Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

dobry,

co u Dziubali??

Neta, Maciuś wszystkiego, co najlepsze, dużo uśmiechu i radosci!!

Ita uśmiałam się z szalonych nocy. Ja drugi miesiąc zażywam Harmonet i choć kupiałam 3 opakowania, jedno odstąpię koleżance. W ciągu dnia czuję się dobrze, a wieczorem jak się kładę spać zaczyna mnie boleć głowa i mam naudności. (dodam, że harmonet biorę właśnie wieczorem). I trochę mnie to dziwi, bo juz kiedyś go zażywałam i nic mi się nie działo :Smutny:

Jak się wyrobię to wstawię Wam zdjęcie mojego wyobijańca.
Dwa dni temu Paolka wywróciła się na kamieniach, Ma strupa na brodzie, małego na policzku, za to siniak się rozprzestrzenia i oko robi się już sine.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ann :Nieśmiały:
Długo by pisać co u nas.
Generalnie zaczęliśmy budować, więc i czasu mniej jakby. Choć głównym nadzorcą jest mój kochany teść. :Śmiech: Maciej zaliczył upadek z łóżka, wizytę w szpitalu, rtg itp... Oskar ma zapalenie gardła i jest na antybiotyku... Ja mam jakiś niedoczas, do tego nie mogę wyjść z jakiejś parszywej depresji.... cóż, życie. :Padnięty:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Ann mam nadzieję że się uda wszystko jakoś poprostować, głównie moją psychikę by się przydało...
A z budową wiadomo, nie ma człowiek kłopotów to sobie dom buduje.:Szok: Po pierwszym dniu musieliśmy zwolnić koparkowego. Na szczęście znaleźliśmy szybko drugiego który wreszcie zaczął kopać a nie grzebać w ziemi. :Rozgniewany:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

tak z ciekawości co u Was przeglądnęłam dwie stronki.....

Sekundko mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

Serena oby depresja poszła w niepamięć - a budowa szła jak z płatka

Freya
:Całus:
Neta u nas jako tako ;) dzieci rosną i rozrabiają - Dominik testuje nogi więc mam co robić (póki co przy meblach i innych sprzętach)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...