Skocz do zawartości
Forum

Ruchy małej w 32 tyg


Rekomendowane odpowiedzi

jestem w 32 tyg ciąży, wczoraj wieczorem nie czułam ruchów małej, sprawdzałam tak o 23ej. Dziś rano o 8:00 juz kopała, i potem leciutko do tej pory daje o sobie co chwila znać. Czy to normalne, że małą może mnie nie kopać jak zawsze w nocy i że jej kopanie może być czasami lżejsze? Jakbym nie czułą ruchów to bym pojechała do lekarza, ale czuć już od rana czuję i nie wiem czy jest sens panikować, dlatego piszę do was mamusie.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie obraź się, ale czy ty musisz logować się na wszystkich forach świata z 10 różnych loginów i zadawać te swoje pytania? Wcześniej o cukierki z alkoholem, później środek na komary, a teraz, że nie czułaś ruchów. A ty zawsze się ruszasz o tej samej porze? Nie masz ochoty czasem odpoczywać w południe na przykład?

jako artophorma, sohho na gazecie
A tu kilka wątków o komarach: spray na komary a ciąża - Ciąża i poród - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl, KAFETERIA - Spray na komary w ciąży - Forum dla kobiet, Spray na komary w ciąży, http://parenting.pl/9-miesiecy-ciaza/20004-spray-na-komary-w-ciazy.html

O tych czekoladkach wiśnia w likierze to już mi się nie chce szukać

Odnośnik do komentarza

tak właśnie muszę się logować pod innymi nazwami przez takie niemiłe i zarozumiałe osoby jak ty, które roszczą sobie prawo do oceniania innych. Może jestem przewrażliwiona , zgadzam się z tym,ale właśnie forum pozwala mi na wylanie swoich obaw i zapytanie osób, które myślą trochę bardziej racjonalnie niz ja. Po to właśnie jest stworzone forum,ale takie osoby jak ty tego nie zrozumieją ponieważ widać ty lubisz chodzić po forach w celu oceny innych, jaki kto jest głupi itp- pani idealna. Właśnie takie osoby jak ty skłaniają innych do logowania się pod różnymi pseudo, żeby się nie czepiały- że znowu durny temat, a ja pisząc na forum szukam odpowiedzi od normalnych dziewczyn, które potrafią zrozumieć czasami moje głupie obawy. Tak więc proszę o nie odpowiadanie na moje posty każdej, którą irytują moje głupie pytania, a każdej która odpowiedziała w sposób normalny serdecznie dziękuję, ponieważ znaczy dla mnie to bardzo dużo i mnie uspokaja.

Odnośnik do komentarza

Marzena, ale co to za problem. Ma swoje lęki to szuka u ludzi odpowiedzi. Po co się denerwujesz. Przecież nie musisz czytać, czy odpowiadać. Twoje święte oburzenie i zdenerwowanie nie jest konieczne. Wyluzuj i ingnoruj jeśli tak sobie życzysz.

Spokojnego dnia.

,,Kocham Was córeczki, jesteście dla mnie najważniejsze na świecie,,.

Zosia Elżbieta przyszła na świat 30 sierpnia 2012 r o godz 12.05
Waga 4110 g 58 cm długości

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf67hvuo7ib.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhm3g1cmovz.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgy6dw0esi.png

Odnośnik do komentarza

marzen@
Nie obraź się, ale czy ty musisz logować się na wszystkich forach świata z 10 różnych loginów i zadawać te swoje pytania? Wcześniej o cukierki z alkoholem, później środek na komary, a teraz, że nie czułaś ruchów. A ty zawsze się ruszasz o tej samej porze? Nie masz ochoty czasem odpoczywać w południe na przykład?

jako artophorma, sohho na gazecie
A tu kilka wątków o komarach: spray na komary a ciąża - Ciąża i poród - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl, KAFETERIA - Spray na komary w ciąży - Forum dla kobiet, Spray na komary w ciąży, http://parenting.pl/9-miesiecy-ciaza/20004-spray-na-komary-w-ciazy.html

O tych czekoladkach wiśnia w likierze to już mi się nie chce szukać

Dobre, koleżanka chyba nigdy w ciązy nie była i nie wie że kazda kobieta , szczególnie jeśli to jej pierwsze dziecko, ma obawy i martwi sie z przeróznych czasem głupich i błahych dla innych powodów.....
Marzen@ a co ty robisz na tych wszystkich "forach świata"??? Szpiegujesz koleżanki?????
Żałosne...........:D

Odnośnik do komentarza

vacum
Po to właśnie jest stworzone forum,ale takie osoby jak ty tego nie zrozumieją ponieważ widać ty lubisz chodzić po forach w celu oceny innych, jaki kto jest głupi itp- pani idealna.

I kto tu kogo obraża i ocenia. Gdzie ja dziewczyno napisałam, że jesteś głupia. Nie lepiej było się logować ciągle z tej gwiazdki czy jakoś tak, a nie udawać, że jest się kimś innym. Mi to trollem trąci i tyle, takie moje zdanie. A na twoje pytania na innych forach trafiam przypadkiem, właśnie kiedy chcę ci pomóc szukając w google odpowiedzi dl ciebie. Jak się wpisze w google "spray na komary w ciąży" to pierwsze trzy odpowiedzi są twoimi wątkami. Ot tyle, wyszukiwarka nie boli

Co do tematu wątku na przyszłość jak nie będziesz czuła ruchów to połóż się, odpocznij wypij szklankę zimnej wody lub soku. Dziecko powinno się po tym ruszyć. A jak cię coś będzie nadal niepokoić to jedź do szpitala na ktg. I koniecznie zapisz się do dobrej szkoły rodzenia, tam profesjonaliści rozwieją wiele twoich wątpliwości. A na porady z forów internetowych patrz przez palce, a ufaj swojemu lekarzowi. Tyle w temacie.

A ja oczywiście w ciąży nigdy nie byłam - swoje dziecko znalazłam w kapuście :D

Odnośnik do komentarza

Ja w Marzenki wypowiedziach nie widze nic ironicznego ani zlosliwego.
Nikogo nie obraza.

Dziewczyna doradziala dobrze i dodatkowo od siebie dodala mala sugestie zeby kolezanka zalozyla sobie jedno stale konto... I ma racje ... bo jak kazda z nas bedzie miala po 5 profili to przeciazy nasze forum!
Na tym portalu droga vacum kazda z nas ma swoje obawy, zastrzezenia, problemy i potrzebuje wsparcia - tutaj nic nie jest uwazane za ''glupie'' takze pytaj smialo nawet o kolor skarpetek jaki masz kupic mezowi czy przepis na ugotowanie ziemniakow...

:Oczko: Zaloz sobie profil staly, dolacz do nas i nie boj sie prosic o porade - tutaj nikt cie nie wysmieje ani nie zbije za to ze pytasz.

A marzenka to mila i sympatyczna osoba - nie jest zarozumiala - wielokrotnie wypowiadala sie na innych tematach (moich rowniez) - poprostu zle odebralas to co chciala ci powiedziec ... a miala dobre intencje ::):

A co do ruchow malej - to juz 32 tydz - malenstwo nie ma juz tak duzo miejsca w brzuszku moze dlatego czujesz mniej ruchow. Moja kruszynka fikolki robi po soku pomaranczowym lub pomaranczach swierzych hehe dziala to na nia jak REDBULL :Psoty:
Twoja myszka wiekszosc czasu przesypia w brzuszku - nie masz o co sie martwic.

POZDRAWIAM

KOCHAM CIE KRUSZYNKO CALYM SERDUSZKIEM !!

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidupjyy9cpdtcw.png

Odnośnik do komentarza

dziecko to nie mały robocik, który rusza się między tą a tamtą ;) czasami może ruszać się mało w ciągu dnia a czasami brzuch nie może uleżeć na miejscu.

najlepiej zjeść/wypić coś słodkiego, położyć się spokojnie i poczekać na reakcję ( ewentualnie popukać do śpiocha )

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...