Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Sekundka intensywny czas się u Was zapowiada, te najbliższe dni, oderwij się od wszystkiego i ciesz się Waszym czasem we dwoje
Dziubala a nie moze to byc maslo lub mleko - bo to bywa wlasnie w sloiczkach Gerbera?
Alfik no to super, czyli od poniedzialku kurs, jak on jest rozlozony na teorie i praktyke?
Ania widac niemal wszedzie taki intensywny czas, sil i powodzenia w poneidzialek
Puszek rozpytalam troche znajomych, polukalam w necie ale trudno mi wskazac cos w tamtym rejonie (ktorego w ogole nie znam) no i nie wiem co to znaczy w miare tani bo z tego co mi wiadomo i patrze po stronach to trzeba liczyc ok 200 zl za nocleg (z tym ze tak jak wspominalam mam kiepska wiedze na ten temat)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Aniu
Będę spać u znajomych
Wyjazd jest służbowy :) jadę na turniej z 3 koleżankami :)

u nas po staremu.
Choć od 2 dni Paja jest na antybiotyku. Kaszlała, 3 dni miała temp. i niestety nie obyło się bez...

Jak znajdę chwile czasu to się odezwę :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Sekundka fajnie z pracą i oderwij się teraz. Olivce źle nie będzie
Będę robic kurs motorniczego i jak dobrze pójdzie to w lecie już będę jeździc tramwajem

Ale mi się pokikało. Cały czas byłam pewna, ze zaczynam kurs w poniedziałek a on się zaczyna dopiero za tydzień...Uświadomiła mi to dopiero pani z kadr...

Dziubala zgadzam się z Ann znam wiele dzieci, które reagowały na Gerbera

Ann tak najpierw jest 3 tyg intensywnej teorii a potem już luźniejsza praktyka
A cały kurs ma trwac 2-3 miesiące w zależności od możliwości i zdolności kursantów:Śmiech:

Gaba po działce była tak zmęczona, że padła po pierwszych 2 km drogi powrotne, a wszystkiego mamy jakies 12km. Więc chyba padła już na dobre

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

Alfik to co bedziesz robila w przyszlym tygodniu, jeszcze laba? Bede kibicowala Ci jak zaczniesz praktyczne jazdy - to na mnie robi ogromne wrazenie
Brzoskwa :Całus:
Puszek tak myslalam ze Ty z jakas grupka przyjezdzasz, powodzenia na turnieju, zajrzyj pochwalic sie co to za turniej. Zdrowka dla Paolki

Odnośnik do komentarza

Alfik kurs motorniczego:Niespodzianka: Super! A moge wiedzieć jak Ci to przyszło do głowy?

Dziubala mam nadzieję, że ból minął:Całus:

Ann ciągle w niedoczasie?

Sekundko zazdroszczę czasu tylko we dwoje:Nieśmiały: A Olivka na pewno świetnie zniesie czas bez Was:)

Puszek powodzenia na turnieju.

Brzoskwa hej:)

Moja Jagódka ma dzisiaj wyjątkowo pechowy dzień, najpierw w przedszkolu podczas zabawy zaryła ząbkami w głowę chorwackiego kolegi, sobie rozcięła dziąsło, a jemu skaleczyla głowę, a potem w drodze powrotnej do domu przewróciła się na chodniku prosto na buzię i znów się pokieraszowała:(.

http://lbyf.lilypie.com/4lCr.png
http://lb2f.lilypie.com/DDTrp1.png

Odnośnik do komentarza

Trusia nie ma co za bardzo współczuć bo wiedziały gały co brały a przynajmniej się domyślały :Śmiech:
Ita jak tam u Was? Będzie jakieś wytchnienie w weekend?

A zapomniałam donieść że Szymi nagle wczoraj postanowił zostać czołgistą i czołga się żwawo, pierwsze próby uwieczniłam, dziś prędkość rosła i rosła...

Odnośnik do komentarza

Co za dzień :Szok:. Jako, że Maciek dalej kichał, łzawiły mu oczy, więc po konsultacji z pediatrą do poniedziałku ma Cleastinum, być może coś go uczuliło. Jak nic się nie poprawi to w poniedziałek do lekarza.
A mnie jednak też w ciągu dnia łapał ten ból po lewej stronie od pępka. Łykam Nospę, ale jak nie przejdzie to w poniedziałek muszę iść do lekarza.

Sekundka – Adaś wczoraj było w domku, dziś już poszedł do żłobka.
Ciekawe jaką będą mieć minę jak w pierwszym dniu pracy zapytasz o urlop :Śmiech:

Ann – kupując słoiczki zawsze pilnujemy żeby nie było masła ani mleka. Teraz sprawdziłam jeszcze raz, ale nie ma nic z rzeczy krowich.
Fajnie patrzeć na takiego czołgistę :Śmiech:

Puszek – zdrówka dla Paolki!
I powodzenia na turnieju.

Brzoskwa – i Tobie miłego weekendu.

Starletka - nawzajem.

Ita - co u dziewczynek?

Trusia – biedna Jagódka, rzeczywiście pechowy ma dzień :Smutny:
Posłuchałam, ale nie znam angielskiego więc nie wiem czy miały znaczenie słowa czy dźwięki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...