Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochane Marcówki. Rany to już dziś od 3 minut mamy lipiec. Nie pojawiałam sie tak długo po powrocie, bo trzeba było się wdrożyć w zycie rodzinne, pobyć z synkiem, coraz to bardziej mądrym i rozgadanym....ech....wydoroślał przez te moje wyjazdy trochę. Ale co tam, już wszystko za nami.W każdym razie wiem ze mój mąż z dzieckiem poradzi sobie w każdej sytuacji:Oczko:

My powoli zabieramy się za remont, o zgrozo!! choć tak naprawdę się cieszę, bo uwielbiam zmiany.

A to moja nowa stronka, związana z "życiem zawodowym' - jeszcze w tracie robienia, ale coś nie coś już na niej jest. Zapraszam i piszcie czy się Wam podoba!!!!!!!!

Fizjoterapia dzieci i niemowląt - Witam

Buzka, i dzięki za Gratulacje. Jej to dopiero miesiąc temu było, a mi się wydaje jakby już z pół roku minęło.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Kolejny upalny dzien prawie za nami...zaraz idziemy na wieczorny spacer. Dzis mialam relaks na fotelu dentystycznym ;), jednak ostatnia czesc wizyta nie wprawila mnie w dobry nastroj...czytaj suma jak bede musiala wydac by wyleczyc zeby. A tak z ciekawosci moze, ktoras z Was orientuje sie ile by mnie kosztowalo w Polsce kanalowe leczenie?

Widze, ze jedne marcowki urlopuja inne juz powrocily do domu.

Dziubala super, ze urlop sie udal i czekam z niecierpliwoscia na zdjecia
Renia kciuki nadal zacisniete....kobieto ty to potrafisz trzymac w niepewnosci. A co sie stalo ??
Ann ale masz rozesmianego Szymka. Fajnie, ze szybko zaakceptowal mleko.
Sliffka wspolczuje tak niemilej niespodzianki, aby szybko udalo sie naprawic ten blad.
Niezapominajka fajnie, ze nadrobilas czas z synkiem
Ita moje chlopaki tez ostatnio na wojenna sciezke zeszli

Ok uciekam bo mi juz Kajtek buty przyniosl :D

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20050222_-8_Sebastianek+is.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20061203_-8_Kajtus+is.png

Odnośnik do komentarza

Niezapominajka myslalam o Tobie w piatek, bo mam do Ciebie kilka "zawodowych pytan", odezwe sie na PW
Justys wydaje mi sie ze tam gdzie mysmy robili bylo kolo 100 za kanal, czyli za zab okolo 300 (chyba ze tak jak moje niektore maja cztery wiec 400)

To do poczytania popoludniem bo niebawem zabiora mi prad

Odnośnik do komentarza

Witam

buziaki dla Bartusia

Ann super z mlekiem :) Oby lodówka i zapasy nie uciepiały z powodu braku prądu.
Alfik Karola lekko obtarłam nie swój zderzak.
Karola to tak jak u mnie, Szymona nie ma a prasować trzeba ;)
Niezapominajka fajna strona, niech się rozwija. Szybkiego remontu.
Justys do nas też bardzo ciepło, ale jeszcze nie tak gorąco jak bywało.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Ann To dobrze, ze Szymek zaakceptował w końcu mleko modyfikowane, pewnie niedługo na dobre pożegna się z piersią.
Renia Kochana jak lekko to tylko wypadek przy pracy:), ja otarłam się z autobusem...Ale zbiłam tylko lampę i kierunkowskaz, a kierowca autobusu nic nie zauważył, zanim się pozbierałam z szoku to odjechał. Niemniej jednak wiem jak irytują takie zdarzenia, ale niestety czasem to po prostu ułamki sekund.
Justyś Koszt leczenia zależy zapewne od miejsca gdzie się te zęby robi, ale jest zbliżony do tego co napisała Ann. Niestety.

Sprawa się wyjaśniła zgodnie z moimi przewidywaniami. Zwolnienie nie dotarło na czas...znaczy oryginał, teraz już jest, ale teraz to zostanie rozliczone na 31.07 razem z kolejną wypłatą. Nie będę się denerwować bo to nic nie zmieni a szkoda mi dziecka. Dobrze, ze się wyjaśniło chociaż informacja o terminie wyrównania lekko ścięła mnie z nóg:Szok:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Witam lipcowo i wtorkowo :)

Synki śpią, cieszę się, że udało się zgrać ich drzemki, oby tak codziennie było :). Ja z kawką mogę się teraz porelaksować, bo dzień zaczął mi się wcześnie, K pojechał 5.00 do Rzeszowa. Fajnie, że jest ładna pogoda, bo zaraz po porannej drzemce Maćka poszliśmy na plac zabaw. Jak chłopaki wstaną to też pójdziemy na spacer, może na lody :)

Odnośnik do komentarza

Niezapominajka – fajna stronka :)
Owocnego remontu ;)

Renia
Bardzo dziękuję, za kciuki trzymane za mnie 10.06. Były bardzo mocno zaciśnięte. Jest duża szansa, że w połowie lipca będą dobre wieści :)

Ale intrygujesz nas coraz bardziej ;)

Ann
Jutro nie bedzie mnie od 9 do 16 bo nie będzie u mnie prądu (trzymajcie kciuki by za mocno nie odczuła tego moja świeżo rozmrożona lodówka i porobione zapasy miksowanych truskawek)

Niefajnie z brakiem energii. Trzymamy kciuki.

Ann
pozdrawiam Was od Megan ktora wczoraj nie zdazyla sie juz pozegnac a ja zapomnialam dzis rano o tym napisac :Zakręcony:

Dziękujemy i też pozdrawiamy :)

Justyś - u nas ceny podobne jak Ann podała.

Sliffka - pewnie, że szkoda się denerwować. Pomyśl za to, że z miesiąc będziesz mieć kupę kasy ;)

Odnośnik do komentarza

Sliffka no wypadek przy pracy :) Nasz samochód prawie nie cierpiał, lekkie otarcie i trochę starta opona. Drugi samochód tez bez większych obrażeń: zarysowanie i lekkie pęknięcie zderzaka, ale zwyżka w OC będzie ;) Opóźnienie w wypłacie pieniędzy irytujące, ale Twoja postawa właściwa :)

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Ann - super fotki, śliczny tygrysek i fajne spotkanie marcówkowe :)
Śliczny rysunek Uli, gratuluję nagrody :)

Ania1980

ps. szczepicie laseczki ;) na ospę?

Ja nie szczepię dzieci, przynajmniej na razie.

Karola – fajne fotki ze spotkania :). Jaśko super wygląda na linie ;)

Nuchna - gratulacje dla tuptającego Adasia :)
A Ali pozostają tłumaczenia co jest złe a co dobre, bo od kogo jak nie od rodziców ma to usłyszeć.

Tasik – śliczny Pa i jak ładnie opalony :). Super zdjęcia z Wawla ;)

Sliffka – jak posuwa się remont?

Alfik – na jakiej linii jeździsz?

Odnośnik do komentarza

Sliffka
Mam pytanie do "znowu mam" Dziewczyny, z perspektywy posiadania dwójki dzieci powiedzcie mi jakie kosmetyki sprawdziły Wam się najlepiej - chodzi mi i o typ i o markę. Czego używałyście do smarowania pupy przy przewijaniu itd. Znalazłam listę, którą robiłam kiedy miał się urodzić Przemek i jak na mój gust za dużo tam tego wszystkiego, a zdecydowanie wypadałoby przyłożyć się bardziej do przygotowań, a przynajmniej stworzyć listę rzeczy do kupienia...

Super jest Balneum nawilżające do kąpania. Od razu służy za żel i balsam. No i jest bardzo wydajne, 1 opakowanie mamy już piąty miesiąc.
Przy drugim dziecku pożegnałam bez żalu oliwkę, nie wiem jak mogłam ją lubić przy Adasiu ;)
Przy obojgu sprawdził mi się na pupę Sudocrem, z tym że nie używam go na co dzień tylko przy podrażnieniach.

Odnośnik do komentarza

Trusia – śliczne zdjęcia z wycieczki nad morze :)

Sekundka – zmartwiłam się Twoimi krwawieniami, ale dobrze, że to nic groźnego nie było.
Super zdjęcia z grilla :)

Ania1980

do posiadaczy laptopow - slyszalam opinie ze na laptopie nawet najprostsza gra nie wchodzi, czy to prawda?

Nie wiem i nie słyszałam o tym, sami jeszcze nie mieliśmy okazji wygrywać gier.
Na pewno z filmami nie ma problemu ;)

Neta - udanego wyjazdu :)

Renia - super, że koncert udany i 300% normy wyrobione :)

Megan – odpocznij w Piwnicznej.
I oby w końcu na prostą wyszły sprawy z domem.

Odnośnik do komentarza

Witam, miałam od rana byc na działce, ale plany mi się pozmieniały i dziś mamy "domowy" dzień. Większośc spraw pozałatwiana i można teraz się porelaksowac w ogródku
Karola nie wiem co lepsze, bo prasowanie i tak mnie nie minie. A dziś dojdzie nowa porcja
Dziubala na razie na linii L
Renia niefajnie z OC
Ann czyli twoje truskawki bardzo nie ucierpiały
Zmykam, bo Gabi juz poszła

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...