Skocz do zawartości
Forum

Termin: Marzec 2013. Ktoś jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już ze sto razy obcinałam :D Co dwa dni, bo szybko dziady rosną i Kluska się drapie non stop po buźce :cry:
Teraz wygina się przez sen, a mnie aż trzęsie, mam nadzieję że jednak pośpi sobie. Przynajmniej CAŁY talerz rosołu zjadłam. Pierwszy cały obiad od kilku dni! Kurde kijowa pogoda, a ja bym chciała do sklepu chociaż podejść po coś do jedzenia...

Odnośnik do komentarza

Biegnie ten czas jak opętany ;)

Boziuu ja to Was podziwiam, jak sobie musicie same radzić z całym domem, nieraz i z dwójką szkrabów.. Od teraz przestaję narzekać, obiecuję! Mam normalnie luksus z mamą pod jednym dachem! Zakupy zrobi, obiad ugotuje, pod nos ciepły poda a i dziecię polula przez ten czas, żebym sobie zjadła.. Jesteście Bohaterki!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqjw4zd80kuiht.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfaru6bd5u13uunv.png
https://www.suwaczki.com/tickers/7u22vfxmx8zrhyc4.png

Odnośnik do komentarza

Maniulka, Gagaja gratki na 4 tygodnie!!

Do mnie mama na godzinkę rano przychodzi, pranie rozwiesi, naczynia umyje, herbatkę zrobi, z psem wyskoczy jak ja mam ssaka na cycu, ale jak wyjdzie to ja sama :/ Szczerze, to ja NIC nie robię innego poza Kluską, teraz śpi to mogłabym ale boję się odkurzać :D

Odnośnik do komentarza

u mnie nocki ok!
mała jak uśnie po 20 tak śpi od kilku dni do 3 nad ranem, potem wstanie koło 6 i śpi do 8-9 - także spoko odpukać. A i w dzień potrafi pospać, poleżeć ok 30 minut pod karuzelą, ok 30 minut w wózku i gapić się na kwiatki :-)oczywiście się i zadrze i pokwęka, to jednak normalne.

Byłam dzisiaj z nią u neurologa - wszystko ok, ale skierowanie na rehabilitację dostałam, bo jej przysługuje. Jeszcze nie wiem czy będę chodzić - niby nie muszę...Z Gabciem nie ma kto zostawać, więc nic na siłę...

Coś te marcóweczki mają problemy z bioderkami wyczytałam - u Nastki wszystko w normie.

Byłam z Gabciem wczoraj w przychodni, antybiotyk mamy niestety tak mu na gardziołko poszło.
Dziś już jest lepiej, katar niewielki, kaszel ustaje.

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Kurde a ja w cycach pusto :( Kupę wali, może polulam i znów uśnie... Jak nie to mm muszę zrobić, a kurde szkoda mi, chciałabym cyca dawać :cry:

U mnie cyce non stop pełne, a i tak na wieczór mm robię bo jednego wydoi, drugiego i jeszcze pociągnie z butli czasem i 60...

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

No i Nastka staje się bardziej komunikatywna, śmieję się i mówi - aaaa,łaaa i takie tam pierwsze słówka :-)

Gabryś już w pełni siostrę akceptuję, jak dziś byłam z nią u neurologa to jej szukał, a jak gdzieś jesteśmy to pierwszy przy nosidełku jest i ją zabiera :-)

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Rudzinuszka
Amda Twoja Nastka to już pannica :) 2 miesiące na karku ;) to co się dziwisz, że komunikatywna?
Fajnie, że z Gabciem się zgrywają, ale będzie domowe przedszkole :36_3_1:

ale leci...dwa miechy już w niedzielę skończy...
mała brata bardzo obserwuje, ten jej wciska zabawki i się dziwi, że jeszcze nie umie wziąć...troszkę jeszcze musi poczekać na wspólną zabawę

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...