Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ania a może to taka @ nie@, której juz byc nie miało...
Dziubala ponoc może tak byc
Karola Ann piękne zdjęcia, aż wam zazdroszczę tych spotkań
Megan trzymaj się, nie daj nerwom
Sekundka myślami będziemy z Wami

A ja dzis muszę zrobic przetwory z pomidorów, bo jak pojedziemy to by mi wszystko zgniło. Bo oprócz tych, które nam urosły dostałam wczoraj skrzynkę od teściowej. A szkoda zmarnic, bo to nie kupne tylko własne.
Kiedyś już zrobiłam 10 słoiczków różnych sałatek a dzis to chyba domowy przecier i może sos taki Czarna Oliwka - Sos słodko- kwaśny (przetwory na zimę) zrobię.

A do tego jutro nas cały dzień nie ma a wieczorem jedziemy na weekend więc muszę się spakowac. W sumie dobrze, ze taka pogoda to przynajmniej nie będę miec wyrzutów sumienia, ze w domku siedzimy

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

Witam

nie bardzo nadrabiam więc któtko

Sekundko myślami będziemy z Wami
Megan sił na cały dzień :)
Alfik miłego wyjazdu weekendowego :)
Karola Ann fajne fotki (nawet nie pamiętam czy już pisałam)
Ita ale jesteś chudzina :D

miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Dzieci śpią :). Ciekawe, które pierwsze wstanie ;)
3-dniówka Maćka dobiega końca, doczekałam się wysypki nie tylko na twarzy ale jeszcze na plecach i brzuszku.

Dawno nie mierzyłam Adasia więc w końcu dziś to zrobiłam. No i już wiem, że Adaś ma 100 cm i waży 17 kg. A Maciuś ma 76 cm i waży 11 kg.

Ania – dobrze, że napisałaś, że u kogoś wysypka była tylko na twarzy. Przyjnajmniej by mnie to nie zdziwiło u Maćka ;)

Alfik - powodzenia z przetworami. Ja poczekam na gotowce od teściowej :D

Megan - może puść bajkę Piotrusiowi. Adaś ostatnio codziennie rano ogląda Bolka i Lolka. A ja już nie mogę patrzeć na tę bajkę ;)

Ita – ja też chcę taką sukienkę co zakrywa wałki na brzuchu :D, tym bardziej, że w piątek idziemy na wesele i byłabym wtedy zgrabna jak tralala :D
Co to fąfa?

Odnośnik do komentarza

Wyruszyłyśmy rano do Ogrodu Saskiego, by tam pospacerować ,pobawić się na placu zabaw, a ja dodatkowo mogłabym pogadać z koleżanką. Rozpadało się, więc odwiedziłyśmy czekoladziarnię, która ma kącik dla dzieci. Byłam tam pierwszy raz (znałam miejsce z netu i opowiadań) i bardzo miło zaskoczyło mnie to miejsce, bo kącik dla dzieci super wyposażony i zadowoli dzieci młodsze i starsze :) Myślałam, że Tosi padnie mi w drodze powrotne, a ona dzielnie się trzymała, niestey skutek taki, że dopiero zasypia :Padnięty: Mam nadzieję, że zasypia, bo wreszcie żadne hałasy nie dochodzą z pokoiku.

Megan fajnie, że dzieci razem śpią i wszystkim z tym dobrze :)
Dziubala czyli już jesteś spokojna, że to na pewno była trzydniówka. Duzi chłopcy, przy moich dziewczynkach większość dzieci jest dla mnie duża ;)
Alfik sprawnego robienia przetworów. Nie ma to jak własne przetwory na zimę.
Ita moja pierwsza myśl była taka, że fąf to coś do jedzenia i Ty to przygotowałaś :sofunny:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...