Skocz do zawartości
Forum

Termin: Marzec 2013. Ktoś jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

KaiKa
_Alfa_
A ja to tak sobie podliczałąm ile wydam łącznie na te pierdoły, monitor oddechu, sterylizator, laktator, smoczki i inne pierdoły, NOŻYCZKI hahaha :D Wyszło mi ponad 1000zł bez pieluch, mleka w razie co. Najdroższy będzie monitor, laktator, reszta to te pierdoł co kosztują 15-20zł.

Właśnie przypomniałaś mi o laktatorze! To będzie jednym z większych wydatków dla mnie.

Co do stylizatora to nie używałam. W garnku wyparzałam. U mnie był jeszcze taki problem, że Oli nie mogłam dobrać butelki. Kupiłam kilka i dopiero przy tommee tippee załapała ja z niej jeść. One mają inny kształt i niestety by nie pasowały do standardowego stylizatora.
Ja miałam wszystko z Avent-u ale muszę wziąść się za przeszukanie tych wszystkich rzeczy bo nie wiem czy aby na pewno dalej to mam czy też nie wyrzuciłam bo małej..
W każdym bądź razie mojej córci przypasowało i grzecznie piła... Żałuję tylko, że te wszystkie butelki nie są z jakimiś rysunkami tylko takie sztywne napisy z marką...

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnej28fejemu8d.png

Odnośnik do komentarza

Glitter
Alfa ja też taka jestem ;D dlatego wole spać z dzieckiem i wtedy wiem że wszystko jest ok.... moja siostra ma monitor i jest zachwycona-doradzili jej w szpitalu bo ma córcie wcześniaka.

No ja panikara jestem, nie wiem jak karmić będę, bo będę się bać, że się zakrztusi czy co :D

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
No ja myślę, że kupię, nad sterylizatorem też się zastanawiam, bo w sumie racja - można w garze :D A z monitorem to tak, że rzeczywiście zakup nie tani, ale z drugiej strony używane są też drogie, więc można w sumie sprzedać jak już nie będzie potrzebny..

Ja odparzałam butelki zalewając je wrzącą wodą jak i smoczki oczywiście ale też miałam steryzlizator i chyba w niego zainwestuję po raz drugi bo mój mądry mąż wyrzucił dwa choć jedno było jeszcze w pudełku nieużywane ale co tam... stwierdził, że się nie przyda! AAAAAAAAAAAAA!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnej28fejemu8d.png

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Glitter
Alfa ja też taka jestem ;D dlatego wole spać z dzieckiem i wtedy wiem że wszystko jest ok.... moja siostra ma monitor i jest zachwycona-doradzili jej w szpitalu bo ma córcie wcześniaka.

No ja panikara jestem, nie wiem jak karmić będę, bo będę się bać, że się zakrztusi czy co :D
Wszystkiego się człowiek nauczy! Nic się nie martw ;) Nie dziwią mnie takie sytuacje bo pamiętam jak ja byłam wystraszona i w sumie teraz chyba też jestem choć to moje drugie dziecko ;))))

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnej28fejemu8d.png

Odnośnik do komentarza

No to sterylizator pod znakiem zapytania. Zostawię go na sam koniec. Popytam jeszcze tu na forum, może jakaś starsza mamka będzie się pozbywać. Ja patrzeć nie mogę jak takie maleństwo pije, zaraz mam wizje :D Ale tak już chyba jest, że ze swoim to inaczej, same karmimy, mamy większą kontrolę niż jak siedzimy i patrzymy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...