Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

No Wiec Jak Przyszlismy Do Kosiola To Pietruszek Sie Rozgladal Byl Zaciekawiony Nowym Miejscem I Pozostałymi Dziecmi Ktore Tez Byly Do Chrztu...oczywiscie Byl Najwiekszy Bo Tamte To Same Maluszki A Ten Byczek Sobie Jz Siedzial....
Jak Juz Sie Zaczela Msza Fo Jak Sie Rozgadal...fo Konca Nie Bylo Widac...potem Zaczal Mi Podskakiwac A Jak Jz Nie Mialam Sily Fo Zaczal N Kazaniu Sie Zloscic,wiec Ksiadz Przerwal Ze Wzgledu Na Niego I Szybko Bylo!!!!jak Fylko Polano Mu Glowke To Jak Za Dotknieciem Magicznej Rozdzki Zasnal Tak Twardo Jak Kamien....

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

IZULKA ŻEBYŚ WRESZCIA ZNALAZŁA SIŁY I CZAS BY DO NAS ZAJRZEĆ

monika warszawska
Dobre Bylo Jeszcze Jak Poszlismy Do Ksiedza Przed Msza Zeby Chrzesfni Dli Zaswiadczeniaksiadz Ich Pyta O Adresy A Jak Chrzestna Mowi Ze Z Detroit Fo Nawef Nie Wzial Zaswiadczenia Nic Nie Zapytal Tylko Powiedzial Ze To Jeszcze Lepiej...

może bał się że po angielsku zacnie do niego nawijać :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Piotruś śpi już od pół godzinki, katarek lżejszy :) Jutro podejdę z Nim do pediatry sprawdzić czy nic tam się nie poprzenosiło dalej, wg mnie jest lepiej, ale niech lekarz Go zbada...

Lookam "Taniec z Gwiazdami", oj Pudzian dał czadu :sofunny::sofunny::sofunny:

Ja cały czas Synka usypiam przy piersi, ale nic na siłę, bo i tak z nich je, a że zasypia to w sumie mi pasuje... No chyba, ze wcześniej przy butli przyśnie, to tak samo myk do łóżeczka ;) Ale jak kiedyś karmienie się skończy to będzie nauka samodzielnego zasypiania :Zakręcony:
Sweetka to Mati grzeczniutki jak ładnie sam zasypia... Ola tobie życzę

Monia W super, ze wszystko poszło ok na Chrzcie :Spoko:

Anulka, Marysia u mnie też spokojna niedziela w domku i nie narzekam ;)

Myszko super Nikolka siedzi :brawo: I jaka elegancka sukieneczka :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Anulka
IZULKA ŻEBYŚ WRESZCIA ZNALAZŁA SIŁY I CZAS BY DO NAS ZAJRZEĆ

monika warszawska
Dobre Bylo Jeszcze Jak Poszlismy Do Ksiedza Przed Msza Zeby Chrzesfni Dli Zaswiadczeniaksiadz Ich Pyta O Adresy A Jak Chrzestna Mowi Ze Z Detroit Fo Nawef Nie Wzial Zaswiadczenia Nic Nie Zapytal Tylko Powiedzial Ze To Jeszcze Lepiej...

może bał się że po angielsku zacnie do niego nawijać :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny::rules::rules:

I przyłączam się do dedykacji...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...