Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Sweethope
radość serca

Widzę, że mój Synek przedrzemie cały dzionek z przerwami na jedzonko i krótkie zabawy, ta szaro-bura pogoda chyba tak na Niego działa

no to cos jak moj maly Asiu,choc zauwazylam , ze coraz krotsze u niego te drzemki miedzy posilkami do 15 min naewt, przysypia i zaraz sie budzi

http://cap05.caption.it/21/captionit064535I573D35.jpg i precz katarku...

Ano śpią sobie dzieci jak Im pasuje ;)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Anulka
czy Wasze dzieci też tak się ślinią???

Ania nic mi nie mow, maly produkuje tyle sliny, ze az sie krztusi czasami,puszcza mnostwo babelkow,ciagnie sie ta slina o boszzzzzzz, a do tego wiecznie mu sie dostaje pod smoczek i juz ma zaczerwienienie kolo ustek,jak nie daje smoczka to blednie, jak dostaje to sie obslinia i znowu zaczerwienia sie cholerstwo...ale staramy sie coraz mniej smoka uzywac, w zasadzie tylko na noc:)

Odnośnik do komentarza

Już po spacerku. Czapka i większy smok zakupione :Śmiech::Śmiech: na polku nawet ciepło tylko tak szaro - buro. Przynajmniej Młody się dotlenił i troszkę pospał, bo z tym w dzień u Nas kiepsko. Drzemie 3 -4 razy w ciągu dnia po 15 -30 minut :Smutny:

Odnośnik do komentarza

Ja mam kolejny powód do zmartwień. Majeczce strasznie od ponad tygodnia zaczęła pocic sie główka. Pogadałam z dziewczyną, której dziecko miało zdiagnozowana krzywicę w wieku 8 miesięcy i stwierdziłam że ma objawy. Poci sie jej główka, ma tzw. żabi brzuszek, strzyka jej cos w nóżce, ciemiaczko od dnia urodzenia w tym samym rozmiarze...
Jutro szczepienie i musze pogadac z pediatrą co dalej...Mam nadzieję, że nie jest za późno i Maja nie będzie miała wyraźnych zmian...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...