Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Reggeneracyjna

Czy kreska na teście ciążowym musi być SUPER WYRAŹNA?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iskra77

Dziewczyny u mnie jest 34 dc. Dziś zrobiłam test. Bardzo blada kreska. W poniedziałek byłam u lekarza powiedziała, że jak nie dostanę okresu to pod koniec tygodnia test. Ale jakoś obawiam się że ta słaba kreska to nie ciąża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gamoniasta

Witam mam pytanie robiłam wczoraj test ciazowy i pokazało 1 kreskę mocna a druga bardzo leko była widoczna i dziś rano powtuzylam i była troszkę bardziej widoczna ale blada czy jestem wciazy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem ciąża. Aczkolwiek u mnie testy codziennie 4 dni pod rząd i dwie kreseczki coraz mocniejsze a lekarz nie widzi ciąży ☹️ dzisiaj beta i jutro się okaze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karla

hej dziewczyny:)

czy widzicie druga kreske? Dziś z rana zrobiony test , dwa dni  po spodziewanej miesiączce. Są powody do radości czy nie?:)
zdjęcie testu: https://iv.pl/image/GtOP2vz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

Kreska jest  powtorz test za dwa dni albo idz na bete w poniedzialek bedziesz miala pewnosc. Po cichu gratuluje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
W dniu 30/5/2020 o 2:01 PM, Gość Karla napisał:

hej dziewczyny:)

czy widzicie druga kreske? Dziś z rana zrobiony test , dwa dni  po spodziewanej miesiączce. Są powody do radości czy nie?:)
zdjęcie testu: https://iv.pl/image/GtOP2vz

No jest czym się cieszyć. Gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulka

Ja jeszcze walczę, za nami 6 cykl i nic z tego, przez 3 minione sprawdzam owulację testerem ze śliny, mam do niego aplikację no i czekamy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasiaaa

Cześć również mam jasną kreskę na teście, dodam że test strumieniowy. Powtórzyłam test i wyszło to samo. Trzeci test wykonałam plytkowy I wyszedł wynik negatywny. 

Okres spóźnia mi się ok 4 dni. Odczuwam ból piersi i ból brzucha szczególnie w dniu kiedy powinnam dostać okres. 

Czy jest szansa że jestem w ciąży? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
10 godzin temu, Gość Kasiaaa napisał:

Cześć również mam jasną kreskę na teście, dodam że test strumieniowy. Powtórzyłam test i wyszło to samo. Trzeci test wykonałam plytkowy I wyszedł wynik negatywny. 

Okres spóźnia mi się ok 4 dni. Odczuwam ból piersi i ból brzucha szczególnie w dniu kiedy powinnam dostać okres. 

Czy jest szansa że jestem w ciąży? 

Szansa jest. Niech idzie Pani na betę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...