Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo, hallo!

Gdzie sie wszyscy podziali???

U nas ciag dalszy okropnej pogody, wiec pewnie znowu nici ze spaceru:(((
Wczoraj na kursie bylam sama - beznadziejnie, bo stracony czas:( Kurde, tylko weszlam do szkoly i dostalam smsy od wszystkich, ze nie moga przyjsc...Ale przynajmniej dowiedzialam sie troche na temat historii miasta, w ktorym teraz mieszkam:)

Phillipek tez ma katar...

Milego dnia

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20040706/n/Nasza+Victoria+Maria+/dt/-6/k/bb49/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20070923/n/Nasz+Phillip+Leon/dt/-7/k/5903/age.png

Odnośnik do komentarza

Stronka za poprawę pogody

My już po spacerku. Pomimo słoneczka wiaterek zimny, więc długo nie chodziłyśmy. Gdy wracałyśmy spotkałyśmy sąsiadkę - starszą kobitkę typu plotkarka:lol:. A ona do Natalki - ale Cię mama na dwór w takie zimno zabrała - i do mnie, że to za zimno na spacery:36_2_49:. W ogóle co to ją obchodzi ? Czy Wy macie też takie sąsiadki ? Czy tylko u mnie w bloku są takie egzemplarze:36_2_13:?

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Witam

Dzisiaj byliśmy na USG w Prokocimiu jestem cholernie zadowolona, że tam pojechaliśmy pomimo tego, że jechaliśmy w niesamowitą śnieżycę, kilka razy staliśmy za tirami które nie mogły wyjechać pod górę, a na końcu z wywalonym językiem leciałam z Młodym na ręce do szpitala . Mikołaj miał zrobione USG brzuszka (nerek, wątroby, trzustki, woreczka żółciowego, pęcherza i węzłów chłonnych i dużych naczyń jamy brzusznej), tarczycy i węzłów na szyi oraz USG jąderek. Wsio ok, Miko ryczał przy badaniu jak syrena strażacka, ale pocieszam się, że nie było tak najgorzej, bo po Nim jeszcze lepsze wyjce były
Powiem tak, rzadko bywam w McDonaldzie ale teraz gdy tam będę wrzucę pieniądze do puszek z napisem Fundacja Ronalda McDonalda, bo dzięki niej mogłam dzisiaj upewnić się, że mój synek jest zdrowy ::):

Odnośnik do komentarza

Widzę, że i u Was pogoda taka sobie. Powiem Wam, że wkurzyłam się dzisiaj na bezmyślność kierowców. Jak spadnie śnieg i trochę przymrozi, to wszyscy narzekają na drogowców, że ich zima zaskoczyła ... a dzisiaj tylu baranów blokowało drogę, bo nie zdążyli zmienić opon na zimowe :Wściekły: to jest dopiero kretynizm roku :Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Kathrin
ania2012
Kathrin no to masz fajnie, u mnie w bloku aż się roi od takich sąsiadek :36_2_42:

Wspolczuje! Widac, ze sie babki nudza...

Aniu grunt to nie przejmować się głupim gadaniem i robić swoje. Jak się coś babie nie podoba to niech się nie patrzy, a komentarze to niech sobie zostawi dla męża.

Odnośnik do komentarza

czecs mamusie
ja tylko na chwilke!
musze was na troszke opuscic a konktretniej na ok 2 tyg
bo malz jtro zabiera laptopa i dopiero jak wroci to sie odezwe :(((((((
bardzo mi smutno z tego powodu..bardzo
bede tesknic za wami przez ten czas..moze uda mu sie wczesniej przyjechac??!!
bede o was codziennie myslala i zastanawiala sie co u was sie dzieje!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

bylismy w kinie na polskiej komedii "to nie tak jak myslisz kotku" rewelacja,kupa smiechu.polecam wam bardzo!
a u nas znowu z kamila kupka problem...nie mge sobie dac z nim rady..pije baaardzo duzo,dje mu lactulosum i nic...dzisiaj tak sie darl i wyl..matko..i nic za cholere..w majtki popusci troszke ale juz w toalecie za nic..nawet jz 2 razy zwymiotowl tak beczal!!!!
jutro jeszcze zapodam mu z rana czopki glicerynowe..a jak to nie pomoze to chyba szpital!!!!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Monia My też będziemy za Tobą tęsknić. Co do kupki Kamilka to radzę iść do pediatry i poprosić go o wypisanie skierowania na konsultację do gastroenterologa. Szkoda, żeby dziecko się męczyło a każda wizyta w ubikacji była dla Niego koszmarem, bo to nie o to chodzi ::(:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...