc lezy w naturze mam:Oczko: a tych pierwszorazowych na pewno:Śmiech:
Truska to gratki ...nareszcie ...teraz tylko obrona ...i pijemy znowu:Oczko::Spoko::Nieśmiały:

Moje dziecie pobilo dzisiejsze nnocy rekord zjadlo o 19 z minutami, zasnelo po herbatce o 22 i mamunia razem z nim ,a nastepna pobudka...o :surprised::surprised::surprised: 5.30...hurra :yipi::yipi::yipi:wyspana jestem:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

witam!

u nas nocka ok, nikolka jak zasnęła ok 22 to obudziła się dopiero o 7 na jedzonko i potem kimnęła jeszcze pół godz.

My dzis w domku, nie dość ,że pada śnieg z deszczem to jeszcze wieje niemiłosiernie. Poza tym mnóstwo prasowania mamy i trochę porządków by sięprzydało w końcu święta idą , mam nadzieję,że uda mi się jakos uspać małą w porze spaceru .

Odnośnik do komentarza

cześć Monia , gratuluje Mateuszkowi przespanej nocki:brawo::brawo::brawo:

My mamy w domku inne czopki, takie robione na zamówienie bo viburcol Nikoli na kolki nie pomagał i pani dr przepisała nam takie uspokajająco- przeciwbólowe, więc w razie czego pójdą w użycie. chociaż my jeszcze akcji ząbki nie mieliśmy, ale pewnie niedługo trzeba się spodziewać.

Odnośnik do komentarza

marik
ale ja sie srednio czulam no ale to moja glupota

no powiedz Marysiu czego sie najadlas na wieczor albo co wypilas:Oczko::Oczko::Oczko:
Myszka-Miki
Monia ja słyszałam ,że te 2 pierwsze są najgorsze, a potem to juz z górki, nie wiesz czy to prawda?czy może wszystkie tak samo bolą?

eeee nie bardzo...ponoc bol zwiazany z pierwszymi zebami jest dla dziecka najgorszy do zniesienia bo jest czyms nowym i nieoczekiwanym:Męki: ale uwierz mi inne moga bolec rownie mocno...mojej kolezanki poltoraroczna coreczka pol nocy nie spala jak jej kly wychodzily:Męki::Płacz: heh

Odnośnik do komentarza

Anulka
Sweethope
ehhh Aniu no to zabki daja Majuni w kosc na calej lini...heh i jak to sie wszystko wytzryma...one nie wychodza wszystkie naraz tylko zazwyczaj 2 -kami i okresowo:Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty:

to lepiej, że nie na raz..Mikołajkowi szły wszystkie jednocześnie...myślałam, że mu główka pęknie...
Aniu to wspolczuje:Męki: to sie zdarza rzadko:Niewiniątko:...ale i tak bywa:Smutny:

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane

U nas nocka dobra, choć przez ten katar skończyło się spanie bez przerwy całą nockę, Piotruś obudził się o 3, wyczyściłam nosek + mleczko i lulał do 7, ja jestem mniej wyspana...

Raz z tym katarkiem jest lepiej, raz gorzej, jutro znów kontrola, co by z tego jakieś g... nie wyszło :( Trzeba pilnować i leczyć...

Luby nabył nową umiejętność, został mistrzem stosowania u Maluszka Fridy, jakieś ma takie podejście, że Pietruszka mniej płacze przy tym... Chyba lepiej wyciąga ;) W końcu płuca sportowca :Spoko:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Anulka powodzenia na szczepieniu Majusi i czekamy na relację co do wagi itp. :)

Kasiulka super fotki, masz kochane i śliczne dzieciaczki, gratuluję :) Nio Vikusia to dała czadu z tym spaniem na podłodze ;)

Sweetko
to Mati śpiocha załączył :sen::brawo:

Olunia i Myszko
powodzenia i wytrwałości w nauce samodzielnego zasypiania Bobasków, kiedyś też mnie to czeka :Zakręcony: Na razie jest ok, ale na razie jest cyc :Oczko:

Marysiu to się umęczyłaś :Padnięty: Współczuję, ale cieszę się, że już jest lepiej...

Izunia mam nadzieję, że to charczenie Mikołajka to nadmiar śliny, a nie żaden katar, choć te ząbki też potrafią wykończyć :Padnięty: I dużo uśmiechu dla Ciebie i Artura, jestem z Wami...

Sweeciku, Izuś
dziś kupię herbatkę Hippa na przeziębienie, dzięki :Spoko:

Aga fajnie, ze udało się złożyć pracę mgr, teraz tylko obrona, ale to formalność ;)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

eeee nie bardzo...ponoc bol zwiazany z pierwszymi zebami jest dla dziecka najgorszy do zniesienia bo jest czyms nowym i nieoczekiwanym:Męki: ale uwierz mi inne moga bolec rownie mocno...mojej kolezanki poltoraroczna coreczka pol nocy nie spala jak jej kly wychodzily:Męki::Płacz: heh

Co fachurka to fachurka :) Szkoda tylko, że nasze dzieciaczki tak to męczy :Smutny:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...