Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tak foczka super sprawa, jeśli chodzi o kąpiel w dużej wannie, my też mamy w planie ją kupić ;)

Marysia
mam pytanko... Napisałaś, że masz ręczny laktator Avet Isis... ja mam w domku też ręczny, ale wolno coś idzie to ściąganie i chce zmienić... Waham się pomiędzy elektrycznym Medeli (trochę cena mnie odstrasza), a jakimś lepszym ręcznym... Czy ten co masz ściąga SZYBKO? Wracam do pracy i powiem szczerze, że szybkość w ściąganiu mleka to priorytet...
To też pytanko do Izy, bo też chyba ma ten sam laktator...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Oj tak foczka super sprawa, jeśli chodzi o kąpiel w dużej wannie, my też mamy w planie ją kupić ;)

Marysia
mam pytanko... Napisałaś, że masz ręczny laktator Avet Isis... ja mam w domku też ręczny, ale wolno coś idzie to ściąganie i chce zmienić... Waham się pomiędzy elektrycznym Medeli (trochę cena mnie odstrasza), a jakimś lepszym ręcznym... Czy ten co masz ściąga SZYBKO? Wracam do pracy i powiem szczerze, że szybkość w ściąganiu mleka to priorytet...
To też pytanko do Izy, bo też chyba ma ten sam laktator...

jeśli mogę coś doradzić...u nas foczka już za mała...w przyszłym tygodniu kupuję krzesełko z przyssawkami, bo po Mikołaju sprzedałam:duren::duren::duren:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...