Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
Izabelin
Luby Radości Serca
Na wstepie chciałbym podziękować za te wszystkie komplementy jakie mnie spotkały 1-2 dni temu kiedy to moja żonka pochwaliła mnie przed userkami tego forum. Komplementy zasłużone, moja próżność troszke zaspokojona. Zawsze wiedziałem że przyjdzie taki moment w którym sie okaże ze to ja mialem racje a nie Wy, że złozycie hołd mojej inteligencji, wytrwałości, wewnetrznej energii i całokształtowi mojej osobowości... Nawet Iza - ha!
Dziękuje i polecam się na przyszłość

No to już wiemy, kto będzie za nianię robił na wyjeździe :Śmiech:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

:smieszne::smieszne::sofunny::sofunny::sofunny:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Ja wykąpana, nabalsamowana, zrelaksowana, necik, zaraz książka i w końcu trzeba będzie iśc spać, ale to jeszcze troszkę :)

Ząb przestał boleć, sam ząb ok, znów mi dokucza stan zapalny... Ja mam bardzo wrażliwe dziąsła i poza tym odsłonięte szyjki zębów i stąd takie "atrakcje"...

Ja jeszcze przed kąpielą, mam nadzieję, że zaraz kopa na rozruch dostanę :Uśmiech:

A z tymi zębami to współczuję. Dzięki Bogu może i nie mam pieknych zębów :Smutny: ale za to nie dokuczają :Uśmiech: chociaż moim marzeniem jest mieć piękne i wszystkie w kupie ząbale :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Witam

Nocka ok, tylko Młody mógłby pospać dłużej :Śpiący:
Żancia kawa raz :Śmiech:

Joasiu widocznie wczoraj był taki "dobry" dzień na poprztykanie się z małżonkiem, u Nas też było spięcie :Smutny: co do sali to postaram się dzisiaj wysłaś namiary.

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ja jakiś czas temu tez wolałam być sama niż z Wojtkiem, jak tylko w pracy wracał, to zaraz mnie strasznie wkurzał. Na szczęscie to juz minęłpo teraz jestem z nim szczęśliwa, rozumiemy się bez słów, chociaż oczywiście sprzeczki się zdarzają.
Asiu, Monia życze aby u was się tez poprawiło i mam nadzieję, że stwierdzenie mam dość małżeństwa jest troche na wyrost:Oczko::Oczko:
Asiu faktycznie wczoraj sobie odpoczełam , zwłaszcza że popołudniu jeszcze zostawiłam Nikośke u mamy i poszliśmy z Wojtekiem na pizze, także mieliśmy czas pogadać, bo ostatnio było z tym ciężko przy ciągle wyjącym dziecku.:Uśmiech:

Teraz musze jechać znów do laboratorium, mam nadzieję że znów będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...