Skocz do zawartości
Forum

Ginekolog - kobieta czy mężczyzna


Rekomendowane odpowiedzi

Olinka
Daffodil
Oopsy Daisy
Nie mów że muszli nie podmyła :36_19_1:

Ja zawsze jak idę to mam przy sobie chusteczki by odświeżyć się przed rozłożeniem się :sofunny:

Ja zawsze umawiam się tak, żebym prosto po prysznicu z domu wyszła i od razu do gabinetu :)

Ja tak samo. U nas jeszcze podmywajek nie ma:)

U nas są, ale jakoś wolę w domu na spokojnie się umyć niż tam w pośpiechu, żeby czasu nie wydłużać.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Daffodil
Margeritka

a dezodorant z brokatem? :sofunny:

w bardziej cywilzowanych przychodniach są łazienki z taki podmywajkami:D

Margeritka gdzie taki można dostać? To się przygotuję odpowiednio następnym razem :hahaha:

zależy co chcesz, moze być też lakier do wlosow z brokatem i tu możesz sobie pozwolić na jakąś wyjściwą fryzurę :sofunny:

:hahaha: :hahaha:
U mnie się nie nada. Preferuję fryzurę 'na zero' :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Margeritka
Daffodil

Margeritka gdzie taki można dostać? To się przygotuję odpowiednio następnym razem :hahaha:

zależy co chcesz, moze być też lakier do wlosow z brokatem i tu możesz sobie pozwolić na jakąś wyjściwą fryzurę :sofunny:

:hahaha: :hahaha:
U mnie się nie nada. Preferuję fryzurę 'na zero' :hahaha:

a to chyba nie za zdrowo tak, moja ginka twierdzi, że to tylko problemów sobie można narobić, ale co tam kto woli

Odnośnik do komentarza

A czemu nie jest tak zdrowo? Bo tez tak preferuje, tak sie czuje bardziej higienicznie.

Ja chodze do mezczyzny. Chodzilam do kobiet, ale to ten lekarz jest najdelikatniejszy, najsympatyczniejszy i jak sobie pomysle, ile on kobiet oglada to mi skrepowanie mija. Porod tez przyjmowal mezczyzna i tez go super wspominam. Staral sie byc delikatny, a jak bylo bolesne badanie to uprzedzal i przepraszal.

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

Odnośnik do komentarza

[INDENT][/INDENT]

Margeritka
Daffodil
Margeritka

zależy co chcesz, moze być też lakier do wlosow z brokatem i tu możesz sobie pozwolić na jakąś wyjściwą fryzurę :sofunny:

:hahaha: :hahaha:
U mnie się nie nada. Preferuję fryzurę 'na zero' :hahaha:

a to chyba nie za zdrowo tak, moja ginka twierdzi, że to tylko problemów sobie można narobić, ale co tam kto woli

Ale co w tym niezdrowego?

Dla mnie to kwestia estetyki i chyba przyzwyczajenia głównie. Jak mi coś tam zaczyna odrastać, to czuję się źle po prostu :) Tak jakbym z włosami pod pachami pokazała się publicznie :)
Ale wiadomo, że to kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
[INDENT][/INDENT]
Margeritka
Daffodil

:hahaha: :hahaha:
U mnie się nie nada. Preferuję fryzurę 'na zero' :hahaha:

a to chyba nie za zdrowo tak, moja ginka twierdzi, że to tylko problemów sobie można narobić, ale co tam kto woli

Ale co w tym niezdrowego?

Dla mnie to kwestia estetyki i chyba przyzwyczajenia głównie. Jak mi coś tam zaczyna odrastać, to czuję się źle po prostu :) Tak jakbym z włosami pod pachami pokazała się publicznie :)
Ale wiadomo, że to kwestia gustu :)

Mój gin mi nic nie mówi że nie zdrowo jak przychodzę do niego z łysą :)

Odnośnik do komentarza

Mari
A czemu nie jest tak zdrowo? Bo tez tak preferuje, tak sie czuje bardziej higienicznie.

Ja chodze do mezczyzny. Chodzilam do kobiet, ale to ten lekarz jest najdelikatniejszy, najsympatyczniejszy i jak sobie pomysle, ile on kobiet oglada to mi skrepowanie mija. Porod tez przyjmowal mezczyzna i tez go super wspominam. Staral sie byc delikatny, a jak bylo bolesne badanie to uprzedzal i przepraszal.

mnie ywjaśniła to w ten sposób, że włsoy nie bez powodu są w tym intymnym miejscu, bo pełnią fukcję ochronną, poza tym skóra jest bardzo wrażliwa i golenie tych częsci ciała może skończyć się zakażeniem, gdy nie ma włosów może być łatwiej o infekcje :36_13_4:, róznych rzeczy się w pracy naoglądła, tylko od mojej gin, ja preferuje strzyżenie nożyczkami :cheess:

Odnośnik do komentarza

Moj gin tez zwrocil uwage na wygolenie wlosow-ze tak nie powinnam robic-z tych samych powodow co Margaritka pisze:)
przyciac owszem,ale nie zgolic do lysa:)
po za tym nawet przy wielkiej wprawie,moze sie zdarzyc zaciecie-gojenei podejrzewam malo przyjemne:(

wzgorek lonowy-fryzury jakie sie tylko komu podobaja:D
ktos lubi lyso jak u dziec,ktos inny przedzialek,ktos inny fikusny wzorek,inny czlek tylko pod bikini,a inni wola gesty las:P

Odnośnik do komentarza

ja chodze do Ginekologa plci meskiej:wink:
porody odbieraly mi babeczki(przy pierwszym porodzie inna przy drugim inna)
spiralke tez mi babeczka zakladala

i szczerze-plec dla mnei znaczenia nie ma :P licza sie umiejetnosci:D
choc Gina nie wymienie na nikogo innego,dopoki nie pojdzie na emeryture:lol:

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Mari
A czemu nie jest tak zdrowo? Bo tez tak preferuje, tak sie czuje bardziej higienicznie.

Ja chodze do mezczyzny. Chodzilam do kobiet, ale to ten lekarz jest najdelikatniejszy, najsympatyczniejszy i jak sobie pomysle, ile on kobiet oglada to mi skrepowanie mija. Porod tez przyjmowal mezczyzna i tez go super wspominam. Staral sie byc delikatny, a jak bylo bolesne badanie to uprzedzal i przepraszal.

mnie ywjaśniła to w ten sposób, że włsoy nie bez powodu są w tym intymnym miejscu, bo pełnią fukcję ochronną, poza tym skóra jest bardzo wrażliwa i golenie tych częsci ciała może skończyć się zakażeniem, gdy nie ma włosów może być łatwiej o infekcje :36_13_4:, róznych rzeczy się w pracy naoglądła, tylko od mojej gin, ja preferuje strzyżenie nożyczkami :cheess:

No dobra, ale to samo można o pachach powiedzieć :) Włochale też tam pewnie z jakiegoś powodu rosną, a na szczęście zarośniętych kobiet się na ulicach nie ogląda zbyt często, bo przestałabym lato kochać :hahaha:
Co do zakażenia, to jeszcze mi się nie zdarzyło przez dobrych parę lat :whistle:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...