Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

A tak przy okazji to tego pierwszego ząbka który tak slicznie sie komponuje w suwaczku mojej żony powyżej ja odkryłem jako pierwszy i nic do tej pory za to nie dostałem:36_1_78: Gdzieś słyszałem ze pół litra się nalezy...
Jeśli nie pół litra to chociaz pragnałbym otrzymac możliwośc wypicia tegoż pół litra w kulturalnym towarzystwie ludzi z mojej pracy na przykład.
Daje to publicznie pod rozwage mojej zonie. Co o tym sądzisz?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Luby Radości Serca
Witam.

radość serca
Ja zaraz zmykam z pracki, tak sie strucli makowej najadłam, że mi cukier chyba namaxa skoczył, spaaaaać :glass:
:)

No ładnie. A to ciasto miało byc dla współpracowników podobno...:P

Pozdrawiam

dziewczyna nawet ciasta sobie zjeść nie może..jawna inwigilacja :lup:

chyba jednak S odwiodę od pomysłu logowania się bo każdy kawałek ciasta bedzie wypomniany...o mądrzeniu nie wspomnę...ostatnio chciał robic porządek z Paniami na watku "a jak wasz popędzik?", na szczęście wybiłam mu ten pomysł z głowy :uff:

Odnośnik do komentarza

Anulka
Luby Radości Serca
Witam.

radość serca
Ja zaraz zmykam z pracki, tak sie strucli makowej najadłam, że mi cukier chyba namaxa skoczył, spaaaaać :glass:
:)

No ładnie. A to ciasto miało byc dla współpracowników podobno...:P

Pozdrawiam

dziewczyna nawet ciasta sobie zjeść nie może..jawna inwigilacja :lup:

chyba jednak S odwiodę od pomysłu logowania się bo każdy kawałek ciasta bedzie wypomniany...o mądrzeniu nie wspomnę...ostatnio chciał robic porządek z Paniami na watku "a jak wasz popędzik?", na szczęście wybiłam mu ten pomysł z głowy :uff:

No to byłaby akcja, miałam okazję raz z S pisać na gg, niezły zgrywus, także wolę nie myśleć co by się działo ;)

Niestety Aniu Luby teraz wykumał, że jest taki wątek i odgraża się, że tez będzie pisał "na popędziku" :36_2_34::36_2_34: Wolę nawet tego nie czytać :glass::glass:

Heh te nasze chłopy, są naprawdę pocieszni :36_2_34:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Luby Radości Serca
Witam.

A tak przy okazji to tego pierwszego ząbka który tak slicznie sie komponuje w suwaczku mojej żony powyżej ja odkryłem jako pierwszy i nic do tej pory za to nie dostałem:36_1_78: Gdzieś słyszałem ze pół litra się nalezy...
Jeśli nie pół litra to chociaz pragnałbym otrzymac możliwośc wypicia tegoż pół litra w kulturalnym towarzystwie ludzi z mojej pracy na przykład.
Daje to publicznie pod rozwage mojej zonie. Co o tym sądzisz?

Pozdrawiam

Mądrala :36_2_34::36_2_34::36_2_34: Popijawa, bo Synkowi ząbek wyszedł, dobreeee :36_2_34::36_2_34::36_2_34:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Luby Radości Serca
Witam.

A tak przy okazji to tego pierwszego ząbka który tak slicznie sie komponuje w suwaczku mojej żony powyżej ja odkryłem jako pierwszy i nic do tej pory za to nie dostałem:36_1_78: Gdzieś słyszałem ze pół litra się nalezy...
Jeśli nie pół litra to chociaz pragnałbym otrzymac możliwośc wypicia tegoż pół litra w kulturalnym towarzystwie ludzi z mojej pracy na przykład.
Daje to publicznie pod rozwage mojej zonie. Co o tym sądzisz?

Pozdrawiam

Mądrala :36_2_34::36_2_34::36_2_34: Popijawa, bo Synkowi ząbek wyszedł, dobreeee :36_2_34::36_2_34::36_2_34:

Luby widzę jak mój S, z byle powodu zrobi okazje by sie napić :36_2_34::36_2_34::36_2_34::36_2_34::36_2_34:

Odnośnik do komentarza

Asiulka zdjęcia bombowe, Juniorek boski, boski i jeszcze raz boski :Całus::Całus::Całus: Śliczna pamiątka.

My po szczepieniu Mikołaj waży uwaga 12 220g, co do centymetrów to nie wiem bo u Nas w przychodni nie mierzą :Wściekły: Młody czarował wszystkie babki w przychodni, przy ukłuciu było troszkę krzyku ale tak minimalnie ::):

Odnośnik do komentarza

ZA SIOSTRE MARYSI I ZA JEJ CORECZKE TERESKE ZEBY ZDROWO ROSŁA!

Izabelin
Asiulka zdjęcia bombowe, Juniorek boski, boski i jeszcze raz boski :Całus::Całus::Całus: Śliczna pamiątka.

My po szczepieniu Mikołaj waży uwaga 12 220g, co do centymetrów to nie wiem bo u Nas w przychodni nie mierzą :Wściekły: Młody czarował wszystkie babki w przychodni, przy ukłuciu było troszkę krzyku ale tak minimalnie ::):

dzielny czarownik:36_3_16: no i niezla wagga!!!: moj to nawet nie wazy 11kg nie ma!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...