Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

radość serca
Kathrin
Ponawiam moje pytanie - czy ktoras z Was podgrzewala swoje mleko? Jak to robilyscie?

Kasiu sorki, nie doczytałam... W mikrofali (wcześniej jest kilka godzin w lodówce) ;)

nigdy w mikrofali nie podgrzewam...podobno ma złe działanie na pokarm...podgrzewacz lub wstawiam butelkę do gorącej wody...

Odnośnik do komentarza

radość serca
Sweethope
Kasienko MAteusz co prawda na szczepieniu nie jeknal nawet przy wkluciu:brawo::great: ...ale za to teraz caly czas marudzi:Męki::Szok:...i zwraca jedzenie:Szok::arf: ...no ale trzeba mu wybaczyc:Nieśmiały:...dostal goraczki, czopek zaaplikowany:Smutny:...ciekawe jak bedzie wygladalal nocka:Męki:

Monia a co zaaplikowałaś Mateuszkowi? Niech się trzyma dzielnie i buziaki dla Niego :Całus:

homeopatyczny VIBURCOL N rowniez dobry na stany niepokoju u niemowlat ...zabkowanie tez:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Sweethope
radość serca
Sweethope
Kasienko MAteusz co prawda na szczepieniu nie jeknal nawet przy wkluciu:brawo::great: ...ale za to teraz caly czas marudzi:Męki::Szok:...i zwraca jedzenie:Szok::arf: ...no ale trzeba mu wybaczyc:Nieśmiały:...dostal goraczki, czopek zaaplikowany:Smutny:...ciekawe jak bedzie wygladalal nocka:Męki:

Monia a co zaaplikowałaś Mateuszkowi? Niech się trzyma dzielnie i buziaki dla Niego :Całus:

homeopatyczny VIBURCOL N rowniez dobry na stany niepokoju u niemowlat ...zabkowanie tez:Śmiech:

przeszła mu gorączka???

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Anulka
radość serca
Kathrin
Ponawiam moje pytanie - czy ktoras z Was podgrzewala swoje mleko? Jak to robilyscie?

Kasiu sorki, nie doczytałam... W mikrofali (wcześniej jest kilka godzin w lodówce) ;)

nigdy w mikrofali nie podgrzewam...podobno ma złe działanie na pokarm...podgrzewacz lub wstawiam butelkę do gorącej wody...

Ja podgrzewam stawiając butelkę w garnuszku napełnionym wodą i stawiam na płytce, podgrzewam 5 minut.

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Anulka
radość serca

Kasiu sorki, nie doczytałam... W mikrofali (wcześniej jest kilka godzin w lodówce) ;)

nigdy w mikrofali nie podgrzewam...podobno ma złe działanie na pokarm...podgrzewacz lub wstawiam butelkę do gorącej wody...

Ja podgrzewam stawiając butelkę w garnuszku napełnionym wodą.

to jak ja :)

Odnośnik do komentarza

Anulka
radość serca
Kathrin
Ponawiam moje pytanie - czy ktoras z Was podgrzewala swoje mleko? Jak to robilyscie?

Kasiu sorki, nie doczytałam... W mikrofali (wcześniej jest kilka godzin w lodówce) ;)

nigdy w mikrofali nie podgrzewam...podobno ma złe działanie na pokarm...podgrzewacz lub wstawiam butelkę do gorącej wody...

:duren::duren::duren: No to widzisz, ja korzystam do woli, również jak podgrzewam Nutramigen czy herbatkę... I wiem, ze jest ok, nawet w szpitalu pielęgniarki masowo mleczko podgrzewały butelki... A najlepsze jest to, że mam podgrzewacz ...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

radość serca

:duren::duren::duren: No to widzisz, ja korzystam do woli, również jak podgrzewam Nutramigen czy herbatkę... I wiem, ze jest ok, nawet w szpitalu pielęgniarki masowo mleczko podgrzewały butelki...

Nawet na ulotce z butelki było napisane, żeby nie podgrzewać w mikrofali gdyż pokarm traci wtedy swoje właściwości.

Odnośnik do komentarza

A ja ostatnie dwie godziny spędziłam na naszym starym Noworodku, poczytałam okolice 600 stronki, czyli o jak to było zaraz po narodzeniu Juniorka, aż łezka się w oku zakręciła :Nieśmiały:
Polookałam foteczki naszych Dzieciaczków, wszystkie te nasze wpierania, gratki, miłe to bardzo, a jakie maleńkie były, nasze Kruszynki, śliczne :) Teraz nadal nieduże są, wiadomo, ale jaka różnica na fotkach, świadomie pozują, śmieją się, minki strzelają :) Niech nam rosną zdrowo :)

Piotruś mi przysnął, nie wiem czy się obudzi na żarełko, czy nie... Ogarnę domek, bo jakiś taki nieład artystyczny zapanował :Zakręcony:

Dobrej Nocy :sen:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...