Skocz do zawartości
Forum

Cześć:)))


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Malinowa! My też nie mamy dzieci, chociaż minął dopiero rok, ale nie przejmuj się, dwa lata no normalne. Niektórzy mają dzieci tuz po weseleu;-) NIektórzy później, najważnijesze, żeby to nie było powodem jakiejś możliwej choroby wiec dla spokoju można iśc na badania i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Ale wiem, że bedzie w porządku;-) Powodzenia życzę!

Odnośnik do komentarza

Ali777
Witaj Malinowa! My też nie mamy dzieci, chociaż minął dopiero rok, ale nie przejmuj się, dwa lata no normalne. Niektórzy mają dzieci tuz po weseleu;-) NIektórzy później, najważnijesze, żeby to nie było powodem jakiejś możliwej choroby wiec dla spokoju można iśc na badania i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Ale wiem, że bedzie w porządku;-) Powodzenia życzę!

Ali a skąd masz pewność, że wszystko będzie w porządku?

Odnośnik do komentarza

Ali777
Inkaaa, pewności nie mam, ale wierzę że wszystko bedzie ok, bo 2 lata to prawie co nic. Inna sprawa, jesli od dwóch lat już się· staracie o dziecko a wam nie wychodzi..Chociaż mówię, 2 lata to nic, bo ja znam mnóstwo przykładów \, kiedy dzieci się rodzą dopiero po 5-6 latach wspólnego życia.

Hmm, dla Ciebie może 2 lata to nic, dla mnie to długo.

Odnośnik do komentarza

Malinowa
Witam,
Mam na imię Kamila i mam 25 lat. Z moim narzeczonym wypatrujemy bociana jednak go nie widać.... Już 2 lata nie możemy się doczekać malucha. Może ktoś na tym forum ma podobny problem i będziemy mogli się wspierać i podnosić na duchu.

oj spokojnie, nie zamartwiaj sie - u nad dzidziuś pojawił się 4 lata po slubie, poprostu trzebabyło czasu.
Cierpliwości Kochana Życzę !!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59586.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59588.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...