Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

wieczorkiem...
ludzie jak mnie starsznie bola plecy....odpadnie mi pewna czesc ciala...ale za to jutro WOLNE:Śmiech::Śmiech::Śmiech: :Śmiech::Śmiech::Śmiech: :Śmiech::Śmiech::Śmiech: :Śmiech::Spoko: idziemy z malym na 3 szczepienie:) i ja musze zrobic badanie na zdolnosc wykonywania zawdou lekarza dentysty bo przeciez dla niektorych osob ciaza to choroba:Padnięty::Szok::Zakręcony::Rozgniewany:
teraz moj maly podjadl troszke i nie wiem co sobie myslec...znowu mu sie poprzestawialo:Padnięty:co 3 h by zajadal:Męki:ciekawe kiedy zasnie...dlatego tez

marik
ZA PRZESPANE NOCE TO LEKKA PRYWATA

dolaczam sie do dedykacji calym serduchem coby moje dziecie rowniez przesypialo noce jak ostatnio to bywalo...:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

radość serca
Monia ja też muszę zrobić badania kontrolne o zdolności do pracy, także takie prawo ;)

ano wlasnie takie prawo....porabane...ale co zrobic:Padnięty:

Radość serca
Powodzenia jutro na szczepieniu i znajdź koniecznie czas na odpoczynek :) I oczywiście czekamy na raport co do wagi i wzrostu Matiego :)

a powiem , ze juz sie boje...rece opadaja jak sie ponosi troszku...a jak zobacze jak na wadze beda lataly te cyferki to chyba oszaleje....ale i ciekawa jestem...zrelacjonuje wszystko...na pewno:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...