Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Miesiąca - Wrzesień"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!

nadszedł nowy miesiąc, a wraz z nim, szukamy Wrześniowego Użytkownika Miesiąca!
:36_2_53:
tym razem oprócz przyglądania się Wam i Waszemu głosowaniu, chcielibyśmy abyście napisali za co lubicie Parenting.pl
odpowiedzi będą brane pod uwagę w szukaniu Wrześniowego Użytkownika!!

:11_6_206:

Konkurs będzie trwał cały miesiąc, a na Wrześnióweczkę czeka...

cudowna biedronkowa myszka do komputera!!

Żeby Wam się chętnie do nas klikało!! :smile_move::smile_move:

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/76/85/63/2576856351

Zapraszamy do zabawy!!

Regulamin Konkursu "Użytkownik Miesiąca - Wrzesień"

Redakcja

Odnośnik do komentarza

Regulamin mówi:

9. W ciągu 2 dni roboczych od zakończenia Konkursu zostanie zwołane zebranie Komisji Konkursowej w celu wyłonienia zwycięzców Konkursu.

10. Informacja o wygranych nagrodach zostanie umieszczona na stronie Parenting.pl , na forum w wątku konkursowym pt. Użytkownik Miesiąca – sierpień (zwanym dalej: „Miejscem Konkursu”) w dniu 04.09.2012 roku.

:smile_move::smile_move::smile_move:

Odnośnik do komentarza

Na forum trafiłam będąc już w ciąży. Tak w sumie trochę przez przypadek, bo szukałam kalkulatora do wyliczenia daty porodu. No i cóż, to był jeden z fajniejszych przypadków w moim życiu :)
Na początku forum traktowałam jedynie jako źródło wiedzy, a w przypadku niedoświadczonej ciężarówki, a potem matki każda informacja była cenna :)
A potem poznałam tu świetne dziewczyny, z którymi można konie kraść i z którymi zawsze można porozmawiać o błahostkach i o poważnych sprawach.
Niektóre z nich poznałam już na żywo, a kolejne spotkania są już w planie :yuppi:
Parenting.pl jest doskonałym miejscem do doedukowania się w pewnych kwestiach (nie tylko związanych z dziećmi), do rozmowy, wymiany doświadczeń, a także do poznania osób, które myślą podobnie jak my i które być może będą z nami jeszcze przez długi czas :)
A dodatkowo bardzo doceniam to, że forum się rozwija, jest modernizowane, cały czas 'żyje' i dużo się tu dzieje. Podoba mi się również fakt, że my zwykli śmiertelnicy (czyt. użytkownicy forum) mamy wpływ na część decyzji i nasze pomysły też bierze się pod uwagę.
Ukłony na pewno należą się Redakcji, ale nie oszukujmy się (będzie nieskromnie :hahaha:) to przede wszystkim dzięki nam, forumowiczkom, Parenting.pl jest takim fajnym miejscem :)

Odnośnik do komentarza

I ja na forum trafiłam będąc w ciąży.
Szukałam jakiś informacji.
Poznałam tu wiele osób, jak również odbyło się parę spotkań.
Na forum można pogadać o wszystkim, o czymś ważnym i o małoistotnym.
Zawsze dziewczyny służą radą i dobrym słowem, jak również można się pośmiać.
Nie mam umysłu humanistycznego, ale pare zdań skleciłam :hahaha:

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil

Ukłony na pewno należą się Redakcji, ale nie oszukujmy się (będzie nieskromnie :hahaha:) to przede wszystkim dzięki nam, forumowiczkom, Parenting.pl jest takim fajnym miejscem :)


To prawda Daf!! To wszystko dzięki Wam! Jesteśmy dla Was i dla Was się rozwijamy, ale jedno faktycznie trzeba Wam przyznać - jesteście najcudowniejszymi Forumowiczkami i Forumowiczami. Inne redakcje mogą tylko pomarzyć, zwłaszcza o takich superbabkach jak Wy!
Wiele osób z naszej redakcji to mamusie i tatusiowie, którzy zawzięcie czytają Wasze porady, opinie, doświadczenia - nawet sobie nie wyobrażacie jak ważne jest dla nas to co piszecie, jak i sama Wasza obecność! Dziękujemy!! :)

:23_30_126::23_30_126::23_30_126:

Odnośnik do komentarza

Ja parenting uwielbiam za to, że pomógł mi rozwiązać wiele problemów, rozwiał wiele moich wątpliwości. Wiem, że mogę tutaj liczyć na Waszą pomoc, poradę. Wielkim plusem tego forum jest, że można zwrócić się do fachowca- pediatry, położnej i uzyskać profesjonalną odpowiedź. Nie raz z tej pomocy korzystałam. Trafiłam tutaj w poszukiwaniu jakiś informacji o żywieniu niemowląt i zostałam na stałe. Wrześnioweczki 2011 stały się moim ukochanym działem w którym znalazłam świetne koleżanki, a moze nawet przyjaciółki. Z kilkoma z nich mialam nawet okazję poznać się osobiście i znamy się lepiej, niż z osobami, które znam praktycznie od urodzenia. Forum dało mi bardzo wiele i bardzo żaluję, że nie trafiłam tutaj wczesniej, że nie mogłam przezywać razem z Wami okresu ciąży, porodu, okresu noworodkowego. Czasu nie cofnę. Lepiej późno niż wcale:)

Zapraszam na bloga: www.szczescie-mamy.blogspot.com
Wszystko dla mamy i jej niesfornego szkraba.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vflouqfjnwhv.png

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Daff, głosujemy kto ma zostać Użytkownikiem Wrzesnia! Można głosowac na innych Forumowiczów jak i na siebie - tak jak zawsze :36_1_11:
My widzimy statystyki, ale chodzi też o Wasze zdanie, bo same statystki to nie wszystko!

Dziękuję :)
Nie doczytałam o tym głosowaniu w pierwszym poście, więc myślałam, że w tym miesiącu tylko wypowiedzi na temat forum :)

Ale skoro tak, to od razu głosuję na parę moim zdaniem najbardziej zaangażowanych forumowiczek:
Mosia
Frania
IWA23
agusia20112
Oopsy
- nie wiem czy mogę, bo to nasza świeżutka moderatorka :)
Yvonne
curry
Helena
Martek73

To takie moje typy, które w oczy mi się swoją aktywnością rzuciły. Ale na pewno jeszcze parę osób sobie przypomnę za chwilę :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Redakcja
Daff, głosujemy kto ma zostać Użytkownikiem Wrzesnia! Można głosowac na innych Forumowiczów jak i na siebie - tak jak zawsze :36_1_11:
My widzimy statystyki, ale chodzi też o Wasze zdanie, bo same statystki to nie wszystko!

Dziękuję :)
Nie doczytałam o tym głosowaniu w pierwszym poście, więc myślałam, że w tym miesiącu tylko wypowiedzi na temat forum :)

Ale skoro tak, to od razu głosuję na parę moim zdaniem najbardziej zaangażowanych forumowiczek:
Mosia
Frania
IWA23
agusia20112
Oopsy
- nie wiem czy mogę, bo to nasza świeżutka moderatorka :)
Yvonne
curry
Helena
Martek73

To takie moje typy, które w oczy mi się swoją aktywnością rzuciły. Ale na pewno jeszcze parę osób sobie przypomnę za chwilę :)

dziękuję:*
ale mi miło:)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Redakcja
Daff, głosujemy kto ma zostać Użytkownikiem Wrzesnia! Można głosowac na innych Forumowiczów jak i na siebie - tak jak zawsze :36_1_11:
My widzimy statystyki, ale chodzi też o Wasze zdanie, bo same statystki to nie wszystko!

Dziękuję :)
Nie doczytałam o tym głosowaniu w pierwszym poście, więc myślałam, że w tym miesiącu tylko wypowiedzi na temat forum :)

Ale skoro tak, to od razu głosuję na parę moim zdaniem najbardziej zaangażowanych forumowiczek:
Mosia
Frania
IWA23
agusia20112
Oopsy
- nie wiem czy mogę, bo to nasza świeżutka moderatorka :)
Yvonne
curry
Helena
Martek73

To takie moje typy, które w oczy mi się swoją aktywnością rzuciły. Ale na pewno jeszcze parę osób sobie przypomnę za chwilę :)

no właśnie moderatorki chyba nie mogą być kandydatkami

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Daff a Kubuś na tych zajęciach z kucykiem to w jakiś kask jest ubierany?
dzieci tylko jeżdżą czy też np karmią ?ja bardzo bym chciała aby u nas takie zajecia były,tym bardziej,że są dwie stadniny w pobliżu
może warto by podsunąć taki pomysł
ciekawe jak to wygląda ze strony urzędowej
czy trzeba jakieś pozwolenie,np z sanepidu?i co z uczuleniami dzieci-koń może uczulać?

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

a teraz zgłupiałam- bo zawsze wszędzie się używam nicka Yvonne, a tu przecież mam Yvone, bo Yvonne było zajęte- to chodzi o mnie?;)
Jeśli tak, to ja też się nieskromnie zgłoszę, bo mysz mi się baardzo podoba, a moja jak już wcześniej pisałam coś fiksuje, wiec się przyda;)
No i jeśli to o mnie chodzi to dziękuję bardzo za wyróżnienie:) nie spodziewałam się powiem szczerze.

a chciałam jeszcze zagłosować na:
Inkaaa
Martek73
Daffodil
agusia20112
mosia
IWA23

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...