Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny ratujcie...


Sylwiaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkie serdecznie..mam kłopot z 8 letnim synkiem.Chodzi o dzieciecy onanizm niemam pojecia jak sobie z tym radzic nie pomaga odwracanie uwagi,dziecko jest zdrowe urologicznie nie ma kłopotow pod tym kontem a w szkole na lekcji spina sie zciska nogi pąsowieje poci sie i widac ze poprostu zaczyna sie onanizowac w sposob sobie nie swiadomy co robic moze ktoras z was ma jakies doswiadczenie pod tym kontem.

Odnośnik do komentarza

Wiesz ja mam syna 10 lwtniego i nie mialam z tym klopotow ale taka sytuacja sama sie nie rozwiaze.to co robi twoj maly nie jest normalne chyba mowie chyba bo to powinien moim zdaniem ocenic specjalista.powiem ci jedno odwracanie uwagi nic tu nie da mozna tak postepowac z 2-3 latkiem ale to juz za duze dziecko zeby w ten sposob probowac problem rozwiazac.kurcze no jedyne co ci moge doradzic to po pierwsze wybadac sytuacje kiedy on to robi po drugie upewnic sie czy nie ma zadnych problemow emocjonalnych po prostu porozmawiac z nim to juz na tyle duze dziecko ze mozna logicznie z nim sie dogadac.ale i tak nie ominie was wizyta w poradni ja bym poszla dnajlepiej prywatnie do psychologa dzieciecego jest taki w twojej okolicy?bo jesli piszesz ze on robi to nieswiadomie moze w ten sposob okazuje ze cos sie z nim dzieje a moze w domu sa jakies problemy w rodzinie?w to juz nie wnikam tak czy siak warto wydac pare zlotych na dobrego psychologa dzieciecego.takie jest moje zdanie a on juz wam najlepiej pomoze zadne ciotki na forum bo to za powazna sprawa zeby radzic sie laikow.zycze powodzenia i trzymam za was kciuki i jak mozesz to daj potem znac co i jak dobrze?i glowa do gory dzieci nasze to male istotki w glowkach ktorych ciagle szaleja emocje mam nadzieje ze sie to wszystko wyjasni i skoncza sie twoje problemy glowa do gory pa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...