Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniedziałkowo

Nocka ok, pospaliśmy dzisiaj z Młodym do 10.30 :Szok: teraz zastanawiam się nad spacerkiem. Niby ciepło jest, troszku wieję ale tak jakoś dziwnie. Poczekam jeszcze trochę i zobaczymy co się z tego wykluje. A przydałoby się wybrać na miasto, trzeba Miśkowi czapki kupić, bo stare już trochę ciasne.

Odnośnik do komentarza

Anulka
miałam jechac do pediatry ale ta uznała, że skoro Maja nie ma gorączki to nic takiego i mam jutro jednak na wizyte przyjechać...zważą małą i zmierza i podejma decyzje o szczepieniu...

Mieliśmy szczepić Młodego w środę ale pediatra zawyrokował wczoraj, żeby poczekać do następnego tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Anulka
wiesz on to tłumaczył tym, że przecież wracam do pracy i może dać mi później...

Dzięki Bogu pracownik jeszcze sam sobie ustala termin urlopu. Jedynie w przypadkach ściśle określonych w kodeksie może od tego pracodawca odstąpić.

Odnośnik do komentarza

Ja też wiem, że można pociągnąć jeszcze urlop, dlatego ja po macierzyńskim wykorzystuję cały urlop za ubiegły rok oraz kilka dni z tego roku, tak by wrócić po świętach wielkanocnych do pracy... Jejku to za trochę ponad 2 miesiące :( Nie napawa mnie to radością :(

Widzę, że mój Synek przedrzemie cały dzionek z przerwami na jedzonko i krótkie zabawy, ta szaro-bura pogoda chyba tak na Niego działa, Luby też śpi, przyjechał o 3 po imprezce firmowej w nawet niezłym stanie, teraz odsypia, choć jak zionął w nocy to opary typowo dżamprezkowe ;)

Anulka mam nadzieję, że szybko przeziębienie i katarek Majeczce miną...

Izunia ale pospaliście :) Czyli pączusie Mikołajkowi nie zaszkodziły :)

Marysiu ja też nie idę z Piotrusiem na spacer, niby ciepło, ale pada i wieje, okropna pogoda, człowiek taki przymulony...

Kasiu może uda Ci się zdrzemnąć w ciągu dnia...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

witam
nocka...ehhh taka sobie..karmienie 21, 1 i 5.30.... jak sie skonczy mleko 1 to kupie dodatkowo 2 i zobaczymy jak maly zareaguje...Aniu kupilam hippa herbatke na trawienie, ale maly baki puszcza...jak stary:):Oczko: niech sie wypierdzi, lepiej ta strona niz ma sie plasac po jelitkach:Oczko::Śmiech:
ja dzis na obiad zrobiona wczoraj pieczarkowa, a jutro szaszlyk robie taki z piersi kurczaka i warzywkami, bez boczku:)i ryz:Śmiech::Spoko:
teraz sie troszke poobijam, dalej czekam na ta paczke z bobosklepu cos od srody dojsc nie moze...ciekawe cz dzisiaj bedzie:)
milego poniedzialku
Aha ja tez mam ochote zrobic dzis racuchy, chociaz robilam w sobote:Nieśmiały::Śmiech::Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...