Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Miss Forum Parenting.pl"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

juz chyba zakończona dyskusja, ale chciałam coś napisać

iszmaona
Prywatność o której jedna z was wspomniała to chyba nie najbardziej trafne w tym przypadku określenie. Bo tu nie ma za gorsz prywatności. To jest publiczne forum, kto chce może zrobić z takimi zdjęciami co chce. I nie chodzi że te zdjęcia nie są wulgarne, tylko o epatowanie nagim tyłkiem w internecie. I to nie dla tego misia którego można wygrać, ale dla pochlebstw, dla prześciganiu się w tym która ma ładniejszy biust, a która tyłek. I robią to matki, które dają przykład swoim dzieciom. A później 12 latki wstawiają podobne zdjęcia na NK.
Możecie szydzić ile wlezie, pisać o średniowieczu, golfach, nie rusza mnie to.
Odpowiem na kilka pytań:
1. wiem, ze mój mąż nie wystawia swoich zdjęć w slipach żeby wygrać autko.
2. I jestem dumna z relacji które sobie stworzyliśmy, dbamy o naszą intymność, prywatność, nie wystawiając jej na podgląd byle kogo. I że wystarcza mi uwielbienie mojego męża, nie muszę szukać łatwych pochlebstw w internecie.
3. na świra w internecie łatwiej trafić niż na plaży, gdziee w podobnych strojach łażą setki osób.

a skąd wiesz?
piszesz, że ciebie wszyscy tu za zdanie szykanują, wyśmiewają itd.
ale skąd wiesz dlaczego my tu zdjęcia wstawiamy?
jakbyś się trochę w temacie zorientowała, to może byś troszkę inaczej napisała albo w ogóle milczała.
konkurs na miss wziął się właśnie z pomysłu zdjęć w bikini w innym konkursie, i wszystko było z humorem, a nie w stylu: patrzcie jaka jestem sexi, zachwycajcie się a ja posłucham/poczytam.
weź troszkę przystopuj i nie chodzi mi tu o Twoje poglądy, nieważne czy "staroświeckie" czy nie, ale z textami typu "ale z was matki"

iszmaona
Daffodil
Iszmaona naprawdę cieszę się, że relacja stworzona z mężem napawa Cię duma, ale litości, dlaczego swój styl życia narzucasz innym?
Już nie raz na forum wychodziło jak diametralnie czasem różnią się poglądy na wiele różnych spraw, ale dla mnie to szczyt braku kultury i tolerancji kiedy ktoś pisze 'ja robię tak, jeśli ktoś robi inaczej, to robi źle'.
taki był temat konkursu.

nie taki był temat tego konkursu. Bikini było jedynie sugestią.
Dla mnie brakiem kultury jest obśmiewanie innego niż własne zdania - a to na wstępie zrobiłyście, i nadal robicie. Tolerancja? Wykaż tolerancję szanując moje zdanie.

Iwa
z tobą to szkoda dyskutować.

owszem, śmiałam się, bo to dla mnie śmieszne.
ale nie piszę, co z Ciebie za matka czytając Twoje wypowiedzi.

dziwi mnie, że nie odezwałaś się przy konkursie na najwięcej napisanych postów, że zamiast dzieci wychowywać to na forum siedzimy.
no, chyba, że pisałaś, nie wiem muszę sprawdzić

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

no i ja nie trafiłam też w dyskusję, a chciałabym coś napisać.
iszmaona szanuję Ciebie i to,że nie chcesz upubliczniać swoich zdjęć. nikt Cię do tego nie zmusza , nie nakazuje. To jest zabawa. My się świetnie bawiłyśmy. a jeśli Ty nie bierzesz udziału w tej zabawie nie rozumiem po co w ogóle zabierasz głos?? obrazić kogoś tylko dlatego, ze nie myśli tak jak Ty?? napisałaś, ze nie krytykujesz dziewczyn, ale postawę. jakby nie patrzyć jest to połączone. możesz nie krytykować ich wyglądu- ale krytykując postawę to nadal krytykujesz tego, kto tak się zachowuje.
piszesz o kulturze.. a Ty ją masz?? wchodzisz tutaj nie chcąc brać udziału w konkursie i wypowiadasz się jakbyś była wyrocznią. tolerancja?? a dlaczego Ty nie potrafisz tolerować tego, że my możemy mieć inne zdanie i inny pogląd na tę sprawę?
bez urazy, ale ja nie chodzę po wątkach i nie traktuję ludzi jako gorszych tylko dlatego, ze mają inne patrzenie na różne sprawy niż moje. jeśli coś mnie nie interesuje to tam nie wchodzę. i tyle.
I po co ta cała sytuacja??
Mimo wszystko pozdrawiam i mam nadzieję, że jak się spotkamy na innym wątku będziemy umiały normalniej ze sobą porozmawiać:)

Odnośnik do komentarza

Drogie Panie!

Pozwolę dodać coś od siebie...
konkurs został ogłoszony bardzo spontanicznie, w formie żartów padło hasło fotka w bikini, a że dziewczyny zaczęły wstawiać swoje fotki - czemu nie nagrodzić?
Jesteście piękne, atrakcyjne, jesteście supermamami. Dajecie motywację innym kobietom, że można być seksowną mamą. Na pewno jest wielu czytelników naszego forum, którzy kibicują i Waszym Dzieciaczkom w konkursach i Wam. Do tego, rozmawiamy między sobą i fajnie jest zobaczyć jak wyglądacie. To ma na celu zbliżenie nas do siebie.
Wszystkie fotki, które są wstawiane są sprawdzane. Gdyby naruszały pewne granice, zostałyby usunięte. Te fotki, które się pojawiają, nie wykraczają poza "dobrą normę". Ten konkurs ma być zabawą, jeśli ktoś nie chce brać udziału - rozumiemy to, ale niech da szansę na zabawę innym! Myślę, że w necie jest tak dużo portali społecznościowych, że w serwisie dla rodziców raczej nikt nie szukałby zdjęć kobiet.
Chciałabym abyśmy się wszyscy szanowali, tolerowali i nie narzucali swojego zdania innym, bo przecież gdyby każdy miał takie samo zdanie - byłoby nudno!
Ja serdecznie zapraszam do zabawy, bo taki jest cel - bawimy się!

:mylove:

Odnośnik do komentarza

Arisa
iszmaona
Prywatność o której jedna z was wspomniała to chyba nie najbardziej trafne w tym przypadku określenie. Bo tu nie ma za gorsz prywatności. To jest publiczne forum, kto chce może zrobić z takimi zdjęciami co chce. I nie chodzi że te zdjęcia nie są wulgarne, tylko o epatowanie nagim tyłkiem w internecie. I to nie dla tego misia którego można wygrać, ale dla pochlebstw, dla prześciganiu się w tym która ma ładniejszy biust, a która tyłek. I robią to matki, które dają przykład swoim dzieciom. A później 12 latki wstawiają podobne zdjęcia na NK.
Możecie szydzić ile wlezie, pisać o średniowieczu, golfach, nie rusza mnie to.
Odpowiem na kilka pytań:
1. wiem, ze mój mąż nie wystawia swoich zdjęć w slipach żeby wygrać autko.
.

Nikt nagiego tyłka jeszcze nie zamieścił.
A to,że dziewczyny pokazują się w stroju...::):
Wszystkie są zajebiste i super poznać nowe buzki:36_3_15:

1.A jest taki konk??:36_1_1:

no właśnie czy jest gdzieś taki konk?:D dla nowego auta mój mąż to by się chyba nago pokazał :hahaha:

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

Odnośnik do komentarza

kamka88
Arisa
iszmaona
Prywatność o której jedna z was wspomniała to chyba nie najbardziej trafne w tym przypadku określenie. Bo tu nie ma za gorsz prywatności. To jest publiczne forum, kto chce może zrobić z takimi zdjęciami co chce. I nie chodzi że te zdjęcia nie są wulgarne, tylko o epatowanie nagim tyłkiem w internecie. I to nie dla tego misia którego można wygrać, ale dla pochlebstw, dla prześciganiu się w tym która ma ładniejszy biust, a która tyłek. I robią to matki, które dają przykład swoim dzieciom. A później 12 latki wstawiają podobne zdjęcia na NK.
Możecie szydzić ile wlezie, pisać o średniowieczu, golfach, nie rusza mnie to.
Odpowiem na kilka pytań:
1. wiem, ze mój mąż nie wystawia swoich zdjęć w slipach żeby wygrać autko.
.

Nikt nagiego tyłka jeszcze nie zamieścił.
A to,że dziewczyny pokazują się w stroju...::):
Wszystkie są zajebiste i super poznać nowe buzki:36_3_15:

1.A jest taki konk??:36_1_1:

no właśnie czy jest gdzieś taki konk?:D dla nowego auta mój mąż to by się chyba nago pokazał :hahaha:

Yvone
kamka88

no właśnie czy jest gdzieś taki konk?:D dla nowego auta mój mąż to by się chyba nago pokazał :hahaha:

mój tez dopytywał gdzie to taki konkurs jest;)

Eeeee to moze ja zorganizuje hehe bede jako jedna z jury:hahaha::hahaha::hahaha:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
kamka88
Arisa

Nikt nagiego tyłka jeszcze nie zamieścił.
A to,że dziewczyny pokazują się w stroju...::):
Wszystkie są zajebiste i super poznać nowe buzki:36_3_15:

1.A jest taki konk??:36_1_1:

no właśnie czy jest gdzieś taki konk?:D dla nowego auta mój mąż to by się chyba nago pokazał :hahaha:

Yvone
kamka88

no właśnie czy jest gdzieś taki konk?:D dla nowego auta mój mąż to by się chyba nago pokazał :hahaha:

mój tez dopytywał gdzie to taki konkurs jest;)

Eeeee to moze ja zorganizuje hehe bede jako jedna z jury:hahaha::hahaha::hahaha:

Mammi weźmiesz mnie na swoją osobistą asystentkę? :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Yvone nigdzie nie napisałam nic o tym jakie to z was straaaszne matki. napisałam jedynie, że dzieci biorą przykład z góry. Więc jśli mama pokazuje się obcym ludziom w bikini, to córka też będzie. Wystarczy przeglądnąć co dzieciaki wystawiają na NK. 11 latki w stanikach. Nie szydziłam równiez z nikogo, choć mogłam dac się porwać fali ogólnego szyderstwa jakie tu zagościło, a łatwo szydzić z nagości.
Polecam stronę wiocha.pl -zobaczcie co ludzie robią ze zdjęciami znalezionymi na NK, FB, forach. Kopiują i szydzą.

Jeśli chodzi o męża, o jego zdanie, to dla mnie niezrozumiała jest postawa taką jaką prezentuje większość wypowiadajacych reprezentuje. Nie chodzi przeciez o pytanie o zgodę, ale o to zdanie, o to czy nie będzie przeszkadzało jeśli się pokażę w takiej a nie innej odsłonie. Z szacunku dla partnera.

Kto chce dobrze zrozumiec moje wypowiedzi ten rozumie, a kto nie, niech błądzi nadal.

Ode nie tyle. Kończę temat.

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Yvone nigdzie nie napisałam nic o tym jakie to z was straaaszne matki. napisałam jedynie, że dzieci biorą przykład z góry. Więc jśli mama pokazuje się obcym ludziom w bikini, to córka też będzie. Wystarczy przeglądnąć co dzieciaki wystawiają na NK. 11 latki w stanikach. Nie szydziłam równiez z nikogo, choć mogłam dac się porwać fali ogólnego szyderstwa jakie tu zagościło, a łatwo szydzić z nagości.
Polecam stronę wiocha.pl -zobaczcie co ludzie robią ze zdjęciami znalezionymi na NK, FB, forach. Kopiują i szydzą.

Jeśli chodzi o męża, o jego zdanie, to dla mnie niezrozumiała jest postawa taką jaką prezentuje większość wypowiadajacych reprezentuje. Nie chodzi przeciez o pytanie o zgodę, ale o to zdanie, o to czy nie będzie przeszkadzało jeśli się pokażę w takiej a nie innej odsłonie. Z szacunku dla partnera.

Kto chce dobrze zrozumiec moje wypowiedzi ten rozumie, a kto nie, niech błądzi nadal.

Ode nie tyle. Kończę temat.

Widzę, że ostatnie słowo musisz mieć, mimo delikatnych sugestii Redakcji i wszystkich forumowiczek...
Mimo wszystko cieszę się, że temat kończysz i przestajesz przynajmniej w tym wątku konkursowym bruździć.

Dziękujemy Ci, że pozwalasz nam błądzić nadal, niesamowita ulga, że zgoda jest :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
ma-mmi
kamka88

no właśnie czy jest gdzieś taki konk?:D dla nowego auta mój mąż to by się chyba nago pokazał :hahaha:

Yvone

mój tez dopytywał gdzie to taki konkurs jest;)

Eeeee to moze ja zorganizuje hehe bede jako jedna z jury:hahaha::hahaha::hahaha:

Mammi weźmiesz mnie na swoją osobistą asystentkę? :hahaha:
Dawaj Daff zobaczymy jakie ciastka maja nasze kolezanki.
Iszamona jeszcze nie doczytalam twojego ostaniego posta, ale wszystki poprzednie tak. Mysle ze redakcja juz Ci wyjasnila wszystko, a jesli nie rozumiesz to ja tez postaram sie lopatologicznie. Nie bierzesz udzialu w zabawie to nie widze sensu bys sie udzielala. I skoro tyle zagrozen w necie to ja sie zastanawiam co tu jeszcze robisz.
Tyle ode mnie. I bez urazy, ale taka jest prawda.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
iszmaona
Yvone nigdzie nie napisałam nic o tym jakie to z was straaaszne matki. napisałam jedynie, że dzieci biorą przykład z góry. Więc jśli mama pokazuje się obcym ludziom w bikini, to córka też będzie. Wystarczy przeglądnąć co dzieciaki wystawiają na NK. 11 latki w stanikach. Nie szydziłam równiez z nikogo, choć mogłam dac się porwać fali ogólnego szyderstwa jakie tu zagościło, a łatwo szydzić z nagości.
Polecam stronę wiocha.pl -zobaczcie co ludzie robią ze zdjęciami znalezionymi na NK, FB, forach. Kopiują i szydzą.

Jeśli chodzi o męża, o jego zdanie, to dla mnie niezrozumiała jest postawa taką jaką prezentuje większość wypowiadajacych reprezentuje. Nie chodzi przeciez o pytanie o zgodę, ale o to zdanie, o to czy nie będzie przeszkadzało jeśli się pokażę w takiej a nie innej odsłonie. Z szacunku dla partnera.

Kto chce dobrze zrozumiec moje wypowiedzi ten rozumie, a kto nie, niech błądzi nadal.

Ode nie tyle. Kończę temat.

Widzę, że ostatnie słowo musisz mieć, mimo delikatnych sugestii Redakcji i wszystkich forumowiczek...
Mimo wszystko cieszę się, że temat kończysz i przestajesz przynajmniej w tym wątku konkursowym bruździć.

Dziękujemy Ci, że pozwalasz nam błądzić nadal, niesamowita ulga, że zgoda jest :hahaha:
:sofunny::sofunny::sofunny:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
ma-mmi
Daffodil

Mammi weźmiesz mnie na swoją osobistą asystentkę? :hahaha:
Dawaj Daff zobaczymy jakie ciastka maja nasze kolezanki.

Dziewczyny możecie nadsyłać mężowskie zdjęcia, jury już jest :hahaha:

Daff jury jest, a nagroda? Ja jedno auto podbiore synowi, nie badz taka dorzuc i Ty jedno :hahaha:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Yvone nigdzie nie napisałam nic o tym jakie to z was straaaszne matki.napisałam jedynie, że dzieci biorą przykład z góry. Więc jśli mama pokazuje się obcym ludziom w bikini, to córka też będzie. Wystarczy przeglądnąć co dzieciaki wystawiają na NK. 11 latki w stanikach. Nie szydziłam równiez z nikogo, choć mogłam dac się porwać fali ogólnego szyderstwa jakie tu zagościło, a łatwo szydzić z nagości.
Polecam stronę wiocha.pl -zobaczcie co ludzie robią ze zdjęciami znalezionymi na NK, FB, forach. Kopiują i szydzą.
Jeśli chodzi o męża, o jego zdanie, to dla mnie niezrozumiała jest postawa taką jaką prezentuje większość wypowiadajacych reprezentuje. Nie chodzi przeciez o pytanie o zgodę, ale o to zdanie, o to czy nie będzie przeszkadzało jeśli się pokażę w takiej a nie innej odsłonie. Z szacunku dla partnera.
Kto chce dobrze zrozumiec moje wypowiedzi ten rozumie, a kto nie, niech błądzi nadal.
Ode nie tyle. Kończę temat.

ja nie wspominałam nic o strasznych matkach. polecam przeczytać jeszcze raz, bo chyba jednak nie zrozumiałaś. ale sama napisałaś, kto będzie chciał to zrozumie..
i uwierz mi, że duża część jak nie większość dziewczyn, które lądują na wiocha.pl wcale nie muszą mieć mam, które pokazują się na forum w bikini.
Ode nie tyle. Kończę temat.

oby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...