Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

MYSZKA_MIKI
niech tylko przyjda przelewy , od razu idziemy z córą na zakupki, kupimy jej za to jakies fajne ubranka na lato

To Nikolka będzie miała wypas :)

My to wszystko powydawaliśmy, wokół mnóstwo dzieciaczków, więc ciuszki też dalej są w obiegu :)
Ja planuję Piotrusiowi teraz jakąś fajną kurteczkę kupić, w sobotę kupiłam Mu dwie czapki, badanki i rajtuzki :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Anulka
Dzien Dobry

Wyć mi się chce. Wróciliśmy wczoraj wieczorem. Miki cały wysypany, leje mu się z nosa. Nie wiem czy to alergia czy szkarlatyna. W sobotę dzwonili, że Majusi morfologia w dolnych granicach normy. Ku..a mam już dosc :Zły::Zły::Zły::Zły::Zły:

Cześć Aniu,

Kur... to się naprawdę narobiło :( Bezapelacyjnie zdrowia dla Majusi i Mikusia, co to za wysypka? Aniu, a może coś zjadł i Go wysypało? Wspólczuję nerwów, trzymaj się Kochana! PRZYTULAM!

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
MYSZKA_MIKI
niech tylko przyjda przelewy , od razu idziemy z córą na zakupki, kupimy jej za to jakies fajne ubranka na lato

To Nikolka będzie miała wypas :)

My to wszystko powydawaliśmy, wokół mnóstwo dzieciaczków, więc ciuszki też dalej są w obiegu :)
Ja planuję Piotrusiowi teraz jakąś fajną kurteczkę kupić, w sobotę kupiłam Mu dwie czapki, badanki i rajtuzki :)

ja tez częśc pooddawałam ( nie wiem czy w ogóle wam wspominałam że moja siostra jest w ciąży???w 6 miesiącu:Śmiech: ale u nas chłopaki górą, więc niektóre ciuszki się kompletnie nie nadają

Anulka
Dzien Dobry

Wyć mi się chce. Wróciliśmy wczoraj wieczorem. Miki cały wysypany, leje mu się z nosa. Nie wiem czy to alergia czy szkarlatyna. W sobotę dzwonili, że Majusi morfologia w dolnych granicach normy. Ku..a mam już dosc :Zły::Zły::Zły::Zły::Zły:

Zdrówka dla dzieciaczków Aniu !!! a morfologia co prawda dolne granice, ale w normie tak ??? to nie jest aż tak źle , głowa do góry zajma się nimi specjalisci i wyjdziecie na prosta ze wszystkim !!!

Odnośnik do komentarza

witajcie
przepraszam, ze wczoraj tu nie wchodzilam jakos tak...kolano mnie do tegowszystkiego boli i spuchło:Kiepsko::Męki:sama nie wiem o co chodzi:Niespodzianka:
Spoznione ale szczere buziaki na kolejne miesiace dla ZUZI i IGORKA...rosnijcie zdrowow kochane maluszki na pocieche
Oleńko najlepszego....:Usteczka::Całus:

Myszko....Nikolka slicznie mowi mama...moj maly tylko tata i baba a mama to juz bardzo rzadko :( takze brava dla twojej niuni
Monia w ojjj mam nadzieje, ze Pietruszce wroci dobry humor i apetyt ale to jeszcze moze minac troszke czasu, poczatek ospy najgorszy a dla takiego maluszka to juz tragedia:Męki:
Asienko...to zycze zdroweczka dla twojego Piotrusia zeby wyniki wyszly ok...no wiesz kazdy moze miec lepszy i gorszy humor a twoj maly pewnie juz wyczuwal , ze bedzie mial badanko:(
Joasiah...z tymi pieniazkami to wiecznie sie narzeka...ja tez nie mam w czymc chodzic i schudnac na razie nie moge tez wiec nie wiem jak to bedzie:(:Męki: i zycze , zeby sie rozkrecil interes z reczna robotka...bo wkladasz w to tyle serduszka:):Śmiech:
Anulko ojjj duzo zdrowka twoim dzieciaczka....oby Mikusiowi szybko przeszła ta wysypka i oby to nie byla szkarlatyna:( i buziaki dla Majeczki, bo mimo , ze w dolnych granicach normy to jednak jeszcze norma:) duzo sily Aniu bo cos ostatnio los ci nie oszczedza:(
Marys...no to droga eliminacji...kurcze a dawalas malemu z kurczakiem??ja daje narazie tylko indyka..podobno nie uczula, albo mniej niz kurczak

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...